Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - navodnjavanje -količina?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


navodnjavanje -količina?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: navodnjavanje -količina?
    Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 21:47
trebam proračunati veličinu spremnika kišnice za vrt, ali ne mogu doći do nikakvih podataka o tome koliko vode treba povrtnjak ...
ako tko zna , ma približan podatak bila bih jako zahvalna
moj budući vrt bi imao oko 200m2
autosjedalica glavu čuva
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 22:02
Teško je izračunati veličinu spremnika. Zavisi koje ćeš biljke uzgajati, kakvi će vremenski uvjeti biti, ... itd,itd.
Pokušaj empirijski, uzmi plastični spremnik od 1000 litara i vidi dali zadovoljava, ako ne lako se doda još koji.
Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 22:28
to ne bi bio problem da imam zemlju, nego imam 20cm zemlje, onda kamene ploče, pa za svaki iskop mi treba bager
zato trebam unaprijed znati veličinu

pitam za slučaj da netko već ima spremnik da mi kaže kako sve to funkcionira i na šta treba pripaziti kod dimenzioniranja ;)
autosjedalica glavu čuva
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.