Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - božur
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


božur

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
dinadart View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 07 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinadart Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: božur
    Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 21:33
 Znam da je malo kasno za njih,ali ako itko zna kako da ih nabavim,gdje i po kojoj cijeni...molim Vas da mi javiteSmile...problem je sto mi trba veća količina rezanih crvenih  i ljubičastih nijansi..unaprijed zahvalnaWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 22:31
ako trebaš reznice, stvarno ne znam gdje ih možeš nabaviti
to bi trebalo provjeriti kod cvjećara (profesionalaca) ili čak uvoznika cvijeća,
koliko znam božuri su ocvali još na proljeće, sad im je vrijeme da krenu na spavanje

a ako trebaš sadnice koje će dogodine cvasti onda pogledaj na decorine stranice, imaju dosta božura u ponudi
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 07:05
Decora Buzet ima zavidan izbor božura. Sadnice šalju i poštom. Sve što sam od njih kupila mi se je primilo i lijepo napreduje. Ne kasnite. Sad je vrijeme za sadnju božura.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.