Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mentha Pulgium
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mentha Pulgium

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Brajks View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brajks Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mentha Pulgium
    Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 16:09
POzdrav ljudi!

Zanima me par pitanja :)

Ova menta mi raste ispred kuce, ima jako, jako intezivan miris na pipermint, zanima me da li je to menta pulgium, i koliko je otrovan taj njezin sastojak Pulgium, da li su opasna  samo eterična ulja od te mente.... i smije li se caj radit od te menta?? Smile ima ko ovdje mozda da ga radi ?Smile

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Brajks View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brajks Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 16:14


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 18:53
meni izgleda kao pulegium:)) vidjeti ćeš dal će imati male kuglice cvijetića pod pazuhima listića, al izgleda sad kao da je :)))))

biljka je apsolutno sigurn aza oralnu upotrebu u obilku infuza, kako si i sam rekao opasost je samo kod eteričnog ulja, dakle čaj može, dapače :)))
Na vrh
Brajks View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brajks Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 19:27
super super....puno fala :) :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.