Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zelenkin vrt u nastajanju
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zelenkin vrt u nastajanju

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 19:24
Zelenka, drago mi je što sada i ti imaš svoju temu. Vrlo rado ću ponekad svratiti pogledati kako napreduju biljkice i naravno radovi na parceli.
Najdraži cvjetići su preslatki, kao i ti također.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 19:31
Thumbs%20Up vidi se po prikazanom da si vrijednica, i da s puno ljubavi uređuješ svoju okućnicu, bit će to dom kao iz bajke
mala pomagačica je preslatkasmile78
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 19:42
 Hvala svima na predivnim komentarima puno znače od vas već pravih stručnjakinja ,pohvale me podsjetiše na one iz škole kad te učiteljice (profaći) pohvale jer ste vi prave profe spram mene ja sam još đak!
Tija hvala na upozorenju za blizinu sadnje do kuće ,muž me je na to upozorio a ja mu kažem ma u to ime slobodno sadim kad sumnjam da ćemo imati novaca za fasadu Big%20smile a on kaže kako ne imat čemo nekad a ja njemu ako hoćemo super potrošit čemo ih radije onda na još cvijeća LOL
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 19:51
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

Thumbs%20Up vidi se po prikazanom da si vrijednica, i da s puno ljubavi uređuješ svoju okućnicu, bit će to dom kao iz bajke
mala pomagačica je preslatkasmile78
Hvala Mari ! Mala pomagaćica je preslatka mala filozofica,voli cvijeće i kao mami pomaže i baki i onda nestane i dođe sa najljepšim otrgnutim cvijetkom od svakog primjerka Angry LOL meni je počupala npr.u stanu dugo čekane bobice zimske trešnje koju naprosto obožavam da sam Cry a još mi je na koncu i propala jer ju napadnoše neke uši u bijeloj mucastoj plijesni .Sad ju gledam opet i ne usudim se  kupiti ju Dead  Mojoj mami koja ima krasnog cvijeća osobito ruža je znala toliko toga natrgati i donjeti kao poklon i reči joj ovo je za tebe baka ja sam ti to sama nabrala jesi sretna sada i šta će jadna došlo joj da plače i viče ali ne može kad je ova počupala da ju razveseli ! LOL
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 19:53
 Da se pohvalim danas sam dobila od drage forumašice LOVRO reznice krumpirka jedva čekam da im nađem poziciju u vrtu ! Hvala od srca! smile78
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 20:03
smile57
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 20:14
 Smile sutra idem opet u mbm možda mi upali ubaciti koji cvijetak ili koju proljetnu lukovicu uz ono po što zapravo idemo "japansku jabuku kaki" držite fige da muža uspijem nekako obrlatiti smile58smile155
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2010 u 01:03
Uspjela si pohvatati niti i staviti slikice, bit će to razigran vrt čim u njega uđe proljeće. Kažeš da si dobila krumpirka i da mu tražiš mjesto u vrtu. po tvom pisanju pomislila sam da ga namjeravaš odmah staviti u vrt - a to ti baš nije najbolje rješenje, jer bi se mogao smrznuti
A za lukovice - ma obrlatit ćeš ti već njega nekako
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 00:17
 Volim pratiti vrtove u nastajanju, dosta si toga u kratko vrijeme odradila. Već na proljeće bit će to prekrasan vrt.
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 09:10
 Draga moon dobila sam reznice krumpirka i zasadila ih u tegli i ne mislim ga staviti u vrt forumašica LOVRO koja mi ih je poslala i rekla mi način postupanja,hvala i tebi na informaciji i pohvalama !Smile
Hvala i tebi tikvić! Wink
Što se tiče mojeg šopinga uspješno je obavljen,kaki je doma, prekrasan okrugli buxusić i još jedna prekrasna zeleno bijela božikovina je dobila mjesto u mom vrtu(iako nisu bila u planu ovaj puta ali muž je šutio ja milo pregledavala i hop u kolica.)Ok nije to bila neka cijena 39 kn božikovina i 99 buxus ali velika loptica. Lukovica nažalost nije bio neki izbor pa ih nisam uzela to ću pogledati negdje bliže kod sebe u rasadniku. evo danas navečer ću se potruditi staviti još koju slikicu vrta ! Smile
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 09:19
Dakle, što reći. Prvo, sjajno da si počela slikati od početka, jer se tako najviše čovjek iznenadi za, recimo, godinu, dvije, što je nastalo u tvom vrtu.
Dalje bravo za kuću i vrijedne ruke!
Najljepši cvijetići jesu doista naljepši!Big%20smileClap
 
