Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slike na staklu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slike na staklu

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 13:59
Prekrasno!smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 00:42
Slike su vam divne. Najviše mi se nešto sviđa slika sa djetelinom . Interesuje me kako postižete sjaj ( jer su posebno sjajne , možda ih premazujete lakom , ili,,,) i koje boje koristite . nadam se da nije tajna , hvala POZDRAV !!!!
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 00:49
Opet ja !!!
Nešto ste o bojama pisali , tako da i na moje pitanje imam djelimičan odgovor . Samo malo sam se iznenadila kada sam u tekstu pročitala da postoji konturna plava boja . Iskreno u Sarajevu ja nisam mogla pronaći dr. boju osim srebrene , zlatne , i crne . Ako neko zna , možel mala pomoć , bila bi zahvalna gdje se mogu nabaviti . HVALA !!!!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 17:47
Ovu galeriju sam davno na brzinu vidila, znam da me fascinirala, i sad sam je tražila...i uspjela naći.
Sviđa mi se ovaj drugačiji stil-pročitala sam o miješanju boja s konturama radi gustoće-štagod da radite, ja sam oduševljena.
A onaj dalekovod, pa "heklani" miljetić...savršeno!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 17:58
Sad sam pogledala blog, i samo mogu ponoviti- s a v r š e n o !
Svaka čast i na ideji i na izvedbi!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 20:02
zaista šta reči samosmile227,jedva čekam nove slikice,dobro došla i dugo se družila sa nama cvjetoljubcima i ostalim forumašima
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,402 sekundi.