Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetni spomenar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetni spomenar

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 32>
Korisnik
Poruka
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 18:54
Hvala, ovaj jasmin mi je vani, al ja ga miješam sa krumpirkom, jel to jedno te isto?..ovaj nažalost ne miriši.Confused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 22:05
Ma svaka čast -još jedan majstor sa slikama -legendo samo tako ma prelijepo jeeeeeesmile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 19:24
Puno hvala Niho, dođi nam opet!!!smile78
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 20:49
srdačnu dobrodošlicu tebi i tvojem Cvjetnom spomenaru želim!Smile
 
Imaš krasan kamenjar i još krasnijeg cvijeća od kojeg mi se najviše dopala
fantastična monarda. Prava ljepotica dana!
S veseljem ću navraćati u tvoj vrt!
lijepi pozdrav
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 15:17
taj jasmin jest krumpirko, ali penjačica solanum jasminodus se zove, iman ga i ja i on ne miriši ali je lijep za vidjeti.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 16:13
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

srdačnu dobrodošlicu tebi i tvojem Cvjetnom spomenaru želim!Smile
 
Imaš krasan kamenjar i još krasnijeg cvijeća od kojeg mi se najviše dopala
fantastična monarda. Prava ljepotica dana!
S veseljem ću navraćati u tvoj vrt!
lijepi pozdrav

Ja čekam sa veseljem svaki tvoj posjet, hvala ti na krasnoj dobrodošlici!smile79

Antonija-hvala na informaciji!
Ja bih voljela imati onog mirišljavog!smile162
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 18:10
hm... znači nije jasmin nego krumpirko. no, lijepo je vidjeti ga i super mi je informacija da može van jer se stalno spremam uzeti ga, ali obzirom da ne želim puno biljaka u teglama... kaj se mirišljavog jasmina tiče, ja imam nekoliko mladih biljaka koje još ne cvatu. riječ je o onom starinskom jasminu koji neodoljivo miriše pa ako želiš mogu ti nekako dostaviti biljke. ili navrati na zagrebačku kavicu u petak pa donesem
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 20:38
imam i ja dvije vrste mirisljavog jasmina................
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 15:02
I od mene prvo dobrodošlica, a onda sve pohvale za ovaj lijepi vrt pun cvijeća, dobar naziv teme i lijepe slike Clap
život je more
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 22:12
Medvjed i Antonija-hvala Vam, nadam se da ću dobit kojeg...iako sad nije vrijeme za sadnju, a na ovu kavicu u petak ne mogu nikako, nažalost jer radim, a ni djecu mi nema tko čuvat. Dadilja mi otišla na moreWink.
Neki drugi put nadam se.Cry


Lantana, hvala na dobrodošlici i pohvalama, drago mi je da ti se sviđaju cvijeće i tema...uvijek sam voljela spomenare...smile78
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 14:27
može ako želiš.dogovor preko pp.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 17:07
Rado sam pregledala slike,i svidja mi se u tvom vrtu
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 19:31
očito si zauzeta pa zato nema novih fotkica. No prelistala sam nanovo slikice!
lijepi pozdrav
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 20:35
Hvala Vam cure i dečki, fotić mi je na ljetovanju, tak da sam listala po svojim sličicama da stavim još poneku.smile64

Gioiaa i Retriver Sarra-lijepi pozdrav do drugog susreta u mom vrtu!smile78

antonia-dogovorit ćemo se za proljeće,ako ne prije....ovo ljeto će biti prevruće za sadnju!




Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 20:53
Prekrasna pasiflora,bar ja mistim da je to
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 20:58
Je, pasiflora je to.Wink
Hvala na komplimentu.smile79
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 21:00


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 21:17


Uploaded with ImageShack.us
juka u punom cvatu



Uploaded with ImageShack.us
florida alba plena, u krupnom kadruSmile
Na vrh
matilda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Lokacija: Krapina
Status: Offline
Bodovi: 540
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje matilda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 22:12
prekrasno cvijeće, ali jednostavno ne mogu skinuti pogled s tvojih preeeekraaasniiih clematisa. smile107smile89
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 08:26
prekrasno!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.