Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora-art, Zagreb, 25.5.-31.5.2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora-art, Zagreb, 25.5.-31.5.2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Flora-art, Zagreb, 25.5.-31.5.2010.
    Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 10:26
...dragi članovi našeg prekrasnog foruma na ovom mjestu donosim vam nekoliko fotografija mog skromnog štanda na ovogodišnjoj Flori... za one koji ne znaju, bavim se umjetničkim oblikovanjem nakita od polimerne gline i izradom uporabnih predmeta, na ovom forumu imam 3 male galerije u hobističkom dijelu (decoupage, izrada nakita i blagdanska galerija)...
 
...osim svog štanda kojeg vam danas predstavljam, nastojati ću poslikati i cvjetne izloške kako oni od vas koji ne mogu doći u Zagreb i posjetiti nas na Bundeku, ne bi ostali uskraćeni za prekrasne cvjetne gredice i čuda florističkih ruku Smile
 
...za danas, štand "Primavera" s radovima...
 
 
 
 
 
 
 
... slobodno komentirajte i pitajte i dobrodošli na 45. Flora-art, sigurna sam da će mnogi od vas svratiti i ugrijati dušu razgledavajući rascvjetale gredice, prekrasne cvjetne aranžmane i zanimljive rukotvorine
 
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 16:23
A to su tvoji anđeleki!Baš sam komentirala sa frendicama kak su krasni!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 16:58
Meni je žao što neću moći ni navratiti na Floru, ali baš mi je drago vidjeti fotke tvog štanda :D
Radovi su predivni i lijepo si ih izložila, ali nešto genijalno i (meni) neviđeno je kako si izložila naušnice mace Shocked
Volim takve okvire, a ovo s mrežicom tako da se mogu zakačiti naušnice je fenomenalno Thumbs%20Up
Oduševljena sam idejom, odlična stvar za držati nakit doma istovremeno kao praktično i dekorativno Big%20smile

I vidim da ima i malo decoupage radova, baš su se lijepo uklopili...
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 23:18
Eh, ovaj tvoj lipi nakit-sviđalo mi se sve što sam već prije vidjela, a posebno mi sad zapalo za oko ovo na najdonjoj desnoj slici-jako volim ovakve privjeske.
Ima tu još zaista krasnih stvari, ovi anđeli su mi jako originalni i simpatični....a kad još koji put pogledaš...ma mogla bi navest , ne znam koliko još stvari, što su mi se posebno svidile.
Odlično si uredila štand!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2010 u 20:01
Draga Primavera, prava si umjetnica, divan ti je nakit, a angeleki svaki put ljepši.
 
štand ti je divan, želim da i posjetitelji to prepoznaju, pa da nemaš ništa za vraćati kući.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 17:48
a ja imam nekoliko fotki vanjskog uređenja okoliša



ovo su kalanhoe, zgodno postavljene



nalaze se ispred paviljona u kojem je Ž.Mavrović imao predstavljanje svoje knjige o organskom uzgoju

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 00:23
...drage moje Rain, Kami, Maredelmare, ElzaBuba... hvala vam neizmjerna, veselim se svakom vašem komentaru i ovako lijepim riječima za naš štand...
 
...najprije bi htjela objasniti da ovi angeleki koje vidite na štandu nisu mojih ruku djelo nego jedne moje vrlo darovite prijateljice, koja osim njih radi i predivne veeeeeelike figure iz dječjeg svijeta, a čije radove ćete moći vidjeti uživo tijekom ljetnih mjeseci u izlozima Dječje knjižnice u Kustošiji (gledaju na Ilicu)... ja svake godine uzmem nekoliko radova od mojih prijateljica i promoviram njihov rad bilo na Flora-artu bilo u Puli na HandMade Festu, pa sam tako i ove godine odlučila uzeti ove preslatke angeleke da mi čuvaju štand i da ih ljudi vide...
 
...draga Mari5510, hvala ti puno na ovim krasnim fotkama s Flore, ja ću još dodati neke svoje i imat ćemo krasan album smile89...isto tako, svatko tko ima još zgodnih vizura s ovogodišnje Flore slobodno neka ih posta ovdej, i tako sam zamislila da ovo bude jedna mala reportaža koja se ne bi nužno odnosila samo na moj štand....
 
...i moram vam svima reći da sam jučer imala čast da me na štandu posjetio osobno naš dobri admin sa svojom prezgodnom družicom i u društvu naše vesele Andree, da smo fino popričali o dojmovima i još su me darivali prekrasnom narančastom majicom s logom Cvijeta.info... hvala im i ovim putem na ugodnom druženju i neočekivanom i krasnom poklonu, tim više što kroz tjedan dana obilježavam ravno godinu dana otkako sam članica ovog foruma Thank%20You    
 
...a sad još malo fotki s Flore kao što sam i obećala.... napominjem da je sve poslikala moja kćer...
 
...plakat i 3D cvjetovi između velikih šatora....
 
