Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 166167168169170 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:53
Toliko cvijeća, teglica, a sve lijepo uredno. I ja sam jedna od onih koja s nestrpljenjem očekuje zavjesu od ruselija. 
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 06:12
wow free koliko teglica, ajme kaj bi Belica tu svaku prošla i zabola njuškicu, zaista imaš pravi botanički vrt vrijedan divljenja. 
belica,zagreb
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 06:17
Free, nikad još tvoj zimski vrt nisam vidjela prazan. Smile Puuuno je ljepši kad se šareni, zeleni, kad je gužva i zelena džunglica!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 11:16

Anaida, ovo i je trenutak koji ni ja nisam još vidjela !! Zimski vrt prazan !!  A danas se polako sve počinje vračati u normalu !!  Dejice se vratile unutra, a sve ostalo je još vani ali sklonjeno sa sunca da ne sprži listove !!

Belica, i moja Elica je imala ne nos, nego nožice u par teglica kad je pojurila uljeza-susjedinu mačku, Ahimentes je bio po stazi, sada izgleda kao da sam ga vratila iz zdjele za salatu !!

Lucy, bit će dani otvorenih vrata, svrati pa poneseš koju ruselijicu !!

Hvala za šetnjicu svim dragim curicama !!!smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 11:28
 Bože Free!!!!!!!!! Kad uopće stigneš sve to obići? Nemam riječi!!!!!!!!!
Ja često pomislim da sam pretjerala sa teglicama, a kad svratim kod tebe, vidim, da je kod mene samo blijeda sjena onog što ti imaš.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 11:42
jako lijepi vrt, draga Free, stalno pratim, ali sada sam morala "reagirati"...zapanjena sam, naravno pozitivno, količinom biljaka koje imaš...divim se tvojoj energiji i entuzijazmu...no, još si mlada pa sve stigneš...moji komplimenti, dragaSmile.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 11:50
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

 Bože Free!!!!!!!!! Kad uopće stigneš sve to obići? Nemam riječi!!!!!!!!!
Ja često pomislim da sam pretjerala sa teglicama, a kad svratim kod tebe, vidim, da je kod mene samo blijeda sjena onog što ti imaš.


Svemu tome čemu se ti čudiš kod mene, ja se čudim kod tebe !!LOLLOLLOL

A samo ti mogu reči, pomislila sam da sve prekobrojno, ako takvo kod prebiranja uopšte nađem, stavim na jednu hrpu i velim da svatko uzme kaj želi !!!   Možeš samo sanjat !!  Ja sam pravi hrčak, uostalom, kao i ti !! Sve mi je lijepo i sve bi mi moglo zatrebati !!smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 20:26
naravno bez komentara ne mogu,predivno,biljkica mali milion,no moram pitat za ruseliju,imam dvije male koje sam dobila od naše drage Antonije,zelene se ali ne mrdaju,šta trebam da im radim da bi krenule,koliko trebaju vode,na suncu ih držim ali još ne mrdaju
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 20:28
krasno!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 23:23

Ajme meni, Free!!! Prvo što sam pomislila, koliko ti je vremena trebalo da to sve izneseš van? Ovako lijepo biljke izgledaju kod osoba koje zrače ljubavlju. A ti zračiš na sve strane! smile91

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 23:47
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

naravno bez komentara ne mogu,predivno,biljkica mali milion,no moram pitat za ruseliju,imam dvije male koje sam dobila od naše drage Antonije,zelene se ali ne mrdaju,šta trebam da im radim da bi krenule,koliko trebaju vode,na suncu ih držim ali još ne mrdaju


Učiteljica Antonija je rekla: na sunčano mjesto, redovito zalijevanje, odlijevanje vode iz podloška što zemlja ne upije ,prihrana i ne stalno virkati, dati im da dišu !!Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 23:51
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

jako lijepi vrt, draga Free, stalno pratim, ali sada sam morala "reagirati"...zapanjena sam, naravno pozitivno, količinom biljaka koje imaš...divim se tvojoj energiji i entuzijazmu...no, još si mlada pa sve stigneš...moji komplimenti, dragaSmile.


Draga Saro, svi smo mi mladi bez obzira na godine, godine nisu bitne nego koliko se mi želimo osječati mlado !!

A o tvojem entuzijazmu bi se dalo više pričati nego o mome, jer ja se zapravo tebi divim sa koliko volje i truda se ti baviš svojim biljkicama, i njihovom preseljenju u Senjski vrtić !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 23:53
Originalno poslano od člana kamilica kamilica napisao:

Ajme meni, Free!!! Prvo što sam pomislila, koliko ti je vremena trebalo da to sve izneseš van? Ovako lijepo biljke izgledaju kod osoba koje zrače ljubavlju. A ti zračiš na sve strane! smile91



Kamilice, na ovaj tvoj post mogu samo reči, da, zračim, čak sam i radioaktivnija od Hirošime !!  Sa mnom je bolje ne imati posla i držati se dalje od mene !!Confused
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 11:09
jako lijepo...Wink
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 22:18
e sutra ću ih premjestit direktno na sunce gdje čitav dan sija,podloške sam skinula,a i prehranjujem ih redovno,valjda će krenut
smile79
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 22:31
Free, dosla bum u Medjimurje, k tebi u red za reznicu zlatne kise. Wink
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2012 u 12:59
smile57svaki komentar je suvišan!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 11:18
Korjenko ima bijeli vrt, a moj je poslao modri !!!  Sa tu i tamo kojom mrljicom lila, crvene ili bijelom fledicom !!

 

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/205/sam5996.jpg/]
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 11:35


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 11:53
malo sam navratila do tvog vrta,ima tu ljepote,sva u cvatuClap
kod mene hara bura,ne sadim više ništa!Cry
šetati ću po vašim vrtovima i uživatiClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 166167168169170 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.