Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ja pocela
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ja pocela

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: ja pocela
    Objavljeno: 29 Ožujak 2007 u 18:43
E pa ovako posto nisam mogla cekati da jos malo otopli ja sam danas bila malo vrijedna
U saksije sam posadila za rasad Kadifice male i velike , sabašćić, fatu i ukrasne male paprike
eto ja pocela
a vi ?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ivona View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2007 u 18:55
može pitanje šta je sabašćić i  fata?
 
ps. ja jos ćekam toplije vrijeme, kod nas hladno i samo što neče kiša
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2007 u 19:19
sabašćić je malo zuto cvjece koje poćinje cvjetati u junu i traje do novembra nemam sliku trenutno ali cu se potruditi da je nabavim
a fata je cvjece koje donata ima evo odmah idem u potragu slika
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2007 u 19:27
fatin cvjet ili Weigela - vajgelija
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2007 u 19:32
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

sabašćić je cvjece koje raste kao puzavica poćinje cvjetati u junu i traje do novembra nemam sliku trenutno ali cu se potruditi da je nabavim
a fata je cvjece koje donata ima evo odmah idem u potragu slika


zaboravila sam spomentit i kadife saljem slike ali ne moje nadam se da mi niko nece zamjeriti
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2007 u 19:41
kadifa

Na vrh
Ivona View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2007 u 10:18
kako napreduju kadife?? jesu nikle?
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2007 u 11:10


I ja sam zavrnula rukave, jučer i očistila cijelo korito, rasadila ostosperum  koji je nikao u neograničenim količinama.
Baš me zanima koje će biti boje???Nisam sačuvala ništa od prije!! Sunce je tu pa sam odmah dobila volju da to ove
godine izgleda super!!!
U VI mjesecu mi dolazi keramičar i morat će paziti što radi!!Ouch

Samo da mi uspije  da bude kao prije, jer me ovo prazno korito baca u depruCryCry
Kad se sjetim




Na vrh
Ivona View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2007 u 11:16
ma daj, pa zašto želiš da bude kao prije!!!!
 
pa biti če još bolje!!! Wink
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2007 u 11:24
Originalno poslano od člana Ivona Ivona napisao:

ma daj, pa zašto želiš da bude kao prije!!!!
 
pa biti če još bolje!!! Wink


Pa ako bude to će biti dijelom i Vaša zasluga!!SmileThumbs%20Up
Slikat ću vam svaki cvijetić!!Gotove ste!!Approve
Na vrh
Ivona View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2007 u 11:27
nego dali je to poziv na izazov dvobojem cvijećem
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2007 u 11:29
Originalno poslano od člana Ivona Ivona napisao:

nego dali je to poziv na izazov dvobojem cvijećem


Kako je to simbolično na Cvjetnicu ja tebe cvijećem!!SmileSmileKad bi tako svi!!!

P.S. Mislila sam da ću vam dosaditi i to je to!!


Ažurirao Donata - 01 Travanj 2007 u 11:32
Na vrh
Ivona View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2007 u 11:50
a ja cvijećem uzvratim
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2007 u 15:45
Donata i ja sam juce bila vrjedna posadila sam u bascu toliko sjemena da vise ni ja neznam sta sve ne a sto se tice rasada posijala sam male paprikice (ukrasne),lavandu....
i jos mnogo toga pa ako iznikne i ja cu slike za 15 -tak dana izbaciti .
a sto se tice dvoboja ne smijem sa tobom   
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2007 u 15:58
Dina jesi li čula za nove francuske lavande?? Ima ih moja prijateljica, izgledaju fantastično!!!Heart Boja tamnoljubičasta , sitnije su ali su puno efektnije od ovih naših domestik. Ja ih planiram posaditi ove godine obavezno!!Clap Uz onaj moj famozni ukrasni luk kojeg nemogu naći!!!Confused

Dvoboj zaboravi, imam ja ovdje tri frajera za svakodnevnu borbu, a ponuđena samo dva kompjutera.Ouch
 
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2007 u 16:02
Ovo je sjeme iz Dalmacije stiglo samo za mene
tako da mislim ipak domace je domace
A tvoje slikice ocekujem

Nego ako je frka sa kompjuterima rado cu te ja ugostiti sa svim tvojim cvjecem
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2007 u 16:10
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

Ovo je sjeme iz Dalmacije stiglo samo za mene
tako da mislim ipak domace je domace
A tvoje slikice ocekujem

Nego ako je frka sa kompjuterima rado cu te ja ugostiti sa svim tvojim cvjecem


Big%20smile To su mi sve prijateljice i mama govorile kad sam vadila iz korita cvijeće.
Jedna je Big%20smileBig%20smileBig%20smile čak rekla da će doći kombijem!!!Big%20smileBig%20smile  Iznajmljenim Big%20smile
Big%20smile
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2007 u 20:26
Ako se ipak predomislis nemoj slusati ni mamu ni prijateljice nego ti dodji u Sa ova klima ti najbolje odgovara
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2007 u 22:17
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

Ako se ipak predomislis nemoj slusati ni mamu ni prijateljice nego ti dodji u Sa ova klima ti najbolje odgovara


Nisam ti ja baš za neki kako mi kažemo "tramak" nisam se micala kad je bilo i teže, a di ću sada kad mi je lipo. Heart A kad Dina stavim pločice , pa novu garnituru, pa kad vam slikam teracu sa cvićem , doselit ćete vi meni !!!  Smile
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2007 u 16:25
hehehehe ne sumnjam ja u tebe Donata
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.