Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - staklo i ja,...a možda i još ponešto
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


staklo i ja,...a možda i još ponešto

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 15:42
jako,jako,jako  lijepo smile169
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 08:56
Draga maredelmare,pratim i divim se tvojoj volji da se uhvatiš u koštac sa svime što ti se sviđa i kako u sveu uspjevaš.OTOK je bila i moja inspiracija i nesebično mi je podastrijela svoja znanja.Svaki tvoj novi rad je sve bolji,tvoj sam obožavatelj i redovno gledam tvoje galerije ali ne stignem uvijek komentirati ili zaboravim ili me netko prekine...
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 18:49
Nirvana, leonarda, maslina...puno vam hvala!
Leonarda, malo sam kompjuterski smotana-di imaš galeriju?
Nisam uspjela naći?
Maslina, kad mi ti iz mojih "top 10" kažeš da si moja obožavateljica ja i treba mi pomoć!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 20:51
-mdm slike maslina su predobre,znala sam da si ti to crtala,djeluje mi da ti je ruka bila smirenija a kako i ne bi pa to je tvoj omiljeni motiv-poštovana maslina-
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 21:14
maslina 1 mi je jako lijepa i love it! :DHug
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 22:22
Ay,ay,ay,jesam komentirala išta? Nisam?!? A vidjela sam na vrijeme...i oduševila se Thumbs%20Up
Mare, samo tako dalje, uspavana ljepotica i pastelni krajolik su mi fenomenalni, pogotovo zbog cijele ergele različitih nijansi sličnih boja Cool

Maslina ne zaostaje, pogotovo jer je potpuno unikatna pa samo daj mašti na volju i nastavi i s vlastitim predlošcima Clap
Savjet iz moje perspektive: tvoja tehnika crtanja mi se dopala, ali malo pripazi ubuduće na omjere na slici; pusti vjetar da otpuše maslinu skroz do ruba pa da bude ugodno asimetrično ili sve nekako uravnoteži oko sredine Smile Ili zanemari ovo moje jer mi se čini da si to i pokušavala Embarrassed

I jedva čekam kad ću nekog magu vidjeti u staklu Approve ia ia ia edit: vidim da je već spomenut, tek sam sad vidjela LOL
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 20:26
Obavještavam šire pučanstvo-manite me se s tim magarcem, dosta mi je i onaj konj zasad!
Kami, drago mi je da si izdvojila baš one dvije slike jer sam se s njima namučila...ajme meni!
Čitala ja tvoj savjet za maslinu...al, šta je-je: sad ne znam da li da centriram
ili da guram kraju
A dobro....mogu malo i "šarat" čas ovako, čas onako.....valjda mogu...valjda ću znat...ustvari, pogledat ću još malo onu maslinu, pa mi valjda dođe do moždanih vijuga-svaki savjet zlata vrijedi!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 20:27
Kika i Ultra, hvala što ste svratili
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 22:56
smile39kako dobre slike na staklu radis, svaka cast maredelmare, bravo smile169
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 23:28
Originalno poslano od člana maredelmare maredelmare napisao:


Čitala ja tvoj savjet za maslinu...al, šta je-je: sad ne znam da li da centriram
ili da guram kraju

Ne znam ni sama što sam ti zapravo poručila, ali volim asimetričnu simetriju LOL
Baš ti idu te sličice s puno kose i lišća pa ti ocrtavaj kud te već vjetar, tj. mašta ponese Thumbs%20Up
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 11:51

