Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 20:24

graničicu volim jer cvate cijelo ljeto

 
djevojačko oko također cvate cijelo ljeto
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 20:32

krumpirko je neumoran

a onaj mali uskoro ide u drugi vrt
 
 
malo i gužve ima
 
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 20:35

gospara mi je dala Free kad je mojeg slomilo nevrijeme

Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 20:48

Htjela sam vam pokazati mali dio svojih kaktusa,oni su važni stanovnici mojeg vrta

 
 
 
 
 
 
 
 
i jedan mali cvijetić za kraj
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 21:19
uh, koliko kaktusa! mislin da imaš svaku vrstu koja postoji i svakom znaš ime! prekrasno je u tebe, moje kleome san izgulila, pored zalijevanja spržila ih je ova dugotrajna vrućina!
ružičnjak, graničica, krumpirko i sve ostalo je super! uvijek, kao bonus nam daruješ cvijet kaktusa!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 21:32
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

uh, koliko kaktusa! mislin da imaš svaku vrstu koja postoji i svakom znaš ime! prekrasno je u tebe, moje kleome san izgulila, pored zalijevanja spržila ih je ova dugotrajna vrućina!
ružičnjak, graničica, krumpirko i sve ostalo je super! uvijek, kao bonus nam daruješ cvijet kaktusa!
 
Antonija,nemoguće je imati sve kaktuse,ima ih još puno,puno vrstaWink,a ovaj cvijet je jedan od zadnji za ovo ljeto,jesen je pred vratima.
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 21:48
Ruže su ti van svake konkurencije, kaktusi također - stverno ih puno imaš.
A ostalo sam malo uspoređivala - graničice kod mene cvatu vrlo kratko, djevojačko oko početkom ljeta, a onda jako slabo, krumpirko - moj bi se baš trebao zasramiti pred tvojim.....valjda je ipak prevruće i presušno
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 22:16

Otok nisi jedina. Moj krumpirko nije uopće cvjetao ove godine, a graničice samo kratko.
MK , koje su ti to graničice da cvjetaju cijelo ljeto? Ja sam mislila da je normalno da cvjetaju samo kratko u proljeće  Confused.
Ruže su ti prekrasne, kolko ih samo imaš!
Kaktuse da i ne spominjem, nije ti ime bezveze!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 22:17
smile227Clap, jesu li ono bijeli zvjezdani?
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 22:26

Prekrasno dvorište!Thumbs%20Up

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 22:35
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 22:53
baš je lijepo kod tebe Thumbs%20Up

a ruže i kaktusi su smile227 - ponavljam se Wink

znaš li ime šarenolisne hoste?
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2011 u 07:52
Prekrasno.
Koliko godina gajiš te ruže? (da znam kad će moje tako izgledati Smile  )

Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2011 u 08:06

Kako si zakorijenila oleander? Ja sa mojima nemam uspjeha.
A za sve ostalo već su te pohvalile moje prethodnice, ja samo mogu potvrditi ono što su rekle. Thumbs%20Up

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2011 u 08:10
Otok,vjerovatno je kod tebe prevruće,ali zato tvoji sukulenti puno bolje napreduju nego mojiHug
 
Anastazija,graničica Stella d*Oro,cvate od proljeće do mrazaTongue
 
Lorica,zvjezdani su plavi i rozaTongue
 
BebolinaHug
 
Natalija,zbilja neznam kako se zove ta hosta,kod nas je ima u svakom vrtuTongue
 
Semira,ruže su stare od 6 do 4 godina,ove nakon jesenjske sadnje već na proljeće lijepo cvijetaju.Tongue
 
DijanaHug
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2011 u 08:25
ma predivno kod tebe kao da je proljeće po svježini tvojeg vrta
graničica hosta još cvate, a kaktusi su bonus kako kaže antonija
eufobia prepuna cvata, možeš biti ponosana
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2011 u 08:36
Nataly,poslala mi Frida grančice negdje u 6 mjesecu,od pet grančica oleandra tri su pustile korijenje u vodi i onda san samo posadila u teglu,nisam mislila da će ovo ljeto cvasti,ali gle dve su me obradovale cvjetićima.Tongue
 
Mary,Embarrassed
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 04:57
Ne zovu te uzalud kraljicom ruža! Vjerujem da znaš sve što o njima treba znati, pa bih te molila za savjet. Ona moja šatirana bijelo-crvena je posađena prošle godine, ima već prilično veliki grm, pa sam mislila da bih je uskoro trebala malo orezati i eventualno pokušati koju grančicu zakorijeniti jer je zbilja posebna. Nisam sigurna radi li se to u jesen i da li grančica tada treba pod flašu? Embarrassed
Inače ova mi je od tvojih nekako najviše prirasla srcu! LOL
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 06:12
Bok draga moja Mali kaktusek! Divne su ti ruže, s ovom bojom kuće zaista su kao da si ih kistom slikala, pravo umjetničko djelo!! Naravno, i druge su ljepotice zelene i šarene isto tako jako lijepe, vidim da marljivo zalijevaš vrtek u ovim (pre)sušnim danima i večerima.
p.s. Veselim vam se danas, jako!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 06:56
Draga Misty,ako želiš zapelcati ružu,sad je pravo vrijeme za to.Stavi je pod flašu,možda ti uspije,ja to do sada nisam radila,ali ću ovih dana probati.Ovo je lijepa mirisna čajevka Double Delicht.
Ruže još ne moraš orezivati,neka rastu i cvatu do dobroga mraza.Onda malo poreži i skrati da ti vjetar i snijeg ne rade nered po zimi,a pravo orezivanje te čeka rano na proljeće.Tongue
 
Anaida,i te kako se veselimTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,719 sekundi.