Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 229230231232233 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 22:14
Ajd zdravo !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 09:15
Glikice, ajde zdravo........šta bi ?  Jel pada snijeg kod tebe pa si loše volje !!  Ajde dođi kod mene, sije sunce, i idem...koopppaaattiii !!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 10:25
Uživaš u mirisu proljeća, draga Free?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 11:05
samo ti kopaj.kod nas je još blato.možda se danas bude dalo prekopati dio travnjakaWink
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 18:04
Anaida, uživan u mirisu proljeća, malo iznutra a malo na licu mjesta !! Wink


Ajama, i kod mene još jako morko,  pa se samo čupa trava i drač !!  A ti prekopaj dio travnjaka !!smile160  Za sada tvoju paulovniju samo gledam, još je malo bedinam unutra da naraste !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 18:09
uzivaj u vrtu free, mene neka viroza zdrmala pa ne mogu.....a danas suncano i lijepoConfused
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 18:57
Draga moja vratila sam se nekoliko stranica natrag. Ne ljuti se mislim na tebe, ali nemam previše vremena obilazit vrtove, ali drago mi je što sam svratila, jer kod tebe je kao kod nas u Primorju.
Imam neke tvoje biljčice koje su krenule, nek malo porastu, pa ćeš mi ih identificirati. smile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 19:50
Koji snijeg ? Šta je to ?
 Ma neda mi se pisati, pa onako, samo 2-3 riječi, da se javim.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 00:18
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 13:30
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Draga moja vratila sam se nekoliko stranica natrag. Ne ljuti se mislim na tebe, ali nemam previše vremena obilazit vrtove, ali drago mi je što sam svratila, jer kod tebe je kao kod nas u Primorju.
Imam neke tvoje biljčice koje su krenule, nek malo porastu, pa ćeš mi ih identificirati. smile78


Triša, došlo je proljeće i razumije se da nemamo više vremena šetati tuđim vrtovima !! Znamo da se nitko na nikoga ne ljuti ali vremena za sjedenje je sve manje i manje, pogotovo za vas penzionere svjetske putnike !!Wink
A i ja izbjegavam šetati tuđim vrtevima jer iako  će mi 18.4. biti pune 3 godine sa vama, i iako se sve manje više poznajemo, bojim se da ne počnem moliti pelceriće ili picmoljke Big%20smile !  Iz vlastitog iskustva znam da je jako lijepo nekome nekaj dati a još je ljepše primiti ! Ali....ako imaš dovoljno strpljenja, ponekad naletiš na neku biljčicu koju več jako dugo pitaš  nekoga  !! Kao sa mojom cikasicom, durantom, paulovnijom, gaurama, felicijom i da ne nabrajam više ! Na kraju ispada da ono kaj najviše tražiš nađeš kad se najmanje nadaš !!


Glikice, i pretpostavila sam da ti se neda pričati, pa sam si mislila kaj se dogodilo sa našom pričalicom da je ispisala 2 riječi !!Wink  smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 13:32

Monna, ajd brzo ozdravi, pa baš si našla vrijeme za oboljeti i leči u krevet !!smile210
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 13:36
Miriše nam proljeće, sunčanoi vedro!! Napokon uživam u svakom trenutku, a znam da je i tebi tako.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 21:46

http://www.zaslike.com/files/h86i7mi2vhpg90hz8jqj.jpg

Jučer sam zazidala kameni zidić na mojoj povišenoj gredici, da je osiguram od klizišta kojih je Međimurje ovog proljeća prepuno !!

http://www.zaslike.com/files/v02gdcgc33yc1n8jegg4.jpg

Aubretija šarenolisna

http://www.zaslike.com/files/05703nd41ig5rceftjb2.jpg

Erika

http://www.zaslike.com/files/bs4kbvdlo3ejt2qu8kqn.jpg

Preslatka žuta šumarica

http://www.zaslike.com/files/84pc1cgnguith30w9wg1.jpg

Konačno se rascvale moje prve narcise

http://www.zaslike.com/files/n8cle18kmzhf475s7hh2.jpg

Kukurjek (onaj u kome spava zmija Wink)

http://www.zaslike.com/files/m7ytm4ocy4rex4d4p3m.jpg


http://www.zaslike.com/files/kpqfukc0oui7ud3fjors.jpg

E, ova slika, osim što je sada krasi prekrasan jaglac (običan šumski) ima i svoju priću: kad sam došla na cif ovaj kamen je bio prekriven prekrasnim bijelo-zelenim sitnolisnim bršljanom, a sada se vidi samo ostatak, jedna mića kitica ! Nadam se da svima ostalima dobro drži, pa bi mi za sljedeće proljeće dobro došla jedna reznica !! smile59

http://www.zaslike.com/files/v7800npjltu7zw6zrvlc.jpg

Moj cikas, danas presađen (korjenova bala je raspukla staru teglu) na svom proljetno-ljetnom boravištu !

 

http://www.zaslike.com/files/umlpc5vidffzdtbw41.jpg

Bijela princezica je dobila počasno mjesto na novom zidiću !!

A na donjoj slici, nakon dvije godine, prvi cvjetići na magnoliji stelati !!

http://www.zaslike.com/files/a6jbuofzdlh01lasngx2.jpg
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 21:52
Majko mila, nema čega nema kod tebe. Šarenolisna aubertia je prekrasna. Cikasica je pravi primjerak. A vidim i zidanje ti dobro ide Wink
A sada jedno ozbiljno pitanje, što radiš po danu kad većinu slika slikaš po noći i samo se nemoj izmotavati? LOL
život je more
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 21:57
ženo božja sad si postala i zidar.baš bi mi jedan dobro došao
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 22:00
Ja sam danas imala čast otvoriti sezonu pijanja kavica u Freeinom vrtu pokraj ove lijepe povišene gredice i još ljepše cikasice
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 22:05
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Majko mila, nema čega nema kod tebe. Šarenolisna aubertia je prekrasna. Cikasica je pravi primjerak. A vidim i zidanje ti dobro ide Wink
A sada jedno ozbiljno pitanje, što radiš po danu kad većinu slika slikaš po noći i samo se nemoj izmotavati? LOL


Odgovor na pitanje bez izmotavanja: srijeda-seka kod doktora, četvrtak - sin kod doktora, petak-mama kod doktora, subota-ja glumim zidara jer je mm konačno u šumi s djecom, nedjelja-pijem kavu s malim kaktusom i pripremam se da sutra ja odem kod doktora !!   I onda ne buš pil ???

A za ove noćne slikice kriva je mali kaktus, od nje čovjek dobije ...krila !! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 22:08
Opet ja kriva
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 22:09
Sve si rekla a ja ću samo dodati neka ove ljepote i noćusmile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 22:10
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

ženo božja sad si postala i zidar.baš bi mi jedan dobro došao


I to dobar zidar !!  Šteta kaj si tak daleko ! Sada se bacam na zidanje...samo da nažicam cement !LOL

Je si li završila sa kopanjem i napravila mjesta ??Embarrassed

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 229230231232233 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.