Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - staklo i ja,...a možda i još ponešto
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


staklo i ja,...a možda i još ponešto

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 16:45
E, sad lijepo popravi ove slike koje se ovdje ne vide. Ima tu raznih radova, ćini mi se da tamo na friško nisu sve ove slike. Maslina mi je krasna, i boce, i onaj komplet boca i čaša i .... 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 18:02
Popravila bi ja da znam kako
A stvarno sam stavljala sve na uobičajeni način, čak nisam ni stavila post pa ga naknadno editirala-jer mi se prije u takvim slučajevima znalo ovo desit.
Pošto sad to nisam radila, stvarno ne znam u čemu je štos
Ne znam jel mi netko može (od moderatora ili netko drugi)
tko zna to popravit, ili ću morat ponovno pokušat, a ovo brisat...uffff.....sačekat ću malo, da vidim
hoće moći netko pomoć
U salvetnoj maloprije, nisam imala takav problem.
Stvarno ne kužim?!
Hvala ti na komplimentu za boce i čaše-i meni se one posebno sviđaju-samo nažalost, ja sve fotoaparatom upropastim.
Dosta sam samokritična kod radova, ali njima sam stvarno
zadovoljna, a tako mi bezveze izgledaju na slikama:((
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 18:59

Moraš kroz EDIT sve izbrisati i ponovo.Nemoj sve odjedanput nego u više navrata.

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 00:39
Sad je dobro, sad se sve vidi.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 08:52
Prekrasne radove si nam pokazala!!!
 
Bravo!!!
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 16:49
Prekrasni radovi , a pogotovo stablo .
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 20:57
ušivanje je pregledati ovoliko radova,zaista divne slikice  i ideje,rado pregledavam tvoje radove i naravno sa nestrpljenjem čekam nove
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 15:35
novi radovi su krasni kao i stari! svaka čast! meni je žao što više nemam vremena za odmor uz hobije, a još nisam ni stavila neke slike, ali zato s vremena na vrijeme pogledam vaše galerije.
i jedno pitanjce, ima jedan vaš komentar u galeriji dade28 str.9.,  nadam se da je komentar vezan za moj nick išao meni, ali za komentare vezane za radove nisam sigurna, budući nisu u mojoj galeriji
pozdrav
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 17:41
Proljeće, nada-m, sarajka, čokolina-hvala puno!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 17:53
Prekrasni radovi :)
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 19:48
prekrasni radovi, naročito mi se sviđa komplet s čašama smile89
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 16:31
Zelenka- hvala na komentaru i posjeti!
ValliSa, tebi također- i ja mloogooo volem taj komplet
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 16:42
Jako lijepo, bravo Clap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 15:32
volim morske slike,tacnije,obozavam ih
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 15:38
prekrasni radovi i stari i novi
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 22:16
Mare,htjela sam već pitati za onaj komplet flaša i čašice dali su boje zapećene ,da se mogu prati ili su samo za pažljivu upotrebu.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 07:12
Vrijedne i kreativne ruke!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 16:10
Hvala svima kojima nisam zahvalila do sada!
Nada, na onom kompletu s čašama su boje (Vitrail od Lefranc&Bourgeois)za koje proizvođač,
kao i trgovac, navodi da se ne trebaju peći jer nisu na
bazi vode.
Ipak, ja sam ih za svaki slučaj zapekla i još dodatno lakirala lakom koji je baš za staklo.
Ne znam jel' to bilo nužno, al eto, ja sam to napravila.
Nisam ih probala prati, al bez obzira na sve zaštitne mjere:), ja te stvari nikad ne bih stavljala u perilicu ili grebala oštrom spužvom.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 21:58
Naravno da se ne pere u perilici, a za normalnu upotrebu je to u redu.
Na vrh
mareta View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Veljača 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mareta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 09:15

...draga maredelmare i OTOK ovo je nesto najljpše što sam vidjela u zadnje vrijeme!! Stvarno sam ostala bez teksta, jednostavno sam zadivljena vašim radovima, sve sam pregledala u jednom dahu i opet ću :-).

Htjela bih pokušati, imam malo vremena-curica pošla u vrtić pa tih par sati da se zabavim, da mam konačno dođe na svoje :)

Možete li mi pomoći, znam da je već nešto od toga pisano ali za početak evo 1.koju boju da uzmem(mislim na marku)?2.Konturni liner?3.Nanosite kistom boju?3.Trebam boju razrijediti s nečim?

Hvala unaprijed, a ja se idem ponovo razveseiti gledanjem vaših slikica :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.