Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lič (Gorski kotar)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lič (Gorski kotar)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 21222324>
Korisnik
Poruka
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 10:27
Ako dalje nastavim sa slikama doći ći i do nekih slika za koje imam zabranu stavljanja. Zato bolje da prekinem i za kraj ću samo staviti sliku dečki iz Liča koji su na natjecanju osvojili treće mjesto.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 10:46
Držislave,
hvala ti na slikama.
Morat ću jednom doć na natjecanje Wink
Nataly, možda reže kapulu za stolom???
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 00:14
Draga Nataly , MM i ja nismo ni jednu sekundu pozalili da smo bili kod tebe u Licu ! Sve ono sto smo tamo vidjeli i culi , naravno uz pomoc g. Drazena jos i dodatno doznali te sad i tvoja mala "poduka" u povijesti (povijest je moja velika ljubav) nadopunilo je sve one nase utiske koje smo iz Lica ponijeli sa sobom ! Hvala ti !
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 09:59

Silvy - dobro si uočila...

Gute Fee - jako mi je drago da sam vas upoznala, pogotovo što je to bilo u Liču, a još mi je draže da ste i vi zadovoljni što ste bili ovdje. Možda ovu godinu uspijemo ponoviti to družanje.

Držislav - super što si stavio ove lijepe slike. Ja ću staviti još jednu na kojoj se vide (ne baš predobro) izloženi stari automobili. Tvoja slika bi bila bolja da ti slučajno u kadar nije nešto "uletilo"




Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 10:28
Super izvještaj, kao i obično, a i mene slika Ličkog polja podsjeća na more.....
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 10:52
Hvala na reportaži iz Liča i iz ovog kuta Thumbs%20Up Svašta vi tamo radite i znate raditi a i lijepo se družiti. Nadam se da ćemo jednom doći i na takmičenje u kuhanju gulaša u Lič, voljela bih to vidjeti uživo a i probati. Držislave, i tebi hvala za slike.
Rijeka

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 15:21
Evo jedne noćne slike iz Liča, s mog balkona.

Lič by night

Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 17:18

Triša i Mira, tko zna, možda već ovu godinu budete imali priliku doći na takmičenje.

Držislav, slika je super. Sjetila sam se da imam i ja jednu (slikanu prije cca mjesec dana) sa slične pozicije. Možda je i vidiš prije nego "poletiš". Njome ću ti poželjeti sretan put i povratak na Stari kontinent.




Na vrh
NivesZ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NivesZ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 10:31
Lijepe su slike,svakako,ali,taj dan smo Nataly i ja bile dezurne u Etnografskoj! A pogledajte malo,zena je slikala,slikala,pa se covjek zapita,a tko je dezurao u zbirci?!?Wink
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 06:48


Dobro pitanje si postavila NivesZ: tko je dežurao u zbirci? Možda bi mnogi pomislili da si ti nosila taj teret, no imam dokaz da to nije tako (koliko vidim bila si aktivna u obilaženju kotlića sa hranom)Wink





Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 07:29


Lič by night ,beautiful!

[/QUOTE]
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 15:41
Tvoj link me je zaintrigirao jer nisam dugo na forumu (pa sam pregledala do sada svega možda jednu desetinu foruma) došla sam do 9 str. i tu stala jer moram komentirati ovo je predivno a naročito naročito SVETIŠTE BLAŽENE DJEVICE MARIJE SNJEŽNE a reći ću i zašto i kod nas postoji u mjesatu Kukljici na otoku Ugljanu slavi se GOSPA OD SNIGA 5. 8  svake godine  (kaže se da je u srcu ljeta snijeg pohodio to mjesto)a kako sam ja rođena na tom otoku preciznije u Lukoranu to mi je posebno prirslo srcu a ima još jedan detalj ja sam rođena baš na taj datum pa mi je ta svetkovina osobito draga da ne kažem da je svojatam kao svoju. Nastojat ću s osobitom pažnjom pogledat sve.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 19:53
Pregledala sve i Nataly i Dr.žlislav odušiveli ste me sa svojim mjestom. Jednog dana da jednog dana morat ću Vas pohoditismile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 20:49

Aralija, drago mi je da te ova tema zainteresirala. Kad si nas već nahvalila, evo da nas i ja pohvalim Wink

Povodom proslave 05.08., državnog praznika i dana koji je za Ličane bitan još od 1733. godine, održana su takmičenja u bacanju potkove, na kojem je Držislav osvojio 3. mjesto...





...i bacanja kamena s ramena na kojem sam ja osvojila 2. mjesto.


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 20:54

Što se tiče tvoje želje da posjetiš Lič, bit će mi jako drago.
Posjetili su nas mnogi ove godine koji do nas imaju za prijeći neki kilometar više nego ti. Pa kad mogu oni, zašto ne bi mogla ti Wink

Bili su npr....


- Amerikanac..




- pa opet Amerikanci...




- Čak je i Kinez skoknuo do nas...




...te svoje dojmove upisao u knjigu posjetitelja.





Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 14:42
E draga sve sam znala da si cvjetoljubac, reporter, putopisac ali da si jaka toliko , to nisam znala. Sad mi je jasno zašto tvoji doma nemaju pravo glasa, pa tko bi pobogu s tobom? Jedan kamenčić s ramena i ode glava. E a ovo u knjizi posjetitelja sam prevela HA,HA, HA
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 23:39

Svi me doma slušaju. Čim uđem u kuću, svi se razbježe...Wink




Eto najave kamo planiram ići idući vikend....





 
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2012 u 08:09
Da nisam jutros otvorila ovu stranicu ne bi ovo ni vidjela. Koliko sam shvatila U O Rustika (kafić ) ? mi je iza čoška cca 250m od mene.  Javi se pa valjda će mo  se uspjeti vidjeti.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2012 u 08:17
Molim Nataly  da izprazni sandučić pp mi otišo u vjetar
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 22:26
Hvala Nataly što si tako lijepo predstavila svoj gradić.
Tek sam danas otvorila ovu temu i oduševljena sam!
Stigla sam tek do 8. strane,moram malo stati da mi sve lijepo "sjedne".Krasna priroda,divno uređena etnografska zbirka...
I mi u Cresu imamo crkvu posvećenu Majci Božjoj Snježnoj.
nastavljam čitati...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 21222324>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.