Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 13:38
E Korjenko, očito je želja za starim krajem dovela do toga da marendu nisu ni primjetili!!!!  Pa ako se tebi jako, jako zelene, možda će se jednom zeleniti i kod mene!!!

I da, živjele naše frizerke, inače nebi bilo ni nove bojice kose ni frizurice, samo da ih Jaca Amsterdam ne uhvati!!!  Zato ja svojoj mijenjam lokacije, malo je kod mene, malo kod mame, pa onda kod seke, sve u krug!!! zavaravanje protivnika!!!

Mari, zapisaću koja ti je boja tulipana najljepša, pa.......sljedeći tjedan kod sebe samo zakopaš lukovice da nastave skupljati hranu za nove pobjede
Tako neću fulat boju!!!

Anaida, a sada, nakon zadnjih storija, nebi više prepoznala!!!

Puse mile moje do .... kad se vratim od Lovre!!smile78


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 13:53
A moji se plavi pakujci zamrzli u vremenu.Ni bu ni mu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 13:57
Ovog trena sam ti bila u tvom vrtu, a ti u mom, pa reci da nije telepatija!!!

Ne brini, ja sam posijala pakujaca za jedna kola, tako da će se naći za sljedeću godinu!!   A i Hortini pakujci će se osjemeniti i rasijati!!!  Ja sljedeće godine imam more pakujaca!!!  Uz ostala mora, tako da ću se vjerojatno kupati u ovim morima!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 14:19

E moja Free...stvarno si SUPERWOMAN! Svaka Ti čast!

Clap

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 15:27

Evo prve pionirke u mom vrtu, prva perunika pa još iz Rijeke, ali mislim da će mi biti najljepša, Jagoda smile78  !!!!

Uploaded with ImageShack.us


Lantanina lantana smile78


Uploaded with ImageShack.us

Dipladenija, dar malog kaktusa,  smile78


Uploaded with ImageShack.us
Sa nova dva pupoljka što samo što se nisu otvorila i sa zapelcanom mladom grančicom ispod kamenčića!!

Hortina kadulja sa mnogo prelijepih pupoljaka,  smile78



Uploaded with ImageShack.us

Anaidin puzajući ostić u društvu moga, koji je zarađen u znoju lica mog!!


Uploaded with ImageShack.us

Zapelcane puzajuće gazanije od Otok smile78


Uploaded with ImageShack.us

Prekrasni Hortin mak,  smile78



Uploaded with ImageShack.us

Hortina "moja žuta", hočeš-uzmi-nosi-nemamkud zimi s njom, smile78


Uploaded with ImageShack.us

I moja agava i japanska mušmula spremne za ukopavanje na ljetni položaj!!


Uploaded with ImageShack.us


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 18:14
Znači moram opet doći da ponovo upoznam tvoj vrt,sve si pretumbala,puno novosti ima,nove biljčice,stare biljčicesmile71
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 11:40
Juhuhuhu, opet slikice!! Agavu ukopavaš u vrtek? Ja imam jednu malecku i baš sam ju jutros iznijela van..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 13:06
Mislim da cu svratiti na salatu i odmaranje ociju
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 15:25
Mali kaktus i Anaida, pa baš bi i mogle svratiti, jako dugo se nismo vidjele!!!

Mimar, a možda i ti svratiš, jednog dana, kada se nađeš u blizini!!!

Opet ću da vas malo gnjavim sličicama, curice moje!!!  Kod mene svaki dan prvo oblačno, bez sunca, za to vrijeme sadim biljčice koje marljivo skupljam, kao hrčak zalihe za zimu, pa se onda naoblači i potjera me kiša unutra, pa pljušti sat i sat i pol, pa onda sunce opet sija kao da nije pala ni kap kiše!!!   I danas ista stvar, samo što sam kotlovinu završila, spustio se pljusak kao da će biti potop, voda se slijeva već sat vremena po cesti, kao pravi potok, a sada opet  sunce!!!

mutna voda na asfaltu
 

Uploaded with ImageShack.us

sve pliva na vodi, da barem možemo spremiti malo za ljetne žege


Uploaded with ImageShack.us

Kišom okupane biljke


Uploaded with ImageShack.us

Kaktusove čuvarkuće su već lijepo napunile veliku plitku teglu

Uploaded with ImageShack.us

Antonijina puzajuća lantana puna je mladih listića, čak ima i jedan cvijetić, tako da sam se jako obradovala vidjevši prvi cvijetić


Uploaded with ImageShack.us

Bijelozeleni zimzelen okitio se prvim cvijetićima, moj vrt puni se pupoljcima!!!


