Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 55>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 08:59
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 09:30
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Zeno, pa jel ti imaš neki obrt?....smile55BRAVO!

  Ne nemam obrt, mada ponesto napravim za susjede, a o ideji OBRTA razmisljam vec dulje vrijeme ali mi Financije ne dozvoljavaju trenutnoBig%20smileBig%20smile
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 13:58
... a ja za sada imam samo svijeće i ništa.... ni ideje , a niti znanja...smile43
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 20:35
Pa dala je Vendela ideje,Teak,samo izaberi i malo po svom doradi
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 20:59
Ma vidim ja sve to, ali malo me frka.... No, imam ja još vremena i velika sam ja cura, morati ću ja i to probati.
Možda sam ja ipak neotkriveni talenat smile96
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 21:19
Pa gle moje,kak izgledaju,nikakve veze sa talentom nemajusmile96.No malo su drugačiji od onih kupovnih a iskoristim ono kaj nađem doma.Sve je to ok kod kupovnih no ne volim plastiku,čak ni grančice bora od plastike.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 21:22
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Sve je to ok kod kupovnih no ne volim plastiku,čak ni grančice bora od plastike.


Pa to i mene muči i zato sam ove godine odlučila sama nešto petljati, a što će ispasti to čemo vidjeti. kako god bilo ja ću poslikati bilo dobro ili loše...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 21:25
Bitno da se tebi sviđa
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 21:27
smile211 hvala na podršci.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 22:04
Ajmeeee Anqi sorry nisam vidjela tvoj post.A konstrukcija  je tacna na kojoj su čaše na stalku,u kojoma su ostaci mreže za komarce i svijećesmile48
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 00:23
 Evo mog ovogodišnjeg adventskog dekora za stol....
Malo mi "šumski" izgleda i baš mi se svidja...od materijala sam koristila : svijeće, ukrasnu traku za omotati svijeće, košaricu od pruća, orahe, šišku, grančicu bršljana, listove mandarine, zlatni sprej i crvena mašnica...




Ažurirao frida - 02 Prosinac 2007 u 00:24
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 08:41
smile79smile79Kad si na kavi spomenula "košaricu" nikako mi nije bilo jasno šta ćeš raditi.Ovo je prelijeposmile91
Ja sam jučer konačno svoje finiširala,i evo sad je u kuhinji ovaj(ja ga zovem od cimeta,jer su svijeće sa mirisom cimeta a i uz sve moguće  sušene plodove ima i štapića cimeta)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 08:42
Ups(krivi "klik")...e da prvi je u kuhinji a ova "kupola" je u dnevnoj...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 11:33
 Ovaj cimetni mi je pre pre pre krasannnnnnn smile93
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 12:34
No comment!smile56smile181smile55
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
Dubravka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dubravka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 14:51
smile55 Prekrasno smile93

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:21
EmbarrassedHvala,hvala,no šta samo Frida,Vendela i ja imamo adventske vjenčićeUnhappy
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:39


shasha
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:39
Ja sam odustala od izrade adventskog vijenca, ali aktivno pripremam ukrase... Evo današnjeg učinka, nešto ostaje doma, a nešto odlazi u vrtić, a možda i u školu ...

Boje je mirala moja mala misica... doma ostaju crvene i zlatne nijanse!!! Wink
Grančica u sredini je sa zlatnim sprejom!!!

Crveni, zlatni i plavi orasi su metalik boje, a narandžasti je mat!!!

Malo smo improvizirali kako bi izgledali listeki božikovine u drugoj boji!!!

Crveni dio koji ostaje za kućnu upotrebu, a zlatni se sa strane malo vidi, kao i grančica božikovine sa crvenim bobicama, a zlatnim listekima LOL!


Naravno da smo se poigrale i sa tijesteninom, trenutno sitnim pužekima, ali ovaj tjedan aktivno poradimo i na ostalim oblicima!!!

Shasha, vendela i frida adventski vijenčići su predivni!!! smile55
Nadam se da do Badnjaka ćete i vi meni pljeskati!!! smile187


Ažurirao andrea01 - 02 Prosinac 2007 u 19:40
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:40
frida
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.