Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.3 Jesenski swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.3 Jesenski swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
Korisnik
Poruka
Jasenka86 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka86 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 21:51
i ja sam za Božić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 23:18
Monna&Izzy: ajme, fenomenalna razmjena, predivno nešto, nadam se da ću sve moći pobliže promotriti u vašim galerijama Big%20smile
Nevjerojatno kak imamo u swapu sve upareno: slične kombinacije boja u oboje, slika poznatog slikara uz kutijicu s 2k, lišćem i slovima i cvjetni broš od tkanine LOL
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 00:14
Evo konačno i ja poslala slije za kolaž, prošle viroze i ukočenja, sve mi je cure prekrasno tu, ma prepresuper.. smile71
Sutra stiže i moja Sandra pa će uživo imat priliku konačno vidit svoj poklon. Svima lip pozdrav..smile79
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 10:32
mozemo imat bozićni swap. nek zavrsi ovaj pa mozemo krenit sa prijavama za sljedeci.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 17:38
Pošla na berbu i poslala svoj swap,vratila se , podigla na pošti svoju pošiljku od Sunčice VŽ,poslikala i poslala da rose spoji naš par.Sunčice ,hvala ,preslatko je...i vrlo interesantno kako smo obe izabrale isti predmet!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 22:38
nas sljedeći par koji se razmjenio su More i Antun


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 22:49
Sljedeći par nam je Maslina 55 i Sunčica Vž



Na vrh
Suzica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 13:11

i ja bih božićni swap.

Sviđa mi se ovaj način komunikacije. Prijava može odmah?
Lijepi vam pozdrav svima.
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 16:28
Rose , jesi dobila moj mail sa slikama Sandrinog i mog rada? Vidim da si jučer stavljala nove kolaže.. Ovo je stvarno pregenijalna ideja, svaka čast prvom članu koji se sitija izorganizirat swap..smile58
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 17:04
je,je,slike su primljene,swapići prekrasni! jeste li se razmjenile?
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 17:06
Poooozdrav,

Evo mene natrag iz Afrike, i kako sam obećala, nisam se uključivala dok ne dobijem moj poklončić.... ma šta poklončić... surprajs najveći na svitu...  ništa više neću reč nego da me je pogodila u srce i to tako jako da držim poklon ovde isprid sebe, gledam i ne mogu virovat šta sam dobila... darlingušo ljubim te i hugam .... a zašto me to tako potreslo (pozitivno naravno), napisat ću kad dođu slike....
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 09:09
ima Rose pune ruke posla,svi su radovi predivni.žao mi je što sam zakasnila ali za božićni sigurno neću!bravo cure!odlične ste-kao i uvjek!smile79
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 10:45
Krasni su mi do sada objavljeni radovi.

Ali moram iskreno priznati, jako me živciraju kašnjenja. Razmijenilo se 9 parova od 13, ako sam dobro brojila, a i od tih 9 nisu svi bili u roku.
Pričamo o božićnom swapu, a ni ovaj nije odrađen do kraja Cry 

Izgleda da mi je danas dan za prigovaranje
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 11:33
Otok i ja sam isto zabrinuta,ja nemam od pojedninih parova nikakve informacije a još manje slike Cry

ja sam poslala upite da vidim sto se događa,sad čekam odgovore. moj swap je nažalost zapeo u zg-u dok sam ja od line bez ikakvih problema dobila swap.

ja se iskreno nadam da ću dobit pozitivne odgovore i da ćemo ovaj swap zaključit sa sretnim završetkom.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 14:57
ja sam ovaj swap preskočila. bila sam u lijenoj neinspirativnoj fazi  pa sam zaključila da je bolje ne forsirati se. vjerojatno nebi bila zadovoljna da sam bilo šta radila na silu i bilo bi mi žao da bilo kome šaljem na dar nešto što sam radila preko volje. nebi mi srce bilo na mjestu...

drago mi je da vi niste imali takvih problema. vidim da ste sve odradile odličan posao i jako lijepe stvari napravile. bravo!

ajde brže završavajte ovaj swap da se može organizirati božićni, mada se moram složiti sa OTOK što se rokova i kašnjenja tiče...

Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 13:01
Ja sam poslala 04.11. slike i od Sandre i od mene i ona je potvrdila da su swapići razmjenjeni, a naših slija još nema???smile43
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 18:30
evo slika


Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 06:31
a napokon... malo objašnjenje: kako u Africi nema tikava, ja sam uzela prepolovljeni kokos, dekupažirala (salvete s afričkim motivom su stigle iz Hrvatske :))), kreklirala, pozlatila. Inače ovo je zbog debelog sloja vlakana savršena posuda za led, po 10 sati ostane zamrznut. A u pozadini je tabla kojoj nedostaje final touch.
A Vania je za mene napravila prekrasnu kutiju u stilu Kare designa koja je savršeno uklopila u moj ambijent, a ono što je najinteresantnije - kutija je od pluta. A ono što je mene posebno ugrizlo za srce to je ono što je bilo u kutiji: komplet Gričke vještice koji tražim već stoljećima, i bez obzira koliko sam to bila spremna platit, nisam je mogla pronaći. Hvala Vania, hvala Rose i svima Vama koje ste tu... i jedva čekam novi swap...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 23:42
Slike swapa od mene i line



Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 13:28
Ej Rose , došao mi je swapić od Idane .Tako da ga možeš objaviti.Prekrasno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,217 sekundi.