Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hvala na sjemenju, pelcerima, sadnicama......
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hvala na sjemenju, pelcerima, sadnicama......

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 151>
Korisnik
Poruka
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 07:44
super...dobro kaze voki da s ove strane brze ide LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2007 u 17:50
shasha stigle reznice...a sad mi je žao što si ih toliko pošišala pa sam u potrazi za hormonom jer bih volila da se sto više ih uhvati....Hvala ti...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2007 u 21:12
Nisu ih strgali kod transporta? Nije bilo malih kutija za kupiti pa sam tako morala.
Ma ja je ionako trebam orezati(vidiš da je počela cvasti) a bilo mi žao da bacim pa nisam.Big%20smile
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2007 u 21:54
pokidanih je bilo vrlo malo, dvije-tri i to od onih crvenolisnih, a i te mi se sad slabije drže u vodi...posadila sam u čašice polovinu od obje vrste i to prilično prikratila i sve pod vrećicu...nadam se da sam dobro napravila...ostalima ću pokušati sutra u potragu za vrbovom grančicom...
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 08:34
...Hana hvala na sjemenu , posiljkica jucer sretno stigla....smile79smile78
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 08:59
shasha smile79
hvala na reznicama
jučer sretno stigle
poštar ih malo nezgodno nagurao u sandučić, ali samo je par listića potrgano
ja ću ih pažljivo njegovati pa će brzo ozdraviti smile78


Ažurirao alkemicar - 07 Prosinac 2007 u 08:59
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 09:35
Super,listovi ionako nisu bitni,vjerojatno će i otpasti no potjerat e mladi.
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 16:37
sa velikim zakašnjenjem uz veliku ispriku Aurori i velko hvala na sjemenju i ostalim prekrasnim stvarima koje mi je poslala evo i sa vama dijelim ovu radost i riječju i slikom ;
 
Draga Aurora, hvala na sjemenju i prekrasnom pismu !!!!!!!!!smile79
 


Ažurirao angi - 07 Prosinac 2007 u 16:39
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 20:53
Nema na cemu draga angi ... i drugi put! smile79
Nesto sam ti zaboravila reci...naime, ta cestitka u kojoj sam ti napisala par rijeci, to nije obicna cestitka...
...pogledaj na zadnju stranu...da li pise fussgemalt ili mundgemalt....
fussgemalt = crtano nogama
mundgemalt = crtano ustima

to slikaju hendikepirani ljudi koji nemaju ruke pa se sluze nogama ili ustima da bi drzali kist i crtali ... ne bi vjerovala kakve slike ljudi rade
...oni imaju svoja udruzenja u ch, d i a...vjerojatno i u drugim drzavama, uglavnom prodaju ovako cestitke, kalendare i slicno sa svojim slikama i od toga zive, to im je egzistencija
...i moj tata u münchenu i ja ovdje uplatimo im svake godine jedan iznos i za to uvijek dobijemo ovakve stvari postom...

...eto, samo mala zanimljivost vezana za to....


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 22:59
 takvih čestitki ima i kod nas...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2007 u 00:02
Aurora i kod nas isto.Svake godine nam pošalju 10-ak čestitaka a uplati ko koliko hoće.(na krivoj smo temismile42)
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2007 u 20:06
Konacno je uspjelo. Voki,hvala od srca ... obadva pisma su stigla danas (za tri dana) smile79smile79smile79smile79smile79
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2007 u 20:21
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2007 u 10:32
Već jesam,na nekoliko mjesta,no MORAM još jednom zahvaliti na ovome
smile211smile211Adminu


Ažurirao shasha - 10 Prosinac 2007 u 10:32
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2007 u 18:15
smile126 Donata, doputovale sjemenke!!!! smile79
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2007 u 18:24
Shasha nema na cemu!! da smo se nasli u netko "bolje vrijeme" kada ima više biljaka bilo bi i više toga. Malo je hladno za biljke i radove u vrtu.
 
Mislio sam ponjeti i malo mačuhica da vam uveseljavaju i usarene zimu, ali onda si opet razmišljam, da ste sadili po ovoj hladnoci, bi me zadavili kada bi se ruke smrzle!!
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2007 u 18:28
shasha
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 18:03
Dada, sjemenkice stigle!!!! smile79
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 19:53
andrea01, hvala za sjemenke!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2008 u 10:59
Hvala,hvalasmile79ne znam jel više zahvaljujem na sjemenkama ili pakiranju
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.