Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Vodene biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lopoči: upute za sadnju i uzgoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lopoči: upute za sadnju i uzgoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2011 u 21:55
LL, a kakav bi ti gomolj?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lopoč-lokvanj View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lopoč-lokvanj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 19:18
ma nije vazno bilo kakav mali
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 07:00
Pošalji adresu na PP, nešto ćemo smisliti.
Imamo loopče u jezercu no neznamo u kakvom je stanju korjenje.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 20:05
imam ti ja ove obicne lopoce viska roza su skoro bijeli i snjezno bijele pa ako hoces mogu ti poslat :))
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2012 u 20:54
Pozdrav svima, kupila sam jucer u Konzumu bratu lopoč, on je odusevljen njima a inace nema pojma o biljkama a ja ne znam nista o lopocima, pa me zanima dal mi mozete pomoc, sta dalje. on je u nekom pjeskovitom supstratu u posudi a ta posuda je u vodi. jel mozemo ga presadit u neku ukrasnu staklenu vazu i drzat ga u stanu? i kako da to napravimo? Hvala
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,289 sekundi.