Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 21:00
Miro odavno nisa kod tebe dolazila  Embarrassed ... ovo što ste uredile je predivno,puno rada i truda ali rezultat oduševljavajući,bravo za tebe i cure smile57.Dođite kod mene  i ja trebam savjete oko uređenja vrta a ideje bi dobro došle. smile143
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 21:08
Jako mi se sviđa izgled okoliša tvoje zgrade, nakon vašeg makeovera!!!  Prekrasno!!  A najviše mi se sviđa kaj ima još jako puno mjesta za sađenje novih biljkica!!  Velika pusa Triši i Jagodi, bile su ti od velike pomoći!!! Prave cvijetne prijateljice  smile79!!!!!

A tebi mila želim da pogled na tvoje biljkice obnese bolni izraz s lica, brzo mi ozdravi, smile169
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 21:29
Kad se male ruke slože (i velika srca) sve se može, sve se može, kamenjar je ispao super
 
 
Namjerno ga nismo htjele natrpavat, jer kad se biljke razrastu bit će dovoljno bogat.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 21:47

Triša, zaboravile smo obilježiti biljke a nije ni bilo vremena Smile

Rijeka

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 22:06
To je sada lakši dio posla, obavit ćemo mi to obećajem, samo da moja predavanja završe, eto od petka sam slobodna do daljnjega, pa ćemo se organizirati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 22:19
Drage moje, ovo i sada jako lijepo izgleda a kako će biti na proljeće kad se biljčice prilagode i procvijetaju. Valjda će i vaše susjedske oštrokonđe  biti zadovoljne jer ovo je  zaista već sada lijepo.....zaista lijepo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 22:22
mali kaktus drago mi je da ti se sviđa, hvala na podršci i ponudi za pomoć oko ruže double delight, mislim da je imaju u Parkovima plus kod nas, kažu da imaju od Topalovića pa ću vidjeti. Ako je ne nađem onda u Štefancu sigurno... smile78
Emilly baš je to lijepo stvarati novi vrt. Ja sam se naradila ali sam zadovoljna. Hvala ti što si navratila smile78
Mikica  lijepo je od tebe što si nas popratila. Hvala! smile78
 
2201tea  drago mi je da ti se sviđa naše skromno djelo smile78
 
arim hvala ti što si navratila. Možda i do tebe stignemo a iskustva imamo Wink Ja sam ponešto naučila od moje Triše i Jagode. smile78
 
freeland44 draga, puno ti hvala na podršci, lijepim riječima i brizi za moju povredu. sada je puno bolje, krastce su tu, još samo da otpadnu. Ne boli više. Tebi smile78
 
milica7 drago mije da si pogledala i kraj djela naših ruku. Vjerujem da  će biti puno ljpše, samo se moram sa motikom opet šetati i vodu trošiti a oštrokonđe će čekati novu priliku ili su već dobile poruku da me ne diraju pa će ušutjeti. Tebi smile78
 
Triša, dogovoreno.
 
Rijeka

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 22:34
Veliki posao ste obavile Clap, kako se ono kaže "blagoslovljeno puno ručica"
Svaka čast, pratit ćemo nastavak ove priče. Thumbs%20Up
život je more
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 22:41
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Veliki posao ste obavile Clap, kako se ono kaže "blagoslovljeno puno ručica"
Svaka čast, pratit ćemo nastavak ove priče. Thumbs%20Up
Ma to ćeš ti uživo vidjeti jer si obećala doći Smile
 
Poslušale smo te i stalno spominjale. Nadam se da si zadovoljna Tongue
 
smile79
Rijeka

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 22:45
Morala sam ponovo navratiti i vidjeti što ste lijepoga napravile - i kad ono smile227
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 04:26
Htjela sam ponoviti neku od panoramskih slika jer svaka to zaslužuje, a onda sam odustala jer koliko god rezultat bio krasan, ovaj zajednički rad je ljepši od njega! Toliko ste krasne da ste me rasplakale!
Kao da te je posjetila mala vila
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 07:32
Draga Miro, Triša i Jagoda - divno ste odradile posao!!
 
Cvjetne prijateljice na vesele cijele ulice. Ne samo zgrade u kojoj živiš!
 
Super ti je ideja o zimskom vrtu, nadam se da ćeš ju ostvariti!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 08:00
 Drage moje iskrene čestitke na trudu i dobro obavljenom poslu. Bit će to još jedan vrt iz snova!!!Mošete biti ponosne na svojih ruku djelo!
Da je samo malo više kakvih kao što ste vi, a mnogo manje onih kao što su tvoji susjedi draga Miro, čitav svijet bi bio jedna velika cvijetna oaza, oaza mira, ljibavi i nesebičnog davanja!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 08:33
Mira, tvoj okoliš oko zgrade je za ne prepoznati! prekrasno ste ga uredile, kamenjar je savršen, a za topiar, imaš i na šta biti ponosna! već zamišljam koja će to ljepota biti u proljeće!
p.s. ko šiša zločaste susjede, sve što reču pomnoži sa nulom!!!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 09:29
Uživala sam čitajući i gledajući slike tvog vrta. Triša nam je zaista aktivna svaka joj čast.
 
Vrt ti izgleda prekrasno!!!
 
Što se tiče ozljede znam kako ti je, jer sam i ja nedavno pala...ostale su mi neke ozljede iz aktivnih sportskih dana a jedna od njih je da skočne zglobove jaaako lako izvrnem, a onda je pad neminovan. Ali malo zavoja, kremica i proći će, a za ovo na licu...ma i to će proći. Vidim ja da tebe ni teža ozljeda ne bi mogla smiriti.  Smile
 
 
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 10:08
Miro naradila si se,ali rezultati će se vidjeti smile141 smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 12:36

Nisam jedno vrijeme stigla navratiti tu, pa sam bila u velikom zaostatku.
Vidim da se svašta događalo i žao mi je da nisam bila "u toku".
Žao mi je radi tvoje nezgode i nadam se da ćeš se brzo oporaviti.
Susjede uopće neću komentirati jer sam i tako jako razočarana time koliko su naši ljudi postali nevjerojatno zločesti.
Napravila si nevjerojatan posao i svaka ti čast na tome.
Tko to ne zna i neće cijeniti, to je njegov propust i nedostatak a ne tvoj.
Ti u duši možeš biti mirna i zadovoljna sa sobom, a to je najvažnije.

Ako budeš trebala još nešto za kamenjar, javi se!
                 
                           smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 14:25
Draga Miro još mi samo reci ko će voditi računa o ovoj ljepoti kad ti ljeti odeš u Njivice i s čijeg sata će ići voda za zalijevanje (suvišno pitanje jel da).

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 17:09
za vrijedne cure
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 17:22
evo mene opet,ovo sam vidjela na otoku Pasmanu i odmah se zaljubila


mozda pomogne
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.