Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik by kreos
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik by kreos

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 09:47
Puno hvala na odgovoru!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TycheB View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Rujan 2013
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TycheB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2013 u 19:29
Ispričavam se na oživljavanju starog threada, no bambusi su ti zaista divni! Clap
Već neko vrijeme čitam o bambusima i planiram ih isprobati i u svom vrtu i super mi je kad vidim nekoga blizu kome tako dobro uspijevaju! Čitala sam koliko zeznuti znaju biti, ali vjerujem da se trud stvarno isplati.
Posebno me fascinira Nigra zbog svojih boja, pa bih s njom voljela i početi. Imaš li ti možda sadnica Nigre za prodati ili pokloniti? Ili slučajno znaš gdje bi se najbolje mogle nabaviti? Embarrassed
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2013 u 20:14
Imam nigru, mala sadnica bi se mogla iskopati :)
Na vrh
TycheB View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Rujan 2013
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TycheB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 00:34
Hvala hvala puno! Big smileBig smile
Može pm za dogovor?
Na vrh
tekel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Kolovoz 2013
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tekel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 12:52
kreos ovo je ozbiljna kolekcija bambusa i želim ti puno uspijeha u daljnjem uzgoju,ja imam ph. aurea i ph. nigra,pleioblastus humilis,pseudosasa jap,i jedan neindificirani pa ak neko zna koji je nek napiše.  
evo slike neindificiranog
http://s1003.photobucket.com/user/tekel_photo/media/oglasi/DSC06763.jpg. -
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 14:25
Tekel, još je bambus mali. Dok malo poraste onda se po izdancima moze lako identificirati koja je vrsta.
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 14:41
Da malo oživim temu. Ulaskom u EU trgovci su počeli konačno slati bambuse za HR.

Ph. bambusoides 'Holochrysa', Ph. Shanghai 3, Ph. vivax 'Huangwenzhu', Ph. vivax 'Huangwenzhu-inversa'


Ovi moji zasađeni vani su dobro stasali ovog proljeća.








Ovak to izgleda dok se ide po bambuse autom!


Na vrh
tekel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Kolovoz 2013
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tekel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 17:07
kreos,onaj bambi ima 10 godina,zrinjevac prodaje nešto slično i piše da je sasa,nisam siguran u vrstu
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 17:13
Mogla bi piti onda Sasa pumila, al nisam siguran!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2015 u 10:35
bambusi su predivni...neznam kako je stanje sada voljela bi kad bi malo pokazao...mislim da svaki vrt zasluzuje barem koji bambus u nekom svom cosku....smile99
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2015 u 13:10
Evo slike od prije mjesec dana.


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2015 u 18:57
ovo je bas divno,nisam ni sumnjala da se dobro brineš o njima...kako su se tek raširili....predivno....kao da svaki ima svoje mjesto....bravosmile55
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.