Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 55>
Korisnik
Poruka
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:41
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

EmbarrassedHvala,hvala,no šta samo Frida,Vendela i ja imamo adventske vjenčićeUnhappy
Ma nemate samo vi ali vaši su unikati

vozi sigurno vozi bager
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:44
Originalno poslano od člana vepar vepar napisao:

Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

EmbarrassedHvala,hvala,no šta samo Frida,Vendela i ja imamo adventske vjenčićeUnhappy
Ma nemate samo vi ali vaši su unikati

Kućni uradak ili... Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:48
Andrea,kaj ćeš raditi od toga? Za ono od tijesta što sam ti rekla,jučer sam u plodinama vidjela opet su dobili onaj komplet škara za rezuckanje(10kn -3komada)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:49
Veprek,ak nije tajna,baš me zanima cijena tog tvog.
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:51
mislim oko 40 kn.
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:52
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Originalno poslano od člana vepar vepar napisao:

Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

EmbarrassedHvala,hvala,no šta samo Frida,Vendela i ja imamo adventske vjenčićeUnhappy
Ma nemate samo vi ali vaši su unikati

Kućni uradak ili... Wink
zamisli mene da radim sa bagerom vjenčićesmile96
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:53
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Andrea,kaj ćeš raditi od toga? Za ono od tijesta što sam ti rekla,jučer sam u plodinama vidjela opet su dobili onaj komplet škara za rezuckanje(10kn -3komada)

Baš se na nabavu tih škara bacam ovaj tjedan!!! Wink
Tamo gdje sam ja virnula nisam ih pronašla!!! Još ću skočiti do MBM, po šarene vrpce i ponestalo zlatnog spreja, pa, a tamo sam gledala je cijena jako prihvatljiva... Dok drugi u okolici gablaju, ja ću po njemu da tražim potrebne artikle!!! I svi sretni i zadovoljni!!! LOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:53
Nisam gledala po dućanima cijene no u cvjećarnama su me malo šokirali,ko da od zlata radesmile39
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:54
Originalno poslano od člana vepar vepar napisao:

zamisli mene da radim sa bagerom vjenčićesmile96


Pa, nisam niti bagera se sjetila, već smile221 smile96
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 20:03
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Nisam gledala po dućanima cijene no u cvjećarnama su me malo šokirali,ko da od zlata radesmile39

Da, da, glavni im je razlog kaj stavljaju na vijenčiće silber... grančice ne padaju uopće itd.itd... Cry Najjeftiniji je bio 50,00 kn u cvjećarnici, ali na placu se nađu jeftiniji!!!
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 20:20
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Originalno poslano od člana vepar vepar napisao:

zamisli mene da radim sa bagerom vjenčićesmile96


Pa, nisam niti bagera se sjetila, već smile221 smile96
A kada ,jedva da ima vremena i mene posložiti.smile182
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 20:22
vepar
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 21:45
Evo, ovaj vijenac bez svijeći i božikovine i čini mi se češera je koštao 20 kn...



Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 21:47
Baš je sladakHugsmile71
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 21:51
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 09:15
predivno
 
nemam dovoljno dobre riječi hvale za sve ovo
 
smile211
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 10:20
...predivnoClap
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 11:58
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Nisam gledala po dućanima cijene no u cvjećarnama su me malo šokirali,ko da od zlata radesmile39


  ma to je blago receno neznam dali je koja od vas bola u Zagrebu u AM-u(aveniu molu) cijene su im u prosjeku od 300-350- manji a 500-600 kn veci adventismile226
  a u jednoj elitnoj cvijecarni u gradu (da ne reklamiram) veli frendica da su cak po 1000-1300 kn
  bas me zanima od cega su ti adventi
  koma

frida[/] aranzman je bas zanimljiv   i bas mi je slatki
shasha-  i tvoji su mi aranzmani bas zanimljivi pogotovo onaj Naranđastismile70
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 14:08
Ajme nema me tu jedan dan i gle DIVOTA.smile93smile93smile93smile93

Ja ipak odustala od proizvodnje i vratila u zbilju prošlogodišnji, samo sam izmjenila svijeće.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 00:45
 mislim, stvarno, to sa tim cjenama koje ste spomenule....smile39

sad se samo pitam tko to može kupiti? valjda neke dobrostojeće firme ( pa ono, na račun firme) ili netko stvarno bogat...

  Ja, osobno, i da imam love mislim da si to nikad ne bih kupila gotovo ( drugo je kupiti nešto od čega ćeš ga napraviti - materijal), meni i jest gušt i zadovoljstvo sam to napraviti, pogotovo ako su i djeca ili partneri uključeni u izradu i tako provesti vrijeme...pa zar to i nije bit adventa i Božića - da se obitelj okuplja što više i bude zajedno jedni s drugima...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.