Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - heklanje i još ponešto
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


heklanje i još ponešto

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 13:49
evo još nekih starih, a za vas novih radova Wink





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 18:33
prošlogodišnji adventski aranžman


... i ovogodišnji...


Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 18:36
dugo me nije bilo, ali nisam ljenčarila. svaštarila sam i zato nisam previše vremena provodila na kompu. lijep pozdrav svima
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 16:01
evo par novih sličica, nadam se da će vas potaknuti na komentiranje :-)










Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 16:03
ispričavam se što sam zadnju sliku zaboravila smanjiti
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 17:50
Čokolina-kompliment za nick je išao...čokolini!
Komentar radova je bio vezan za one u dadinoj galeriji-njih sam tada bila gledala pa sam valjda pobrkala.
Moram priznat da sam sa heklanjem malo na "Vi":))))
al baš su mi se svidila ona jaja, kao i ovi zvončići.
Sviđaju mi se slike na staklu-posebno stablo i ova zadnja.
Za boce mi nije jasno kako si ovako lipo uspila napisat ovo ŠLJIVOVICA?!
Sad reci da si pisala konturom, bez kopiranja, onako slobodnom rukom....i napravit ću harakiriiii!!
Ova slika u nastavcima, da tako nazovem-jako lipo, kako si to radila?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 18:20
Hvala Maredelmare za lijepe komentare. A sad odgovori na pitanja...
ovo Šljivovica je pisano rukom na papiru, pa lagano preko indiga prenešeno na staklo, ispisano konturom, a ova deblja slova još ispunjena crnom bojom za staklo. prvi put sam radila i baš sam zadovoljna kako je ispalo. jedino nisam fiksirala boju u pećnici jer nisam sigurna da li se to može s ovim bojama pa ne znam koliko je trajno.
ova slika 2 u 1 je na slikarskom platnu, malo bojanja i salvetna tehnika. biljčice u vazama su salvetna. imala sam prekrasnu salvetu i svaka travčica je za sebe izrezana i onda je ovako složeno u vazu. moram priznati da je salveta bila jedna jedina i bilo me strah da ju ne upropastim, ali mislim da je ispalo ok.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 00:16
Ispalo ti je više nego o.k.-ovako gledajući, ne bi rekla uopće da je salveta jer si savršeno izrezala travčice.
Nigdje se ne vidi ni milimetar pozadine salvete.
Bar ga ja ne vidim.
Ona boja za staklo na bocama, ako je na bazi vode,koliko ja znam, trebala bi je fiksirati u pećnici.
Ja sam čak u nekim slučajevima i neke stvari gdje sam koristila boje za staklo koje nisu na bazi vode, znala zapeći u pećnici.
Nisu mi se mijenjale nijanse zbog toga.
Moram ponovit-stvarno si odlično ispisala onu šljivovicu.
Eh, da! I onoj prošlogodišnji aranžman mi se jako svidio.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 15:37
cokolina ,imas predivne radove.
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 15:18
čokolina svaka čast na ovako lijepim radovima
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 21:13
smile141 za sve radove !!!!!
 
Najljepši mi je onaj crveni heklani stolnjak smile126!!
 
Imaš li šemu?
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 23:31
Radovi odišu ljubavlju . Sve je lijepo , meni se posebno sviđa milje ( manji stolnjak ) u vidu lista . Pozdrav !!!
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 21:11
Opa opa , heklani zvončići, :D ovo moram pokazati mami ona hekla hihihihi :D 
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
Heliofit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 459
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Heliofit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 21:13
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.