Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.3 Jesenski swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.3 Jesenski swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 9>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 16:26
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

molila bih sve nove članove koji sudjeluju u swapu da otvore na forumu svoju temu i da nam predstave radove kako bi vasi swap partneri znali otprilike sta radite,sto volite i sl.


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SunčicaVŽ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunčicaVŽ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2010 u 08:13

Ja budem danas poslikala svoje prve radove.... :-) Nisam stigla prije

smile42
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 20:41
Sve mi je jasno......
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 21:29
oću i jaaaaaaaaaaa, konačno opet swap
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 11:43
Evo i mene,može?
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 12:27

tu sam i ja, ako može?

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 13:08
naravno da moze!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 18:40
hoho skoro pa sam ovaj propustila ,pisi i mene rosice
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 19:08
Evo i mene
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 18:53
Prijave su gotove! ima nas sve skupa 27,znaći neparan broj pa ćemo imat jedan par od 3 člana kao sto je to bilo lani i u bozićnom. Parove ću izvuć sutra-prekosutra nakon čega ćete saznat tko vam je swap partner.
Na vrh
Suzica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 17:19
Otvorila sam temu, ali kako uploadati slike? Odluka je pala-na E-mail ću svojoj partnerici poslati slike. Kad je objava parova?
Na vrh
Suzica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 17:21
Nestrpljiva sam zbog vremena za razmišljanje o tome što napraviti, dani su sve kraći i vlažniji i radovi se sporije suše.
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 20:15
Suzice, nećeš nas valjda nas uskratit za fotke tvojih radova... imaš na početnoj stranici detaljne i jednostavne poruke, samo se ponekad malo sporije učitava, ali ne posustaj. A za vlažno vrijeme koristi fen Wink, hahha
dobrodošla na forumsmile73
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 20:33
Suzice,nemora bit decoupage,moze bit bilo šta sa motivom jeseni,nakit,slika,bilo sta.... kao sto kaže SandraSt,za sve sto se mora dugo sušit a nemože zbog vremena,živilo nam sušilo za kosu!

ja ga koristim kad god mogu,kad sam u zurbi sa radovima,tako da nema brige. samo polako,sigurna sam da cete nam nesto ljepo napravit bez obzira na vremenske(ne)prilike.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 09:44
tik-tak-tik-tak-tik-tak... parova još nema....
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 09:47
Rose, draga... Jesi ti zaboravila na nas ovdje što si nas ostavila u neizvjesnosti?! Confused
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 14:50
ne,ne,nisam zaboravila na vas,parove ćete danas saznat!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 18:00
smile59......
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 18:09
smile105i čekamo.....i čekamo....
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 18:35
                                       Parovi jesenskog swapa:


1.ANTUN007-MORE  smile71

2.JASENKA86-KAMI  smile71

3.SUZICA-BRANI  smile71

4.VANIA-SANDRA ST  smile71

5.PRIMAVERA-LLUVIA   smile71

6.FILE-MARE NOSTRUM  smile71

7.ROSE-LINAAA  smile71
8.IDANA-ČARAPICE  smile71
9.MASLINA55-SUNČICAVŽ  smile71

10.KIKA'56-ROSA2-kika poslala swap

11.KIKI-KO?-OTOK  smile71

12.IZZY-MONNA-1  smile71

13.BI-BILJANA-LOLLIPOP-ROCKGRANY  smile71


Jeste li zadovoljni svojim swap partnerima? Molim vas da sa svojim partnerom razmjenite adrese a slike svojih swap radova ćete mi poslat

na mail pinkyroses77@gmail.com

Kako se koji par razmjeni tako ću slike stavljat u temu. Kad se parovi razmjene,sliku svog rada stavite u svoju temu. S obzirom da nas je neparan broj zadnji par je išao zajedno.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja,slobodno pitajte.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.