Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 58>
Korisnik
Poruka
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gorski vrt
    Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:25
Nakon dužeg razmišljanja, odlučila sam predstaviti svoj vrt. Iako sam se dvoumila jer moj vrt nije ni do koljena nekima s ovog foruma, ipak želim pokazati što sve uspjeva i može prezimiti u Gorskom kotaru. Mislim da će nekima to biti korisna informacija. Nisam odabrala dobro vrijeme za otvoriti temu jer je sad skoro sve u fazi odcvjetavanja ili mirovanja. Ali, nekako ću valjda popuniti vrijeme do proljeća.

Cvijeće sadim godinu-dvije i mislila sam da imam dosta vrsta sve dok nisam počela pratiti ovaj forum. Vrsta možda imam dosta, ali ne puno od svake vrste jer kupim ili nabavim po jednu sadnicu pa provjeravam voli li biljka moju klimu.Tongue

S vremenom, uz pomoć vas (neki mi već i pomažuWink) nadam se da će i moj vrt popraviti dojam.

Pa da krenem polako, za početak sa par sličica....

Najprije da Vam predstavim moje čuvarice vrta:

Kraljica Majka (ime joj je Boa)



Njezino visočanstvo kćerka sa prijateljicom (kćerka Kim i mačka Munja)

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:28
S obzirom da je moj avatar vještica, moram pokazati i detalj iz vrta na Noć vještica.


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:35
Uvijek je dobro vrijeme za započinjanje nečega. Čuvarice su prekrasne....sad čekam dalje  
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:35
Hej "vještice" konačno si se uhvatila fotića, baš mi je drago...... nema veze što si otvorila temu u jesen i ja sam isto počela u to doba, možda mrvicu ranije, najbitnije je da si "probila led" i da konačno vidimo i tvoj vrt.
Za sad veliki mah,mah tvojim ljubimcima, preslatki su Hug.
Bundeva je baš simpa Thumbs%20Up
Samo sad hrabro naprijed sa slikama....jedva čekam Big%20smile
smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:35

U moje dvorište sa okolnog brda predveče se spuste srne, lisice... Pokušala sam jednu večer uslikati srnu (tako da se imam čime hvaliti) ali od mog fotografskog umijeća na slici se vide samo oči. Embarrassed



Evo, to vam je jedini dokaz koji imam. Za ubuduće, Horti se ponudila da će doći u foto safari kod mene. Ona je to odradila kako treba.
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:37
Korjenko i moon - pa kad ste prije reagirali ... Hvala vam na posjeti.Hug
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:44


Uploaded with ImageShack.us bolje ikad nego nikad, ali odmah na početku da pohvalim ovu prvu sliku kraljica majka je preslatkasmile73
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:47
Baš mi je drago da si napokon otvorila svoju temu smile73, počela si s mrakom i vješticama, ali kad svane bit će to pravo iznenađenje...
život je more
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:51
A ovo je dio ispred kuće slikan prije mjesec dana



Molim vas da ne obraćate pažnju na stare ograde.....Ovdje sam isključivo radi cvijeća. S obzirom da pasivno već neko vrijeme pratim forum, naučila sam neke stvari koje ću zahvaljujući svima vama početi primjenjivati. A za učiti imam još puno toga...

Osim savjeta dobila sam i neke "donacije"i sad javno zahvaljujem svima koji su mi poslali pakete dok me još "nisu poznavali": Horti, Korjenko, mali gogo, Bergenija, Natalija, Kiki-ko, Lantana i shasha, a jučer freeland.

Hug
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:53
Ajoj, dok ja sročim jedan post (ovako usporeno i početnički), već mi i gosti odoše iz vrta..

Lantana i Fany54 - hvala.Tongue
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 20:59
samo polako, svi smo tako počeli, a čini mi se da će tu biti lijepih stvari za pogledati.
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 21:03
A ovo je detalj jeseni kod mene




Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 21:04
Tija od kad imaš novi avatar? Super je. I hvala na posjeti.Smile
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 21:17
I za večeras posljednje dvije slikice


sedum telephium Herbstfreude (ja mislim da se ovaj sedum tako zove)





sedum spectabile Iceberg sa erikom (kupljenom prije mjesec i pol)



Ne znam da li će mi erika prezimiti...





Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 21:34
Draga i ja svratila u tvoj gorski vrt, pa nemoj biti skromna, neki od nas počeli su s puno manje od tebe. Već se veselim kad dođe proljeće, pa na putu za vikendici svratim kroz taj dio lijepe naše, sjednem s tobom na travnjak i popijem kavicu. Naravno neću doći praznih ruku, uvijek ima nečeg za dilanje, no to si se već i sama uvjerila.
Perunike posađene kod MPK - ako bude sreće cvjetat će već slijedeće proljeće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 21:43
Dobro došla! Sve ti je lijepo.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 21:59
Nataly....mi smo ti brze, nemaš samo ti prijevozno sredstvo (mislim s obzirom na tvoj avatar)
Imaš prekrasno puno prostora, a vrt ti je već sad superiška
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 22:19
drago mi je da imamo novi vrtek za šetnju i guštanje Thumbs%20Up
sviđaju mi se detalji poput bundeva i lutka Wink
ljubimci su medeni Smile i čuvaju ove prelijepe sedume
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 22:39
Nisam se ni nadala da ću tako brzo imati goste.

Triša - vrata su ti kod mene otvorena. Nadam se da će vam cvjetati i perunike i bijele campanule. Nemam plave campanule, ali znam tko ima.....Wink

Gospina trava - hvala na pohvaliTongue

moon - u mojem avataru ima više simbolike. Između ostalog za ovo prijevozno sredstvo ne treba trčati na benzinsku. U današnje vrijeme to je velika ušteda.... Što se tiče prostora, okućnica je velika i ne stižem održavati kako treba....Confused

kontesaa - hvala ti. Bijeli sedum sam tek nabavila u proljeće, a crveni je od lani i dosta se proširioWink
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 22:51
Što se tužiš, pa početak je super Ljubimci su
jako umiljati......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.