Ali moram se zadiviti  vrtu, ti si već od početka znala gdje ćeš što i kako i sad  se već vidi da će to biti mali park oko kuće!ClapClapClapThumbs%20Up
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 09:27
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

smile57
Wink
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 10:27
S veseljem sam pregledala tvoj vrt i oduševio me tvoj entuzijazam! Sve me nešto podsjeća na moj vrt, familiju - dječica slične dobi, i kuća u izgradnji. S tom razlikom što je kod mene ogromna količina KAMENAsmile48i uvijek ratujem s njim; dok je u tvom vrtu sve zeleno i prije sadnje.

Dobro je saditi odmah veće biljke, pogotovo ako nisu preblizu kući. To sam i ja radila, a muž je vrtio glavom. Sad su narasle i ne moram ih čekati!

Kamenjar mi je presladak, i biti će odličan kad se biljke razrastu. A panj je smile141
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 12:51
 LOL ja pak ratujem sa nedostatkom kamenja tj.nabavkom ! Moj muž je također vrtio u početku glavom ko i neki susjedi ali ja se ne dam smesti ,posadila sam biljkice,grmove i drvca prije jer znam da im treba neko vrijeme da izrastu..i naravno gledala sam da ih pomaknem dosta od kuće radi fasade koju čemo valjda nekad raditi kao što kaže Tija smijat će mi se radnici dok ćuja oko njih skakutati da paze na biljke,samo nek probaju srušit ću ih osobno sa skele i još će dobiti batina smile232Hvala na pohvalama jedva čekam da dođe proljeće pa da vidim kako će se to sve razvijati! 

Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 13:58
Draga Zelenka pravo si osvježenje na forumu, tvoje komentari i opisi su predivni, svima nama na kontinentu je pravi problem sa kamenjem i snalazimo na na razne načine, ali budući da voliš kamen sigurno ćeš naći načina da ga nabaviš. Inače ja kada idem u cvjetni centar nešto kupiti cvijeće mi samo uskaće u košaru i kada dođen na blagajnu bože moj nisam ja kriva što je ono tu.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 18:10
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Zelenka pravo si osvježenje na forumu, tvoje komentari i opisi su predivni, svima nama na kontinentu je pravi problem sa kamenjem i snalazimo na na razne načine, ali budući da voliš kamen sigurno ćeš naći načina da ga nabaviš. Inače ja kada idem u cvjetni centar nešto kupiti cvijeće mi samo uskaće u košaru i kada dođen na blagajnu bože moj nisam ja kriva što je ono tu.
LOL imaš pravo tako je i kod mene ono me jednostavno moli da ga kupim i što ću smilujem mu se! Big%20smile Što se tiče kamenja gdje god ga vidim uzmem ga čak sam se angažirala frendove da mi ga nabavljaju ! I da drago mi je da sam došla na ovaj forum jer ste svi otkaćeni ovdje pratim vas već dulje vrijeme! Wink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 08:48
veselo te i ja pozdravljam i želim srdačnu dobrodošlicu. Krasno je vidjeti tako mladu ženu punu ljubavi i entuzijazma prema bilju, drveću, prirodi općenito. Prava ljepota tvojega vrta naravno, doći će do izražaja, malo kasnije, na proljeće, ali već se sada sve lijepo vizualizira. Super mi je šumski kutak, i panj, trebalo ga je bogme dotegliti...Imaš prekrasnu djecu, curke su prave ljepotice, a mala je i koliko vidim, prava mudrijašica...
lijepi pozdravSmile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 09:01
Dobrodosla
Uvjek se obradujem novom vrtu,i znam da cu cesto svracati da vidim kako vrt napreduje.
Tvoji najdrazi cvjeticu su preslatki

Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 11:41
 Hvala ženske svima pusa od mene i cura! smile79
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 12:35
Koliko truda ulažeš,baš jedva čakam ljeto da uživam u tvom vrtu.
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.