 
....niz fotografija iz šatora sa cvjetnim instalacijama i aranžmanima...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
...ova instalacija mi je posebno lijepa...
 
 
....natjecanje budućih florista i floristica, pogledajte kako su samo ozbiljni i predani u svom radu...
 
 
 
 
...mi smo to nazvali Siniša i Nera...
 
 
...aranžiranje vjenčanja...
 
 
...prekrasne orhideje...
 
 
...oduševili su me ukrasi za vrt od kovanog željeza...
 
 
...tri palme na otoku sreće...
 
 
...izvanredno domišljata klupica za vrt...
 
 
...cvjetne gredice...
 
 
...i zgodno oblikovani zeleni grmovi...
 
 
...toliko za danas, još smo sutra tamo, no najavili su nevrijeme tako da se bojim da će to biti pomalo otužno... no, vidjet ćemo...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 12:45
žao mi je, nisam znala za tvoj štand..
ja sam obilazila samo vanjski dio
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 19:42
Primavera prekrasne izloske si imala ,nadam se da se i prodalo nesto .Ona lila ogrlica sa cvijetom je fantasticna
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 00:56
Ma nema veze draga Mari,5510 bit će još sajmova Embarrassed
 
...Draga Rosa, hvala ti puno... prodalo se, ali vrlo, vrlo malo ove godine...  no idemo dalje, svejedno je Flora lijep doživljaj... smile99
 
 
....još par slikica pa da zaključimo ovogodišnju Floru...
 
...jučer nisam spomenula da nam je u posjetu bila naša Mare Nostrum, konačno smo se upoznale i u stvarnom svijetu, te u simpatičnom društvu popile kavicu i do sita se napričale... hvala ti Mare N. na krasnim trenucima Valentine%20I%20love%20you%20sign  ...isto tako , od srca zahvaljujem Izzy na posjetu, šteta je samo kaj se nismo uspjele i vidjeti Blowing%20Kisses
 
...slijedi nešto što sam već morala napraviti, ali vrijeme je uvijek problem ... fotka moje malenkosti iza štanda s majicom našeg CIF-a, osobno dobila na poklon od našeg simpatičnog admina.... hvalaaaaa puno još jednom You%20Are%20The%20Man
 
 
 
...i došao je kraj, štandovi se prazne, a danas je još bilo očajno hladno i vlage je bilo toliko da se mogla udisati...još zadnji pogled na gotovo ispražnjen izlagački prostor u kojem su svoje radove više ili manje povezane s tematikom cvijeća izlagali raznovrsni kreativci, akademski umjetnici, samouki slikari, dekupažistice... ukratko svi koji se na bilo koji način kreativno izražavaju...
 

...doviđenja do iduće Flore, nadajmo se da će se tradicija nastaviti, no ne bi škodilo unijeti dašak novine Bye%20bye
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
bosiljak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bosiljak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 08:08
Svaka čast na radovima, ispričala sam se tvojoj kćeri što ništa neću kupiti jer i sama radim s fimom.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 08:45
draga moja prima najprije ti šaljem jednu veeeeeeliku pususmile79.......imaš jako zgodnu majicuWink ....moja je crvenaTongue........
jako mi je drago da smo se konačno vidjele i popričale i uživo,bilo bi nam malo i nekoliko sati ali za početak je i ovo dobro.....smile213
 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 00:08
...draga Bosiljak, bila mi je čast da si posjetila moj štand, kupovina je manje bitna... hvala ti puno na pohvalama
 
 
...draga Mare bilo mi je odlično, super sam se nasmijala s vama, a svakako ćemo još koji put upriličiti takve ljekovite sastanke hug ...i tebi velika pusa Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 20:19
imam ja još slika sa Bundeka pa evo ovdje da pokažem (ne zman više gdje bi postavila,raštrkale se po cijelom CIF-u)

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 20:25
sa prodajnog djela sajma



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 20:40
evo opet prodajni dio, tu sam bila prvo



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 20:46
ogromne fuksije
       
]
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 20:53
evo i mene



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 21:19
drage naše hobistice upala sam u vašu temu,valjda vam ne smeta, a kako smo bile blizu, čak sam zavirila s vrata u paviljon ali nisam upala,jer se već smrkavalo a ja se zaputila prema kolodvoru ,ja sam vam prvi puta na Flori i 2 sata obilazila sam dok nisam srela admina i suprugu mu, i onda se malo družila s njima i još nekima..
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 22:49
Unatoč ogromnoj želji i isplaniranom putu na Floru ipak nisam uspjela doći (vražja virozasmile210baš me morala uloviti u najnezgodnijem času).
Žao mi je da nisam usjela vidjeti sve te ljepote ali zahvaljujući vašim fotkicama uspjela sam barem malo biti tamo. Ali bit će još Flora... i nadam se da ću i ja jednom osvanuti na Bundeku.
 
Primavera, čestitam na prekrasnom štandu! Da sam bila tamo sigurno bih ti sve pobrkala jer bi sve morala pipnuti prstićimaEmbarrassed 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.