Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 55>
Korisnik
Poruka
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 20:18
shasha kad vi pocinjete kititi bor
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 20:33
Ja na badnje večesmile154smile156
To bi se i trebalo na badnje veče raditi no danas večina ljudi,što zbog klinaca nestrpljivih,što zbog obaveza ili neznanja ,rade prije.Znači 24.12
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 20:41
kod mene u ulici bila je jedna porodica
katolika koji su obicno bor kitili nekako oko 15. 12.
i to mi je ostalo nekako u sjecanju jer imali su veliki bor ispred kuce (mislim da se i vidi negdje na slikama)
i sjecam se da sam ja mamu uvjek tjerala da i meni kiti
i uvjek mi je za novu god stavljala poklon ispod
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 21:09
Mi uvjek kitimo na badnjak. nema smisla ranije kititi jelku. A kucu okitim tjedan dana prije badnjaka, tj. vikend prije.
Na vrh
SueZP View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SueZP Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 21:11
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

shasha kad vi pocinjete kititi bor


Evo me jos malo natrag! Smile
Moj ce ove godine biti cijeli zlatni, a prosle godine je i moj bio narancasti! Smile

A bor se uvijek kiti 24.12. kod nas, iako bih ja voljela ga okititi ga vec sad, tako da ga sto duze gledam, jer uzivam u tom holiday spiritu!Smile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 21:12
am jos malo pa je to tu!!!!

Sve fino mirisi po jelki, topli dom, a ljudi su nekako bolji u to vrijeme. Kao da zaborave ostale probleme i postaju bolji!!

Ažurirao administrator - 06 Prosinac 2007 u 21:14
Na vrh
SueZP View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SueZP Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 21:21
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

am jos malo pa je to tu!!!!

Sve fino mirisi po jelki, topli dom, a ljudi su nekako bolji u to vrijeme. Kao da zaborave ostale probleme i postaju bolji!!


Jel'da?! To mi je fascinantno svake godine! I bas bude slatko! Kad bi barem takvi bili malo cesce.. i malo duze...
Smile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 21:39
Imam vec dosta dugo jelke za prodaju.
I moram priznati da su ljudi totalno drugaciji nego pri kupovini cvijeća. I jedni i drugi ljudi su dobri i puni ljubavi prema biljkama i svemu tome.
Ali za Božić dobiju neki poseban filing... nekako ljudi drugcije zrace!!!

Jedva čekam božić...
Na vrh
SueZP View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SueZP Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 21:47
I ja isto, jos 18 dana i kitimo jelkicu! SmileSmileSmile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 22:55
A jel ko ima jaslice ispod bora? Ja ne mogu zamisliti božić,a ni jelku,bez jaslica.Sad mi MM već veli,a kud ćemo sa namještajem iz dnevne kad počneš opet slagati.Svake godine nešto doradim ili dokupim tako da je sad to poooveće već.
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 09:30
ja samo adventski vjenčić izvadim početkom mjeseca i palim svijeće, a bor na badnjak. Čak ga i kupim samo dan-dva ranije Embarrassed
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 09:33
Blago tebi,ja moram odmah početkom sljedećeg tjedna u nabavku bora jer inače ne ulovim ono šta hoću.A hoću nordijsku jelkusmile156
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 09:48
ja planiram ove godina napraviti jaslice u vrtu. ugasiti cu vodu na jezecu sto ide, i na vrhu brda, tj. izvora cu napraviti jaslice. (naravno ako sve bude kako planiram)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 10:55
Evo mojih od prije nekoliko godina
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 11:35
Stvarno puno truda... ja jos moram da nabavim malo više domacih zivotinja, veci je kamenjar pa da sve to sklopim u cjelinu, pastiri i ovcice, livade, mudrace...  moram krenit u shoping po trgovinama
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 16:42
WoW
stvarno vrijedno svake hvale smile55
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 17:28
shasha
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 19:05
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

A jel ko ima jaslice ispod bora? Ja ne mogu zamisliti božić,a ni jelku,bez jaslica.Sad mi MM već veli,a kud ćemo sa namještajem iz dnevne kad počneš opet slagati.Svake godine nešto doradim ili dokupim tako da je sad to poooveće već.

Naravno da se rade jaslice... Vidjet ćeš ih, mahovina je već osigurana!!!
A u kutijama su stare keramičke figurice!!! Wink

A kad planirate sijati pšenicu? Jeli baš 13.12. ili već i ranije?


Ažurirao andrea01 - 07 Prosinac 2007 u 20:21
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 23:55
Ja sijem nešto na sv.Luciju, a nešto na Barbaru.Tak da mi budu različitih veličina i ako prve baš ne uspiju
Na vrh
SueZP View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SueZP Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2007 u 08:30
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Blago tebi,ja moram odmah početkom sljedećeg tjedna u nabavku bora jer inače ne ulovim ono šta hoću.A hoću nordijsku jelkusmile156
 
Pitanjce...kupujes rezani bor ili u tegli? Jer ako ga tako rano kupis, kako ga sacuvas da ti se ne počne trusiti (padati iglice)?
"...sećanje je smešna lupa, koja sitne stvari uveličava..."
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.