Uploaded with ImageShack.us

Najveći grm katruže pun je pupova

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Jastučić za malu guzu, među kamenjem

Uploaded with ImageShack.us

Drvce zlatne kiše, posuto kišnim dijamantičima
 

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Antonija, htjela sam te pitati da li bi moglo ovoliko svakodnevne kiše naškoditi ruseliji, ali očito joj to kupanje vrlo vrija, jako je bujna, u ovom vremenu se udvostručila!!
 

Uploaded with ImageShack.us

Kod Shashe se može vidjeti cvijetna vrtna garnitura a ja načinila na ogromnom borovom panju prekrasan kamenjar
 

Uploaded with ImageShack.us

Gornja suha grana je naplavina izvađena iz mora


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Kada vidim moje puževe kućice, prazne, sjetim se Hortinih punih gučica ili njezinih golaća, ima ona svega


Uploaded with ImageShack.us




Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 16:34
Kristov trn Malog kaktusa stalno cvijeta!!


Uploaded with ImageShack.us

Mira K, koja od ovih biljčica, ako uopšte koja jest, je ona s plavim cvijetićima???

Uploaded with ImageShack.us

ili ova????

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Ovo?????   Ili nijedna?


Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 17:07


Uploaded with ImageShack.us
Prebujne ogromne graničice, panj ispred grma je visok 65 cm, usporedbe radi



Uploaded with ImageShack.us

Jagode bujaju i u kamenjaru


Uploaded with ImageShack.us

Ni svakodnevni pljuskovi nemogu je odgovoriti od cvatnje, ova zna da mora ukrasiti cijelu krušku inaće....radi sjekira, i bome jako se jako dobro trudi!!!  Cvijetova ima duž cijele glicinije, od metar visine gdje su prvi do zadnjih, na visini od 6 metara, uglavno, moja kruška nakon bijele cvatnje ima sada drugu - plavu cvatnju!!! Ne trebam reči, svako malo netko stane i virka preko ograde od čempresa!!
 

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 17:08


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednji cvijetovi japanske trešnje, dok je kiša ne dokrajči!!


Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 17:46
Prekrasno rascvjetano
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 17:51
Draga moja, pa kod tebe je povrtnjak nešto novo za mene! Predivno! Ti zaista imaš posla kao u priči...! 
Hej, slike su mutne i ne mogu prosuditi, slikat ću ja svoju pa ti pokažem. Jedan je jedva živ! ali će se valjda razjačati ako ne biti će tvoj - moj opet kod mene Wink
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 18:06
Pa ženo draga, Mira K, pa jesam li ja žena sa sela ili nisam???  Kod mene bi bilo čudno da nemam vrta!!  A u vrtu ti ja zapravo smirujem "sebe" da se previše ne vinem nebu pod oblake, barem sam do sada mogla smirivati se, ali ove godine moram jako paziti kako i koji korov čupam, jer poslijala sam toliko cvijeća, "zasolila sjemenkama" kako veli moja kčer, cijeli vrt, pa sada moram biti i na vrtu s oprezom, da ne počupam nešto što nestrpljivo čekam!!!

A slike su mutne, iz neznam kojeg razloga, rekla sam mm da očisti mobitel od prašine, kao pokupio svu prašinu pa su meni slike mutne Wink!!!  Probat ću kasnije ponoviti slikice ili rađe ti poslikaj svoju plavu ljepoticu, da znam kaj tražiti među svojim biljčicama!! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 18:34


Uploaded with ImageShack.us
Moj novi kreativni uradak, kameni stol od panja

Triša sklanja sekulente zimi a ja u proljeće da ih ne utopi kiša!!


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


sličica cijelog panja-kamenjara


Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 18:47
Mini jogrovan, visine 60-tak cm, počeo je cvijetati



Uploaded with ImageShack.us

Nova paprat


Uploaded with ImageShack.us

Prvi šeboj u mome vrtu, Lovro Heart


Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 18:57
Hoste uživaju u kiši


Uploaded with ImageShack.us

Roza astibe pune su pupoljaka


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

jaglaci se još nedaju

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 06:23
Uživala u novim slikicama i pljuskovitom prikazu tvojeg vrtića!Nadam se da ćemo imati više sunčeka ovih dana, moram kositi i pljeviti Smile Jesi i ti bila u Prelogu?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 08:04
Predivno ti je sve,ali panj-kamenjar u obliku stola jesmile227
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.