....draga MaredelM... nevjerojatna si i kročiš velikim koracima naprijed, i masline, ali i ona slika prirode (mamin zahtjev) prava su mala remek-djela...čestitam i veselim se unaprijed tvojim novim inspiracijama Bow%20DownBow%20Down

moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 00:03
Hvala ti draga Primavera.
Ja se zaista nadam da ću "svakim danom u svakom pogledu sve više napredovat"
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 13:02
prekrasni radovi! najljepša od svih mi je djevojka koja odmara. stvarno je posebna. Thumbs%20Up
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 22:27
ma sve ti ide od ruke cega se god prihvatis....bas sam gustala u tvojim radovima...bravo majstorice.smile169
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 23:32
evo i mene konaćno.. Draga moja ti si me naprosto oduševilasmile93
znala sam da si prava umjetnica al ovo je fantazija!!!smile58
hoces mi biti uciteljica?Embarrassed
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 17:28
MaredM maslina 1 mi je za sada favorit, prekrasna je .
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 15:19
i meni je
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 15:33
Eeeee, dragi moj svitu!
Evo mene, povratnice s privremenog rada...ustvari više nerada-što se aktivnosti na forumu tiče.
Najprije hvala svima na komentarima-kojima nisam zahvalila
od kada sam zadnji put bila tu.
Radila jesam, a bila sam lijena stavljat slike...odvukle
me neke obveze, pa mi je uploadanje slika ovde
bio neki dodatni napor
...ma ustvari, lijenost i neorganiziranost-priznajem: takva sam!
Idem sad staviti koju slikicu, većinom će to biti, za mene već prastari radovi...neki još od ljetos...al dobro,
šta je tu je.
Idem!

Evo najprije opet Nje, već viđeno, al u drugim bojama
...nešto kao "pjesme po željama":



onda jedan pejzaž, sličan jednom što sam već radila,
druge boje of kors:



a bilo je tu i nekih boca, je da ovako kad ih gledam,
izgleda mi kao da ih nije ista osoba radila-naročito
prve dvije, totalno su mi suprotne...al valjda dobro
opisuju mene, hehehe:


...a kad smo već slikali cijelo drvo, odlomili smo i
grančicu....tako mi došlo, pa evo:



a ovo su mi dali da malo švrljam kistom po
ovom podmetaču od punog drveta:



pa kad je već kist u rukama, malo švrlj-brlj,
oslikali smi, ili ako vam više odgovara, švrljala sam
malo kistom po maslinovim pločicama, pa su tu i magneti:




a kako na ovoj kutijici nema salvete, oslikana je,
osim školjaka na poklopcu naravno,
i ona spada ovdje:


..i: open, o Sezameeeee!:


..još malo mora, morskog...kakogod:





..eee, ove dvije boce, s ova dva stara,bradata
morska vuka, stajale su me puno sati rada, zato sam jednog iz dišpeta ostavila u majici kratkih rukava
..nek se smrzne, i ja sam se satrala s ovim ciglicama oko njega....a drugi je u dugim rukavima-zamišljam ga na ljetnoj vrućini u tome, hihihihi
Opet pričam/pišem puno...ups...









...nakon kockica, krenuli smo kistom u raznim pravcima
...onako...malo rastrojeno












ova boca što slijedi, u obliku telefonske slušalice,
malo sam se mučila s njom...pokušavala nešto..
onda sam otišla pravcem, koji nisam planirala, al meni se osobno svidio.
To, naravno, ne znači da mora i vama...sve je stvar ukusa:





pošto nema salveta, ovo valjda isto spada ovdje:





mislim da sam nabacala dosta toga, možda i ponovila koju sliku, sorry ako jesam-al ne znam više šta sam stavila šta nisam.
One "rastrojene" čaše i boce, mi se nikako nisu dale
uslikat da to budu pristojne neke fotografije
na kojima će se sve dobro vidjeti. .
Inače sam nezadovoljna svojim fotkama, a ovima naročito.
Neće, pa neće!   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 15:35
Ovo mi je valjda kazna za prijašnju lijenost!

Može li mi netko objasnit zašto ne vidim slike, već samo kodove, a stavljala sam sve na uobičajeni način?
Šta ću sad?

Čak ni smajlići se ne vide u gornjem postu
sa slikama...hm.????
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 16:38
Povratak u velikom sliku, mislim na broj sličica, koje se na žalost ne vide
(a u friško se vide) pa ih idem tamo pogledati
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.