Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hitno trebam pomoć!!!!! Najhitnije!!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hitno trebam pomoć!!!!! Najhitnije!!!!

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Hitno trebam pomoć!!!!! Najhitnije!!!!
    Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 18:07
Molim sve one koji su u Splitu i okolici (ja sam u Kaštelima) ako zna gdje ima kupit ovakvih bočica....PLEASE!!!!!!!
Jako mi se žuri.

Baš ovaj oblik!

Evo, jedna moja sređena:



na ovoj donjoj slici, to je ova desno:



Ako znate di ih ima, i koliko koštaju, molim vas da mi što prije javite-ili ovdje ili na pp.

Hvala svima unaprijed.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 19:28
Ja ti maredelmare znam gdje ih ima za kupiti u Rijeci. Jedino mi je problem što oni rade samo ujutro, a ja radim. I koštale su oko 10,00 kn komad. Neznam da li sa čepom ili bez.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 20:13
mare ja imam slične i kupila sam ih u studenca, mislim da su bile oko 10 kn komad...
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 01:41
U Studenca?????? Nikad vidila u ova dva blizu mene.
Znaš li možda koji je to Studenac? Negdje u Splitu...ili...?

Hoya i valliSa, puno hvala na volji da pomognete
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 22:02
mare dobila sam info da u "jematve" ima raznih boca i bocica..po opisu radi se o asortimanu iz "bumbara"..tako da bi lako moglo bit i ovih tvojih..ako se ne varan "jematva" je negdi na starom putu u dujmovaci...Wink
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 23:46
Fala ti kaća, baš mi je jučer jedna na sastanku objašnjavala di je to, al je nekako brzo rekla ...nešto šta mi je ličilo na "matva", pa ja već pomislila da sam tudum-nikako skužit šta joj ga to dođe...onda se ona ispravila.
Uglavnom, skužila sam je di je to otprilike.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.