Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tatjanin zlatovez
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tatjanin zlatovez

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 18:34
vidjela sam u živo i smile39. nemam riječi......
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 20:47
Tatjana smile227 !!! Ne mogu vjerovati da do večeras nisam uočila
ovu tvoju umjetnost.Svaka čast majstorice,PREDIVNO !!!  Pozzzzz...smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 21:42
Tatjana . majstorica i ja imam jedan djelić njenog majstorstva, ali izgleda da zabušava nešto, ili zaboravila na ovu temu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 22:44
Tatjana,Tatjana,hoćemo nove sličice .smile143smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 22:51
tatjana prekrasno vezeš, tvoje ruke su zaista zlata vrijedne
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 07:53
Hvala na pohvalama, novih radova neće biti jer me mrena napada i jako teško da ču nešto raditi, nadam se da će me ipak u toku godine operirati.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 06:36
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

moj najnoviji zlatovez, napravljeno po narudžbi za Natu 07:

 


Čudesno!!!! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 09:14
Lijepo.
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 17:02
tatjanabajcic da li imate koim slucajem semu konja, ili uprege [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
radovi su prekrasn!!!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 18:26
nemam, ja ni sama nisam imala puno šema, nešto sam dobila iz Osijeka, ali ako uzmeš šemu ili nacrt konja povuci unutarnju crtu i dobiješ šemu.Šemu bi se trebalo tražiti u Slavoniji.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 19:19
Ajmee, divota !!! smile58Na kakvom se to platnu radi?
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 20:45
Curke hvala na pohvalama. Raditi se može na skoro svim materijalima, slike se rade isključivo na samtu.Ali ako se radi po njihovom radu onda se ne smije prati, ja sam nešto drugo upotrijebila i može se prati. Svila je samo jako teška za raditi, ali ako nije zahtjevno može,.
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 22:57
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

nemam, ja ni sama nisam imala puno šema, nešto sam dobila iz Osijeka, ali ako uzmeš šemu ili nacrt konja povuci unutarnju crtu i dobiješ šemu.Šemu bi se trebalo tražiti u Slavoniji.

moracu da potrazim, inace skupljam seme, imam svakakvih, radim ponesto ali nije bas standartnog kroja vise radim slike pasa,i tako to nego standart vezako zatreba semece samo javite
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 10:14
Sjeme ne trebam jer je moj balkon mali i pun kaktusića mali i velikih, i to moram prorijediti, jer ne mogu nikome ostaviti.
Ako ti mogu pomoći sa kakvom šemom rado, ja sam sebi sama nacrtala ružu.
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 11:41
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

Sjeme ne trebam jer je moj balkon mali i pun kaktusića mali i velikih, i to moram prorijediti, jer ne mogu nikome ostaviti.
Ako ti mogu pomoći sa kakvom šemom rado, ja sam sebi sama nacrtala ružu.

kada budem u blizini docicu da proredimo zajedno obozavam kaktuse..a seme i ostalo..moracu uskoro celu sobu da prilagodim tome
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 16:50
ovo je predivno draga tatjanabajcic
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 17:42
Zlatovez je baš poseban , bogat, jako uredno i precizno izrađen, to je kao slika?, a može i detalj na odječi ili nisam u pravu?
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 17:46
Nati može se staviti na prednju stranu nekle bluze, ili
na neku sliku, ili što god čovjek poželi. Ne znam kad ču opet jer me mrena muči,teže mi je raditi pogotovo kad mi sunce ne pada ne rad,Sad moram nešpto unuci napraviti.
Hvala vam svima na pohvala,i ako netko želi raditi lako ču ga naučiti.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 22:25
moj novi zlatovez u rami

Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 23:32
smile227Predivno doista !!! Zlatovez sam vidjela u Slavoniji na nošnji ali ovaj uramljeni fantastično izgleda.BRAVO MAJSTORICE!smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.