Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Gljive
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slike gljiva radi ljepote.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slike gljiva radi ljepote.

 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Slike gljiva radi ljepote.
    Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 04:35
Želio bi da imamo temu gdje su slike postavljene isključivo radi ljepote snimka i samih gljiva, što znači da tu nije potreban komentar, da li su gljive jestive.

Kada idete u šetnju prirodom, sve slike koje ste snimili postavite ovdje pa da i mi uživamo u toj šetnji redom kako su slikane. Meni je to predivno i volio bi da se uključe snimci koji su snimljeni i iz dalje perspektive pa onda bliže prema gljivama, a oni snimci ispod gljiva prema gore su predivni i isto tako u razini gljive kada imaju lijepu pozadinu ili veliku preglednost dalje od njih.

Evo moje jučerašnje šetnje, valjda će mi uspjeti jer sam novak u uplodanju. Smile

Autokamp "Solitudo" - Dubrovnik.

 














Yesss....Clap.

Ako ima netko komentar ili pitanje u vezi slike, mislim da nije loše pitati za sliku u tom i tom redu, prva ili ... s lijeve strane ili kako već vidite. Jer puno je slika za postavljanje broja i odvajanje.

Isto tako, ako netko želi detaljniju sliku neke od ovih gljiva, još su mi kod kuće pa mogu snimiti.
    
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 07:46
ClapLijepe slike i zanimljiva ideja. Imamo gljivara pa se nadam da će se odazvati i slikati ih baš samo radi njihove ljepote!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 09:36
Ovo su gljive slikane na području Vukomeričkih gorica
























Na vrh
Biljanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 13:11
Bravo, samo naprijed! Kakve prekrasne fotografije! Smile
Na vrh
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 20:12
Cimicifuga, fotke su iznad svake moje kritike, fantazija.

Danas sam bio u Konavlima - selo Gornji Vataji i obišao nekoliko maslinika i začudio se kako malo gljiva tu ima, bar za sada. Ipak, ljepo je bilo družiti se s prirodom.


 





    
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 21:47
I danas sam šetajući šumom (Vukomeričke gorice) poslikala par gljiva

Na žalost, slike su mi na ImageShacku-u izbrisane!

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 07:46
ClapŠto bi se reklo: ni dvije nisu iste.
Tako krasne... biljke?plodovi?... a zanemarene do sad kod nas na slikama!
Na vrh
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 13:49
Cimi, ništa manje lijepe od prvog puta. Svaka lijepa na svoj način, a vidim da imaš i dara za fotografiju, bravo.

Taj predio je baš pravi za gljive, samo nastavi, nama nikad dosta. Tongue
Na vrh
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 19:52
I danas sam bio u šetnji i imam nove fotke, samo ne mogu uplodat prije 23 sata.

A od Cicimifuge jedva čekam nove. Smile


Na vrh
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 23:10
Ovo su slike samo jednim malim djelom sa brda Velika Petka - Dubrovnik, a ostalo opet iz kampa "Solitudo". Zanimljivo kako čovjek istim putem, nešto drugo vidi. Prve slike su ulaz u kamp i teren koji je pretežno sličan gdje su gljive pronađene.


 










    


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 09:35
 
...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 09:41
...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 14:09
Manči predivne su. Smile Ona prva mi je fascinantna. Ko bi rekao da je uopće gljiva.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 19:33
Moje gljive nisu tako atraktivne,ali su mi niknule takoreći pred vratima!
 
Iz pukotine na betonu
 
Ispod kestena
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 19:35
Inače Južni tema postaje sve zanimljivija.Otkrivamo predivan svijet gljiva.Manči bravo!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 19:47
Baš se radujem da nas ima više koji gljive ne gledamo samo kao potencijalnu hranu, već u njima vidimo i ukras koji nam priroda daje.

Manči nam je pokazala prekrasne gljive, a Bakine su posebne jer rastu iz betona!
Na vrh
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 22:48
Bako, baš su zanimljive, samo daj.

Cimi, ja sam peresretan zbog toga. Divno je znati da poslije ove kiše imamo šansu vidjeti nešto novoga od nas ovdje, odnosno, njih u prirodi.

Šetaš sama i divno ti je i još kad dođeš kući, vidiš još nečiju šetnju. smile159
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 09:17
Baš su super gljive, a slike su prekrasne.
Jučer sam bila na riječkoj izložbi, no vjerujem da će fotke staviti naša Jagoda, pa neću ja. Ona je stručnjak, pa će sigurno izabrati najljepše, a bilo ih je skoro 300 vrsta.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 09:56
Ovu sam zaboravila


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 10:27
Cimi, spremit ću fotku i stavit je da mi "čuva ekran"smile156
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.