Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fuksija - Fuchsia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Fuksija - Fuchsia

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 35>
Korisnik
Poruka
maya View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2008 u 11:49
Moje fuksije sam jakoooo orezala.Nadam se da ce se oporaviti.Ako neko ima neki savjet molim da mi napise.Sta mislite ima li sanse da se oporave.Isla sam da kupim drugu,ali kada sam oko njih vidjela bijele musice odmah sam odustala.Kako mogu da prodaju zarazeno cvijece?Angry
Nije isto zivjeti i biti ziv!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2008 u 23:19
uopće nije bitno po kojoj je cijeni glavno da imaš zelenu ruku i ja kupim puno puta jeftino i onda sam još i happyy, niko sretniji od mene i strašno sam si važna kad vidim kako napreduje ko i ti
sutra je novi dan
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2008 u 23:31
Smile bas tako..
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 07:55
mene zanima koja veličina tegli mora biti za fuksije moje ovogodišnje su već dosta porasle izgleda da sam kupila krupnocvatuće
sutra je novi dan
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 23:31
Aurora boja tvojih fuksija je fenomenalna. Super izbor. Dugokosa fuksije ne vole prevelike saksije, vise im prija manja gde razvijaju manji koren i sav rast im ide u cvet.
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2008 u 07:22
hvala sensa onda svoje neću dirati imaju dosta mjesta
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2008 u 07:37
Originalno poslano od člana Sensa Sensa napisao:

Aurora boja tvojih fuksija je fenomenalna. Super izbor. Dugokosa fuksije ne vole prevelike saksije, vise im prija manja gde razvijaju manji koren i sav rast im ide u cvet.
 
Hej sad si me zbunila total. Moja je krcata cvjetova, a direktno je u vrtu, što da radim, ili da ne diram ništa.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2008 u 08:11
Trisa, ne diraj nista jer ocito joj pase tu gdje je kad tako cvjeta. Vidim ovdje da ih ljudi cesto imaju bas u vrtu posadjene...i ne zna se koja je ljepsa od koje.
Sensa, ovaj donji dio cvijeta koji ide na ljubicasto, zapravo bi trebao vise ici na plavo...ali kao sto rekoh, samo nek cvjetaju, boja je manje bitna.
Na vrh
maya View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 16:03
Moja fuksija koju sam posisala zbog one gamadi ima pupoljkesmile213Mislila sam da je gotovo s njenim cvijetom za ovu sezonu.Presrecna sam!!!smile198
Nije isto zivjeti i biti ziv!
Na vrh
letva 22 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje letva 22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 18:29
I meni je jako lijep i nabavio sam knjigu o njoj koju trenutno proučavam
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 21:10
Originalno poslano od člana letva 22 letva 22 napisao:

I meni je jako lijep i nabavio sam knjigu o njoj koju trenutno proučavam


a ako te stogod zanima slobodno pitaj...

Fuksija je stvarno predivan cvijet ali trazi malo brige,truda i znanja ali zato vraca za sav ulozeni trud jako puno nazad
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 21:52
Moja je naprijed na slici, bila je predivna, prestala je cvjetati i sada je nekako jadna već petnaestak dana. Što da radim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
eXtreme View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje eXtreme Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 17:26
Sve su mi predivne ali ova Trišina mi je baš zapala za oko...tako je veeeelika i puna cvjetovasmile91.
Ja sam sebi nedavno nabavila par pelcerića i super se drže zasad.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 21:16
Na žalost moja fuksija više ne postoji. Ne znam što se dogodilo, jednostavno se osušila, a bila je tako lijepa. No nabavila sam nekoliko pelcera i stavila da se zakorjenjuje - sada čekam rezultat.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 21:31
Sad mi je lakše kad vidim da je fuksijica vrlo svojeglava biljčica, moja je bila ista kao Trishina, jednako tako u hladu i jednako tako na ciglastom zidu, počela je sramežljivo cvijetati u sedmom mejsecu , uživala sam u desetak cvijetova i kad je došla sigurno do pedesetak pupova jednostavno je jedno jutro osvanula suhih pupova i suhog lišća, u tjedan dana je nestala a na podu sve puno velikih pupova. Razmišljala sam i kombinirala što sam izvela a sad vidim da je malo svojeglava... dobro imamo pelceriće pa da vidimo drugo ljeto!
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:01
i ja sam pokušavala nekoliko puta ali mi na kraju jeseni propadnu i nema ih više 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 19:04
Pokušala sam odrezati skoro sve grane, izvaditi korijen iz zemlje, podrezati i njega i ponovo posaditi u novu zemlju, na drugo mjesto, no na žalost izgleda da je potpuno uginula.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 22:56
ma ni meni nisu baš jasne te fuksije... pogotovo one kupovne, balerine i slično
mislim da naša priobalna klima jednostavno nije za njih - vruć i suh vjetar, a one vole kad je vlaga u zraku, ali zaliješ li ih mrvu više Dead tek si ih onda zeznula

najbolja mi je ona starinska, koju sam presadila iz babinog vrta - jednostavnog cvijeta u rozo ljubičastoj boji
nije raskošna ali preživi i napad ušiju i kad je na zimu uništi zima i posolica ona opet na proljeće pusti nove grančice i cvjeta na ljeto
a i u vrtu mi je pa nemam peripetija s njom
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 08:23
Dok sam još išla u školu dobila sam fuksiju. Krasno je cvala prvu godinu , a iduću godinu gecrk. Bila sam jako tužna i rekla sam sama sebi da tak osjetljivu biljku nebum više imala.
Do ove godine! Majka s nekog puta donjela grančicu i rekla - zapikni ju , to tebi ide!
I eto ! Sad opet imam fuksiju-starinsku- Trenutno ima 5 listića. Pa bumo vidli dal bu preživjela!

Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 13:06
šeflera znam da ćeš joj ti pružiti sve potrebno da preživi i postane krasan primjerak, samo ako i ona nije od svojeglavih pa se preda

u tom slučaju ću ti ja ožiliti primjerak od svoje (bez treće nema sreće)Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.