Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi na staklu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi na staklu

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moji radovi na staklu
    Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 22:40
Nadam se da ću konačno uspjeti pokazati svoje radove . Ja sam početnik ,kako u oslikavanju stakla,tako i u pojavljivanju na Forumu . Veliki pozdrav svim prijateljima !!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 23:00
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 23:08
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 23:11
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 23:12
Datumi na slikama ne odgovaraju . Riječ je o ovoj godini,skorije vrijeme .Nešto mi se zeznulo na aparatu,al i to ću ispraviti .
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 23:15
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 23:27
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 23:32
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 23:43
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 23:46
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 18:11
Tek sam sada primjetio galeriju :) isprike, jako lijepi radovi ...Clap
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 18:37
Napokon su slike tu. Imaš krasnih radova, ova bijelo crna vaza mi je prekrasna
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 22:06
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 22:10
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 22:14
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2011 u 22:17
Hvala puno, ja sam početnik u oslikavanju stakla.
Svaka pohvala ,a i kritika dobro dođe ,tako da svima koji daju komentar na moje radove od srca hvala .
Pozdrav od vjetraaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........................
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 18:00
Četiri tanjurića mi se posebno sviđaju, što ne znači da ostali radovi nisu lijepi, ali volim ovako stilizirane i suptilne motive.
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 23:00
Hvala puno drago mi je da vam se sviđaju moji radovi.
 Imam ja toga još urađenog ,nadam se da ću u skorije vrijeme postaviti slike ...
Pozdrav !!!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 17:18
Vjetar, jel ti ono reče da si početnica?
Radovi su ti odlični-najprije su mi se svidili oni nepravilni tanjuri/zdjelice, pa one crnobijele kombinacije,
ove visoke vaze su mi super, a ona slika s pticama je sigurno mnogo truda tražila.
Kad vidim ovakve radove, uvik mi je žao što je ovaj dio foruma slabije posjećen, fascinira me šta sve ljudi rade i kako.
Tvoji radovi mi se zaista, ali-zaista, puno sviđaju!
Meni odlični!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 20:42
Vjetar radovi su ti prekrasni,ja jako volim slikanje na staklu ali nikako da to probam a i nisam talenat za slikanje,vidim da si iz Sarajeva,drago mi je da i naši sugrađani pokazuju interesovanje ne samo za cvijeće već i druge lijepe stvari,zato iskrena dobrodošlica i naravno očekujemo nove radove,pozdrav veliki
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,390 sekundi.