Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pokušaj uklapanja u veselu družinu "cvjeć
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pokušaj uklapanja u veselu družinu "cvjeć

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 22:01
Pozdrav "malom kaktusu" !
O ukusima se ne raspravlja ali naši su evidentno isti.
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 22:29
Hvala na podršci draga OTOK, istina je da sam se uključila u veselu družinu.Mislim da je to za sad moj domet a vrt ću prezentirati kad skužim kako .smile161
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 22:39
=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/vrtno_cvijece/agapandus/13407.aspx][/URL]
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
moje orhideje View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moje orhideje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 00:00
joj odkad nisam vidila kim. ako pitate kako se razmnožava znam ja. dok cvijet odcvate iz njega nastaje čahura u kojoj je sjemenje. one su mi jako lijepi ukrasi. trebaju se posušiti do tamno smeđe boje i onda se vadi sjemenje.
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 13:58
=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/orhideje/phalaenopsis/13440.aspx][/URL]  Ovo je poklon za"moje orhideje" sa zadatkom da mi objasni zašto mi je pisala o kimu,dali se kod nje ovi različki zovu kim?Uostalom nije važno,pogotovo latinsko ime ako je cvjetić lijep a nema ružnog cvijeća.
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 16:03
Zaista mu neznam ime ali je divan.Tako malo traži a tako puno daje.
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 14:26
prekrasno cvijeće imaš draga mirjam!
lijepi pozdrav
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 18:28
Mirjam tvoje orhideje su me inspirirale :) napravio sam prema njima svoj model od papira :)
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 18:44
Hvala UltraDwlux, govoriš u množini o meni i orhidejama a ja imam samo ovu ljepoticu na slici.Prekrasni su to cvijetići za koje sam uvijek mislila da
kod mene doma mogu egzistirati samo u ukrasnoj kutijici sa epruvetom i vodom.Ova ljepotica uvjerila me u suprotno i oduševila.smile219
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 18:56
jedna ali vrijedna!smile187
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 13:32
][/URL]
evo jedna sličica da me nezaboravite!
POOOOOOOZDRAVsmile136
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 11:57
Thumbs%20UpHeart
Heart
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 18:25

Drag Mari uvijek me obraduješ nekom novom sitnicom.

Hvala ti i lijep pozdrav!smile120
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 00:41
...dobro nam došla i drago mi je da si uspjela riješiti problemčić sa slikama...svaki je početak težak...i ja sam od skoro ovdje ali učim iz dan u dan.cvijeće je prekrasno a meni svugdje zapne za oko onaj plavi ljepotan,agapandus...pogotovo kod vas na mediteranu što ne mora biti u tegli...samo hrabro naprijed

Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 08:40
smile99Hvala Mimi,agapandus sam dobila za ne vjerovati od prijateljice iz Sidneya kad je bila u posjeti zato mi je još draži .Navodno se jednostavno uzgoji i iz sjemena (a toga ću hvala bogu imati podosta)samo da sazori.Moram još pronaći da pročitam nešto o njegovu uzgoju a posebno množenju.Ako želiš poslat ću ti sjeme ili lukovice na jesen.Rado primam cvijeće ali vjeruj mi još sam sretnija kad pklanjam.
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 13:02
Dobrodošla,biljke su prekrasne i samo naprijed mirjam.
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 19:01
aspx][/URL]  OPET SU ME OBRADOVALI MNOŠTVOM CVJETOVA ...smile141
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 09:38
smile55
TAKO MALEN CVIJETIĆ A TAKO EFEKTAN..
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 15:39
smile78
...šareno a opet lijepo...
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 19:57
onaj "maleni cvijetić je pedivan :D
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,437 sekundi.