Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Band of sisters
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Band of sisters

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 15:28
Prekrasni radovi, bravo Sandra, dobrodosla medju nas tete salvete smile73
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 15:29
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 15:34
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 15:38
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 15:39
Hvala svima na pohvalama i dobrodošlici.... Dosta ovih radova je još u izradi, kad budu smješteni na pravo mjesto idu prave fotke
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 21:07
ne znam što bih rekla osim:
smile227
ona raspucavanja su vrhunski izvedena, sviđa mi se što su pukotine svijetle,
a ovo na staklu je odlično, zanimljivo...
ma bravo!
jedva čekam da vidim kad sve bude gotovo.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:26
Slušaj, meni je jako žao al ja moram sad bacit jednu kritiku:

sav svit šta je pojavi, počne najčešće s nekim skromnijim početničnim radovima, a ti odmah navalila s ovim (iako su tebi nedovršeni) super uradcima....plače mi se od tuge kad vidim ove bijele pukotine,taaakoooo su dobreeee, fantastične!
A još ovo na staklu...ma ubi me u pojam totalno!

Šta će tek bit kad ovo dovršiš, neću se smit od srama pojavit sa svojim radovima!   

Odlično Sandra, odlično!!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 07:28
hahhahah, Maredelmare.... nasmijala si me do suza....
Ali moran se opravdat...Jesan se tek pojavila na forumu ali sa skromnijim radovima sam počela prije 10-tak godina
Šteta šta neman nekih fotki tih daaaaavnih radova (čitaj žvrljotina)
A da još malo umanjin tvoju tugu, dosta toga sam naučila u srednjoj školi, završila san za aranžera-dekoratera, sad se taj smjer šminkerski zove aranžersko-scenografski dizajn....

Svi ovi radovi su pred završetkom i za koji dan kad moja vrtna kućica bude gotova idu unutra....
Hhahahah, a možda su radovi ispali dobri jer mi je ovo bilo umisto apaurina dok sam se borila sa meštrima
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 23:15
hahaha, kućica?? Inaće, samo da se razumimo cure moje, u toj "kućici" nikom ništa ne bi falilo ni da živi,smile93 tek toliko o njenoj kvadraturi, a Sandra je uvatila sređivat je kompletnu pa sad zamislite koji je to projekt.. smile182Go darling, go.. Danas sam vidila sve u živo i mogu samo smile58
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 23:19
A jubavice moja, ti si me i ugurala u ovi projekt, vraga crnoga bi se ja bila uvalila u ovo da me ti nisi gurala...
E i zato je pola zasluge tvoje
I zato ja tebe puno

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 08:34
za kratko vrijeme predivne ste stvari uradile,svaka cast,cestitam i samo nastavite.smile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 11:30
SandraST samo jedno mogu reći,da nemam riječi,slike sve govore.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 22:27
Oborila si me s nogu sa savršenim 2K, a o vitraju , čini mi se da je staklena cigla, nemam riječi!!
Jesam li dobro shvatila da živiš u Gabonu, Afrika, ili je to dio Splita ( nemojte mi se Splićanke smijati Embarrassed)
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:37
Savršeni radovi, iako je ako se ne varam ovo samo početak druženja na ovom forumu , jer radovi nikako nisu početnički, dapače vrlo sofisticirani, na visokom profesionalnom nivou
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 11:37
Slikanje na staklu?Skoro profi!lijepo
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 13:49
O draga, gdje si se skrivala ti do sad!  Fantastično!Clap
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 15:29
ooo,još jedna splićanka jupiiii smile126 dobro nam došla u tete salvete smile73 radovi su odlični!
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 21:19
Evo mene opet... gotov godišnji...  Confused
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 21:23
Ma pitanje na mjestu.... jeeeee živim u Africi, Libreville, Gabon.... ali Split je moja luka. Zapravo cca sam 3-4 mjeseca godišnje u Splitu, a ostatak u Gabonu. Poz,,,,Thumbs%20Up
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 21:24
I hvala svima na pohvalama, trenutno sam malo zastala s radovima, čekam da zahladi, a do tada ću pregledavati vaše galerije.....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,270 sekundi.