Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Akcije u tijeku-sadnica,cvijeća...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Akcije u tijeku-sadnica,cvijeća...

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Akcije u tijeku-sadnica,cvijeća...
    Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 15:38
drage moje danas cijeli dan u Maxi i Super konzumu, na odjelu cvijeća traje rasprodaja sadnica, ukrasnog grmlja i cvijeća- sniženo 30%. Ukrasni grmovi  i sadnice se kreću od 7 kn na dalje, jaglaci  i sukulenti po 3,50kn.... ostići  i aromatično bilje po 10-ak kn,. sadnice kupina, malina,mini agruma... 50-70 kn.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pčelica maja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 31
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica maja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:49
E baš jučer nisam bila u Konzumu,a svaki sam dan tamo,i svaki dan pregledam cvijeće.Baš bezveze! Hvala što brineš i za nas ostale,da nam ne ponestane cvijeća ,iako više ne znam kamo bi s njim.
Ali to je zaraza,nema pomoći,mora se bar jedan cvijet donijeti kući,ak ne cvijet,onda bar neka lukovica.
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 09:41
Mozda vec znate ,al eto upravo citam na Kalia centru-web stranici da svake srijede za umirovljenike je popust 10% ...
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 10:18
Dobro je znati za taj podatak Cvijetomanijak. Inace mi se cini da Kalia ima dosta visoke cijene.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 13:43
Nedugo sam bila u Kaliji i znam od prije da su im cijena vau, ali ovo sada je vau vau kak su skupi, a onu heucheru od 76 kn ne mogu zaboraviti. 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 07:36
Akcija u Baumaxu u Jankomiru povodom preuređenja, trajnice 6,90kn
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 08:37
Bila u baumax-u i izbor trajnica i nije baš velik, a cijena im je ionako za te niske trajnice ista u svim centrima.  
belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 08:43
Osobno mislim da je naj bolji omjer kvalitete sadnica i cijena definitivno u rasadniku zrinjevca. Izbor im je ok, sami rasađuju i Privikavaju bilje na naše podneblje, ne zamataju korjen u neke plastične, krpene i sl rešetke da bi što bolje izgledale na van, a onda ti kasnije lijepo crknu kao što to uvoze mbm, konzum, kalia i sl, rasadnici... oni su ustvari prekupci uvoznog cvijeća , zato im i cijene jesu tako skupe. Tako da cure moja preporuka je definitivno Zrinjevac za Zagreb.
belica,zagreb
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 09:07
U Kaliji je akcija jesenskih lukovica -4kn pakiranje ,nadje se i koja dobra vrecka s zdravim lukovicama samo treba kopat po kosarama .
Velika gorica
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 10:06
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Akcija u Baumaxu u Jankomiru povodom preuređenja, trajnice 6,90kn


ja neznam kako ti proizvodaci izlaze na kraj ako biljke u cetrima prodaju po 7 kn. Njima proizvodnja jedne biljke kosta vise od 2 kn (od 1-kn do 5-6 kn i vise je samo presadnica kad se kupiti a di jos zemlja, vaza, voda, gnojivo, rad). Ako Bau prodaje biljku za 7 kn veleprodajna je minimalno 3 kn jer oni nabiju marzu od sigurnih 100 %. Ista prica kao i sa mljekom. Pa ce se zaliti za godinu dvije da ih je europa popapala.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 13:37
Bila sam u Kaliji i vidjela te lukovice po 3 Kn. Prvo, pakirane su u plastične prozirne vrećice u tresetu, tako da se lukovice uopće ne  vide, treset suh kao barut. Dobro, mislila sam, ako se ne mogu vidjeti,  mogu se opipati, prođe mi kroz glavu davno naučeno gradivo "kako mora izgledati zdrava lukovica". Pa hajde, ako je malo i smežurana, mekana, oporavit će se ipak je vrijeme za sađenje prošlo. Ali ništa u tom tresetu nisam mogla napipati. Ništa, imam dojam da su se rasprhnule u prah, hvala lijepo ja to ne bi ni badava, šteta supstrata i vremena. Imam već jedno takvo iskustvo, ali su lukovice stvarno bile badava, pa ga ne bih ponavljala. Heuhere su još uvijek po 79,99, žao mi je što nisam slikala, orhideje po 150 kn, snižene u pola cijene još  skupe, ali nisam obožavatelj orhideja, dvije su mi dovoljne. Dobar je izbor sjemena povrća, po prihvatljivim cijenama, osim Bio sjemena, vrećica 18 kn, što mi se ipak čini previše, ja zadovoljna s običnim. Pelina nažalost nemaju. Vidjela sam i trajnice u Baumaxu, sve već viđeno isti izbor, od istog proizvođača. Ili nisam pažljivo gledala? 
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 20:05
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Vidjela sam i trajnice u Baumaxu, sve već viđeno isti izbor, od istog proizvođača. Ili nisam pažljivo gledala? 


Isti proizvodac, svi ti veliki centri uzimaju trajnice od tog proizvodaca :) Lako se prepoznaju :) primjetio sam i prosle godine na sajmovima da i neki novi rasadnici prodaju te iste trajnice od tog istog proizvodaca kao svoju proizvodnju. :)

A to sta rade s lukovicama je katastrova. U Bricu jos uvjek imaju u prodaji lukovice ljiljana, dalija pa cak i kukurijeka jos od prije dvije jeseni! Nadam se da ce ih konacno maknuti ovog proljeca.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 20:23
Kod mene nema tih velikih Bau-mau centara, ali jednom mjesečno je sajam sa svim i svačim. Između ostalog i jedan proizvođač cvijeća iz Međimurja sa krasnim trajnicama i pristupačnoj cijeni - 7 kn. Lijepe i zdrave biljke (kupila sam pulsatilu, lychnis, šeboj ...) i jedan sa začinskim i mirisnim biljkama po istoj cijeni (timjan, pelin, bosiljak i sl). Bilo je i lijepih echeveria isto po 7 kn.
A u trgovinama je čak dobar izbor lukovica, a bilo je i hosta, begonija, dalija, friške lukovice u odličnom stanju, cijene prilično visoke.
 
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 12:13
U "Parkovima" u VŽ crveni i nježno zeleni batat po 3 kn, ...verbene isto tri kune, kao i one ljubičaste lepezice!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
elle93 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje elle93 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2012 u 12:32
aa ima li koga iz splita , da prati to po splitu ..
hvala unaprijed;)
(jer sam nova ovdje , pa da me netko uvede ..)
Na vrh
mdrakulic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mdrakulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 09:56
Obožavam kad naletim na akciju i povoljno si priustim neku biljcicu :))
Kako vi nabavljate biljke i gdje ih kupujete?
Na vrh
mdrakulic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mdrakulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 09:56

Na vrh
mdrakulic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mdrakulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 09:57
Na vrh
mdrakulic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mdrakulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 09:57
Na vrh
mdrakulic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mdrakulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 09:58
ova sabljarka me u mbm-u kostala samo 20kn :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.