Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  123 55>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Božićne dekoracije u mom domu
    Objavljeno: 02 Studeni 2007 u 19:31
Evo, još nema otvorene teme, iako znam da je rano, ja sam danas nešto provjeravala, kako izgleda metalic lak na orasima, pa...



Kako vam se čine?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2007 u 22:09
smile55 samo ja nemam ni laka ni oraha.....
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2007 u 14:08
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2007 u 16:12
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

smile55 samo ja nemam ni laka ni oraha.....

Za orahe bu lako, a ti nabavi lak... i kreni na posao!!! Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2007 u 21:29
smile56Meni se čine crvenoLOLLOL
Kaj ćeš raditi sa njima Andrea?
Ja na žalost slika svojih uradaka nemam.Jedan dan ću skoknuti na tavan da uslikam kugle koje sam prije 2godine radila i možda nađem neki vjenčić pa uslikam.
Znam da sam jedan krasan napravila samo od lješnjaka no njega ni slikala nisam prije nego sam ga poklonila.
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 00:39
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

smile56Meni se čine crvenoLOLLOL
Kaj ćeš raditi sa njima Andrea?
 


Trenutno je ideja da u dječjoj sobi ukrasimo umjesto kuglicama borić, malo licitara-možda, malo ovako "modernih" kuglica! Baš sam danas uzela i zlatni metalik lak... Baš izgleda onako blještavo božićno!!!

Dobila dozvolu ulaska u spremište lakova... a sve nekakvi metalik, pa trenutno isprobavam... Još da se poigram sa kojim češerom, a ima i lješnjaka... Jeli imaš ideju kaj bi još mogla da ofarbam? Znam da na tebe mogu računati u idejama, a ja ću držati čvrstvo lak u rukama i .... ššššppprrrriiiiccc!!! smile96

Ali, ovaj tik "metalic" me toliko posebno oduševilo da sam odlučila biti ove godine jedinstvena!!! LOL Kad bude malo više šarenih metalih oraha ponovo uslikam da se zajedno smile96





Ažurirao andrea01 - 04 Studeni 2007 u 00:41
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 09:24
Budem danas na tavan otišla.Mislim da imam barem ostatak adventnog vijenca.Ja sam i njega tim lakom farbala.Istina da sam ga prvo napravila od glet-maseLOL.Imala sam neke stare(one končaste) očerupane kugle i njih sam preradila sa glet masom i tim lakom ofarbala.smile187
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 09:26
e još nešto.Kako ti budu orasi trebali i za kolače,kad ih čistiš ostavi ljuske.I njih možeš prefarbati i naljepiti nekuda(na vjenčić za vrata, na kugle....)Wink
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 09:29
eh kad bi meni ljuske ostale onako lijepo polovljene
ja to obično tak sredim da su jedino za smeće
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 10:57
Evo par vjenčića(to je u stvari ostatak od njih) no samo možda za ideju.Da baš uvijek nebudu od bora.Ovo sam prije nekih3-4 godine radila od komadića platna
a onda sam imala neku"majstorsku"fazu(ostala vreča glet-mase) pa sam od nje radila kugle i adventni vjenac za stol.
Kako su moje bile srebrne tako mi je i vijenac bio.Mami sam bijelo-crvene radila i takav vijenac
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 11:00
i ovo je još jedan poima nemam od kada
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 11:06
shashasmile55pravi si majstor
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 11:13
Nisam neki majstor,Lana,ali se malo potrudim i ako ništa drugo malo bude drugačije neko inače.Svake godine svuda sve istosmile39
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 16:50
Ovo super izgleda, Shasha. Nije mi jasno kako si to radila od glet mase? Da li si nešto premazivala s glet masom ili je to sve glet masa?
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 18:49




svaka cast shasha

neko je rekao da si pravi multi praktik
a ti to samo potvrđujes
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 19:43
Originalno poslano od člana dina dina napisao:





svaka cast shasha

neko je rekao da si pravi multi praktik
a ti to samo potvrđujes



u potpunosti se slažem s Dinom
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 21:43
Kika,to sam stare,očerupane,vijence premazala glet masom i samo špatlom nadigla masu.Tako da izgleda čupavo.Pošpricala sam zlatnim sprejem kad se osušilo. I kugle su isto tako rađene.Imala sam neke stare 100godina(one končaste) i sve su se ofucale pa sam ih "pogletala"LOL
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 23:09
genijalno! bravo, bravo, bravo!

Ažurirao Arwen - 05 Studeni 2007 u 23:10
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 23:33
super ideje....i prekrasno izgleda....smile55
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 23:54
Ljepše izgleda kad je dovršeno,ovo su samo kosturi ostali.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.