Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Lukovice i gomolji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Amarilisi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Amarilisi

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2007 u 09:32
Ubi me sramota. Kada mi je jezik brži od pameti...
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
green-coloris View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 28 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje green-coloris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2007 u 00:37

Amarilisi su prekrasne biljke. I doista su najlijepše posađene u vrtu.

U svom vrtu imam 3 vrste amarilisa.

Jedana crvenih srednje velikih cvijetova.

Bijela prošarana crvenim crtama, velikih cvijetova

Te jedana crveno-zelenkasto-žućkasta ( prevladava crvena boja ) sa velikim cvijetovima.

Posađeni su u vrtu, cijele su godine vani ( nikad ih nisam držao kao sobne biljke ), a svake ih je godine sve više i više.

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2007 u 19:33
Zakaj da tebe bude sram Voki,pa njih treba sram biti kaj su si dozvolili da im se tako nešto desismiley2
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2007 u 19:26
smiley_42upravo tako shasha
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2007 u 07:10
Evo još jedna njihova sramota, od 20 vrsta u katalogu u prodaji imaju samo dve, i još 6 kojih nema u katalogu...? Šta reći?!.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2007 u 16:37
Jaka neka firma. Shocked
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2007 u 16:41
Pitao sam ih da li mogu naručiti neke od amarilisa koje imaju u katalogu, a nemaju ih u prodaji. Odgovor je bio da može, ali najmanje 500 komada!!! Šta da radim sa 500 jednakih lukovica?
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2007 u 16:45
Prodajes ih dalje u pakiranjima od 5 ili 10 komada. Wink
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2007 u 16:49
Da, baš imam vremena za to... Neda mi se da nabavim duple amarilise pa to ti je. Ali kažu da pametniji popušta, a ja neću sigurno. Ima da ih nađem pa kad - tad.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2007 u 22:46
Voki,koje ti amarilise u stvari ganjaš?
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2007 u 07:14
Shasha, ganjam amarilise sa duplim cvetovima (mnogo latica). Zato sam se i obradovao jer u ovom katalogu imaju 4-5 komada sa duplim cvetovima, hteo sam da naručim od svih 20 po jednu lukovicu jer cena im nije previsoka (nešto više od 3 eura), ali nemaju u prodaji.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2007 u 09:41
http://www.bakker-holland.si/
Ja da sam na tvom mjestu,raspitala bi se dal imaju dostavu kod vas.Ako ne,uzmi slobodan dan i u Sloveniju.Koliko mi se čini ima svašta.Evo nemam vremena da dalje gledam al probaj tuWink.Nisam gledala iz koje si firme naručivao onih"samo 20" no valjda nije iz isteBig%20smile
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2007 u 10:14
Hvala!
Poslao sam im mail sa pitanjem da li šalju lukovice u Srbiju, pa sada čekam odgovore i amarilise sa duplim cvetovima...
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2007 u 11:31
Nadam se da ćeš uspjeti jer koliko sam vidjela na njihovoj stranici imaju krasnih duplih a vele da se i nabaviti može ono čega nema
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2007 u 13:19
Samo da nije 500 komada...
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2007 u 18:50
Voki,trebao si ih pitati jel šalju za BiH ili Hr.No nadaj se da će stvarno kod vas otvoriti podružnicu pa ćeš ih ti opustošitiLOL
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2007 u 19:04
Poslao sam im adresu, broj telefona, broj pošte... broj cipela... Ne to ipak nisam, ali sve podatke zajedno sa željama i nadam se da će uskoro otvoriti neko predstavništvo i kod nas pa da krenem u nabavku.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 10:39
Ja se moram pohvaliti da sam si kupila jedan crveni i sad s nestrpljenjem cekam da procvjetasmile67Voki daj napisi malo informacija o tome sto vole,koliko vlage,svjetla...Moj za sada ima mjesto u stanu.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 09:07
Hoćeš reć da im ne treba 6 godina od sjetve do cvatnjesmile181
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 11:26
Ako se dobro razviju lukovice mogu cvetati u trećoj godini, a od ovih mojih ima nekoliko stvarno krupnih, pa sledeće godine možda bude i koji cvetić. Bar se nadam...
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.