Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.3 Jesenski swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.3 Jesenski swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 9>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 15:42
Koga se bojiš? Mene?

Hoće li ti biti lakše ako ti kažem da i ja malo drhtim?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 10:11
smile213 ajmeee, Izzy  i ja, baš se veselim!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 18:25
A ja moje već gotova, ali nije uopće jesenska tema... šta mogu, ovde u Africi nema nikakvih nabavki materijala, a motiva jeseni pogotovo, smile46
snalazim se sa svim i svačim. Ma moja Vania će meni oprostit i razumit.... dajem sve od sebe.... I ovo pišem zato šta sam nekako nesritna jer da sam u Hrvatskoj mogla sam napravit puno bolje....smile43
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 19:37
Sandra,ja vjerujem da je swapić koji je napravljen prekrasan i da ce se Vanii svidjeti!
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 13:53
hahahaha, neću ti nikad oprostit, hahahaha
Ma jubice moja da nista nisi napravila nego samo ovu poruku poslala više mi vridi nego neznam koji poklon, baaaaaaaaaaaa
 
p.s. i ja bi volila da si tu, nevezano za rad..smile78
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 21:16
Ja sam gotova!!!Sutra šaljem. smile230
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:49
kiki-ko,molim te da mi slike pošaljes na mail koji je na prethodnoj strani da kolaz mogu napravit
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 23:06
I ja sutra šaljem svoj rad, izgleda da smo Kiki-ko i ja prvi par koji je dovršio radove, baš se veselim
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 14:06
ja sam dobila prvu sliku swap rada na svoj mail a naša brani je napravila prekrasan jesenski rad!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 19:59
molim vas sve koji ste gotovi sa svojim radovima da mi slike uradaka za swap pošaljete na e-mail adresu

pinkyroses77@gmail.com

do sada sam primila slike od Bi-Biljane i brani. molim vas da mi slike pošaljete kako bi mogla napravit kolaz. a ja uzivam u slikama radova od bi-boljane i brani. jedva čekam da vidim slike i ostalih radova! smile89
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2010 u 17:39
Prekrasan rad od Kiki-ko stigao je danas do mene.
Jedva čekam da se objave slike, sigurna sam da ćete mi zavidjeti.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 17:34

I ja dobila od OTOK krasan paketić začinjen salvetama i biljkama.Još nema slika?Kad će? smile49smile54smile59smile44

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
rockgranny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rockgranny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 09:20
Ja sam svoj PREKRASNI poklon  od Lollypop dobila još jučer, ali Murphy je Murphy... Šteka fotić.Čim pronađen neki drugi slika slijedi
Hvala Lollypop

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 13:46
Rockygranny, drago mi je da ti se sviđa.
Ja sam jučer osobno podigla svoj swap od Bi-Biljane i jaaako mi se sviđa..pravi jesenski. Radovi Bi-Biljane koje sam imala priliku vidjeti su za svaku pohvalu..veoma pedantni i uredni.. oduševljena sam..a i svašta sam novog naučila. Bi-Biljana puno hvala još jednom!
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 19:58
loli, uvijek si dobrodošla!! smile184
 
 
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 00:56
Razmjenio se naš prvi swap par Otok i Kiki-ko


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 01:26
meni mala evidencija:

lollipop i rockgrany-čekam slike

.......................................................
Na vrh
Suzica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 08:44
Dobila sam paket od Brani. Dakle ostala bez riječi od iznenađenja i ljepote.
Slika je našla svoje mjesto na ulazu u moj dom.
Jučer sam poslala svoj rad-poštom uobičajeno.
Svima lijepi pozdrav do novog swapa.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 09:14
Ispričavam se svima što nije jesenja tema,ali zbog nekih događaje u mom životu ovih dana taj dio nisam mogla ispuniti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 09:19
Kiki-ko, jesenja, proljetna .... nije uopće bitno. Radovi su stvarno prekrasni i jako si me razveselila.


Malo sam nestrpljiva, gdje su ostali radovi? Već je 20.10. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.