Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pandin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pandin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 36>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 16:25
Prvi put sam u tvom vrtu.Prošetala sam od prve do zadnje stranice, nemam riječi kojima bi opisala ljepotu tvoga vrta.Čestitke tebi, mami i braci ,što ste stvorili takav raj.smile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 16:52
I ja sam prosla kroz sve stranice I ostala impresionirana jezercima, ruzama, kucnim biljkama, kamenjarom ..... ma, sveukupnom razlicitoscu, trudu ulozenom I trudu potrebnom za odrzavanje tvog raja - svaka cast kada  mlad momak zavoli cvijece tako rano, blago majci koja te rodila I prenijela ljubav za cvijece I na tebe I na brata.
 
Predivno sve!!!!!!!!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 18:09

Prekrasno jezero, kamenjar, gredice.....ma baš sve !

           smile55
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 18:22
Isplatilo se čekati tvoj povratak.! Uživala sam šetajući.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 20:15
ukratko-prilipo je,bravo panda
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 20:45
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Prekrasno jezero, kamenjar, gredice.....ma baš sve !

           smile55


Slažem se sa Anastazijom, prekrasno!!!
Rijeka

Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 17:44
hvala svima na lijepim rijecima Wink i na šetnjici nasim malim carstvom!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 17:57
Lijepo je kod tebe ! Doci cu ja opet !    
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 17:57
uvijek mi je drago vidjeti panoramske slike vrta.
svoj si vrt, prepun lijepih biljaka, smješten u predivnu okolinu, jako lijepo predstavio.
uživala sam u šetnji i nadam se da će proljetna šetnja biti još ljepša.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 17:59
Od prve sličice iz tvoga vrta pa do ovih zadnjih, tvoj vrt je zaživio krasnim biljkama, lijepo raspoređenim pa je i jezero još više naglasilo svoju ljepotu. Sve je skladno i tako pitomosmile141
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 21:56
Panda tvoj vrt sam obilazila i prije i mislila da si odustao od daljnjeg prezentiranja.Stvarno ti je sve lijepo uređeno i nadam se novim slikama cvijeća na proljeće.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 22:57
bice proljetna setnja tamo pocetkom 4 mj prije nego odem na more pa cu sve poslikat i pratit vas do jeseni pa u onda opet na jesen ako budem kuci svoje slikat i stavit slike :D nezgodno mi je malo ljeti sam na sezoni kad mi je vrt najljepsi pa moji kako uspiju poslikat tako je kako je :D valda cu uskoro nac stalni posao negdje u okolici kuce pa da mogu cesce boravit na forumu i prikljucit se druzenjima uzivo !
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 23:43

Lijepo cvjetno šarenilo kod tebe, pravo bogatstvo, a i užitak za dušu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 00:12
Baš mi je drago da si se vratio (a ja mislila novi član) da vidim i ja taj lijepi i bogati vrt. Sve ti je lijepo uređeno, ruže su predivne, jezerca lijepa, ali naj naj mi je kamenjar uz kuću.
Švrljam ja tako po tvom vrtu i pitam se gdje je, mora da je negdje u Slavoniji sudeći po okolnoj ravnici, a onda vidim to je negdje kod Erduta. Bila sam tamo kod prijatelja pa smo bili i kod kule na Dunavu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 08:30
carol hvala ti :D
ana bistrica Tongue tako je u pravu si ja sam ti u dalju a dunav je na drugom kraju sela :D a ja sam ti fino izdvojen s ulice tako da nam je bas lijepo oko nas sve polja  i zelenilo jedino je zimi gadno zbog strasnih sjeveraca ali sve u svemu je odlicno Wink
ako budes u erdudu opet javi se pa dodji da vidis sve uzivo, ja sam ti jako blizu :D
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 15:25



Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 15:27



Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 15:28



Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 15:29




Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 15:30



Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.