Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ZiZou ArT - Fimo - premo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ZiZou ArT - Fimo - premo

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ZiZou Art View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZiZou Art Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: ZiZou ArT - Fimo - premo
    Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 16:53

I`m new here!!! ... ali ne i u izradi nakita. Nižem kuglice, lupam srebro i bakar, ali nedavno sam otkrila fimo...i rodila se ljubav Heart

 
Unikatni%20nakit%20-%20ZiZou%20-%20Handmade%20ArT%20jewellery
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ZiZou Art View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZiZou Art Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 20:27

Osnovni alat za obradu polimerne gline:

- polimerna glina (fimo, premo, cernit, policlay, catoclay)
 
- medicinske rukavice (ako ne želite svoje otiske prstiju na glini...)
 
- pasta machine  iliti  aparat za proizvodnju tjestenine (dosta su skupi  oko  300-400 kn, ja sam svoj kupila na akciji u Lidl- u za 100 kn Clap
za početak može  i silikonski valjak...
 
- nož za rezanje gline(najbolje oriđiđi Chemaco)
- ravna podloga (staklo ...)
 
- može se peći u pećniici, ali postoje male pećnoce za cc 200 kn u svakom većem centru
 
- razne uzorke možete naći svuda oko sebe...(školjke, dječje igračke, ili ih sami napraviti od fima...)
 
- lak (ja ga malo koristim jer volim mat...)
 
I MAŠTA MOŽE SVAŠTA...WinkWinkWink
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 20:42
Pozdrav :) i dobro došla naravno na forum he he. Već sam ovdje negdje vidio nekoga da se bavi time ali naravno svatko ima drugačiji stil pa se nadam lijepim stvarima. Svakako poslaži slikice da vidimo jer rijetko tko lista FB ovdje :) cheers
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
ZiZou Art View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZiZou Art Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 20:59
Vau koja topla dobrodošlica...LOL 
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 21:01
Mali foruma ali nadasve kreativan, valja nekad prolistati svakakve galerije, meni barem daju inspiraciju za nešto novo :)smile64
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.