Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 179180181182183 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 19:08
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Hvala na slici zlatnice... imam je, dobila sam je od Andine i lijepo je ukrasila moj cvjetnjak, sad je već skoro do kraja ocvala. Baš zanimljiv cvijet. 


samo pazi na njeno širenje dosta je agresivnaWink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 20:00
Sve je jako lijepo posebno sukulenti, počela sam ih sakupljati iako ne znam ništa o njima.Hug
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 22:04
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Sve je jako lijepo posebno sukulenti, počela sam ih sakupljati iako ne znam ništa o njima.Hug

Tako je to na forumu se zaraziš brzo, nisam ih ni ja imala a ni znala puno o njima dok se nisam registrirala a sad me već hvata panika kuda sa svima preko zime Wink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 22:14
Graničica ne samo da je neumorna nego se može pohvaliti lijepom žutom bojom.
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 23:06
i ja sam medju vama..i ja sam poludil aza sukulentima...al imam prostora po sobama da ih smjestim...napravila sam i klupcice samo jos da ih popunim...Clap
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2014 u 19:43
EnHugdošla sam opet pogledati cikasicu:prvakava
stvarno je divna!
Zlatnicu sam imala i ja:jumpingrin: ali se "razmahala"ko da je 
cijeli vrt samo za nju..
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2014 u 06:44
Prelijepih slika ima još kod tebe za vidjeti. Za cikasicu je svaki komentar suvišan, a sukulent-manija se izgleda širi nekontrolirano, Tvoji su stvarno prelijepi. Banana ti je ogromna, jel ju unosiš ili štitiš vani ? Ja sam imala nekoliko godina, bila je velika i bilo mi je zbilja teško vaditi ju svaku jesen i unositi unutra jer nije ona nimalo lagana. Smile
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2014 u 20:19
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Graničica ne samo da je neumorna nego se može pohvaliti lijepom žutom bojom.

Huggraničica imam 4 boje ali ova je najbolja , cvjeta cijelo vrijeme a kao što kažeš i lijepe je bojesmile169
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2014 u 20:21
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

i ja sam medju vama..i ja sam poludil aza sukulentima...al imam prostora po sobama da ih smjestim...napravila sam i klupcice samo jos da ih popunim...Clap

Hugsamo ih nemoj previše zalijevati , te klupčice ćemo popuniti zajedničkim snagama Wink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2014 u 20:28
[QUOTE=rajski vrtovi]Prelijepih slika ima još kod tebe za vidjeti. Za cikasicu je svaki komentar suvišan, a sukulent-manija se izgleda širi nekontrolirano, Tvoji su stvarno prelijepi. Banana ti je ogromna, jel ju unosiš ili štitiš vani ? Ja sam imala nekoliko godina, bila je velika i bilo mi je zbilja teško vaditi ju svaku jesen i unositi un
Hugbananu sam dobila od jedne drage forumašice predprošle jeseni, prvu zimu mi je bila unutra međutim prošlo proljeće sam ju posadila u zemlju i toliko je narasla da  nije bilo šanse da ju vadim ali sam si jednu mladu unijela za svaki slučaj, prezimile obadvije sad ću isto napraviti samo što sad imam ovu veliku i jednu manju u zemlji i oko njih mladica pa ako si zainteresirana smile127
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2014 u 23:28
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

i ja sam medju vama..i ja sam poludil aza sukulentima...al imam prostora po sobama da ih smjestim...napravila sam i klupcice samo jos da ih popunim...Clap

Hugsamo ih nemoj previše zalijevati , te klupčice ćemo popuniti zajedničkim snagama Wink
uvjek i pod svaku cijenu...jedni za druge nista nam nije tesko....pozzz iz umornog nustra....smile69
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2014 u 23:30
"Svi za jednog, jedan za sve" smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2014 u 23:56
A ja sam opet malo prosetala . . . . . . . . .       Smile
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2014 u 07:36
prošetala i uživala 
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2014 u 19:21
Nona nakon dužeg vremena evo i mene, nadoknađujem zaostatke, ljeto je moje doba "zimskog sna" ili bolje rečeno "dalmatinske fijake" Uživala sam u skitanju po tvom vrtusmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2014 u 22:56
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

"Svi za jednog, jedan za sve" smile79
ovo me vraća u neka druga vremena...lijepo je to čutiSmile
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 18:46
Nonice, gdje su nove slikice, sigurno još nešto cvijeta a o sukulentima da ne govorim smile79
Na vrh
rea View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 29 Siječanj 2014
Lokacija: hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 19:37
Ostavljam trag u šetnji, pokušala sam staviti sliku banane ali ne uspijevam .Slika je predivnaHug
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 19:47
Ja isto šetam i čekam..
kad će koja
nova sličica?
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2014 u 12:09
Drage moje Hugjoš ništa od slika, prvo mi crkao fotić pa naručim tablet koji sam vratila tcom-u jer su me preveslali naime nudili po 199,00 kn a na rč naplatili preko 500,00 Angry ionako slike nisu bile dobre, dok si nekupim novi fotić slikala mm mobitelom pa nemogu prebaciti na komp. pa skužim da treba skinuti program pa mi pun hard disk, danas se nadam da će mi sin kupiti veći, pa dok ga ugradi...a vrijeme dosta dobro i većina biljaka mi još vani , uglavnom bit će slika ne odustajem ja tako lako Tonguedo tada vas sve smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 179180181182183 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,641 sekundi.