Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lakiranje ili glaziranje lonaca od terakote :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lakiranje ili glaziranje lonaca od terakote :)

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lakiranje ili glaziranje lonaca od terakote :)
    Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 18:15
Pozdrav!Imam dosta lonaca od terakote i neke od njih htio bih lakirati tj. glazirati,ali ne znam kako :( .Razlog zbog kojeg bih to napravio je taj što mi smeta što se na loncima,kad su u njima biljke stvara plijesan,ali sviđa mi se izgled terakote.Ukoliko netko zna stranicu na kojoj je opisan postupak molim vas da je postate ovdje.Hvala unaprijed!
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 07:18
smile44Ja savjetujem iz vlastitog iskustva,da tegle treba isčetkati žičanom četkom,dobro isprati vodom,ja radim tako,moji preci su farbali,pa  je farba ispadala,a ja spasila stvar četkanjem.
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 13:19
Belina ne razumijem baš :) Što radiš četkanjem?Čistiš plijesan ili nešto drugo?Znaš li možda koju vrstu laka mogu koristiti za glaziranje lonaca?
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
viki. View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viki. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 13:59
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 14:31
Pa naravno terakot vaze,dobro ih isčetkati,kada se osuše,kako je Viki napisala,.smile219
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 14:32
viki hvala ti na linkovima!Na obadvije stranice koriste akrilne boje,a na Lumosu sam našao akrilne prozirne lakove koji bi bili savršeni...Ako se odlučim na kupnju obavjestim vas!
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 18:43
cetkanje uz pomoc bijelog octa rjesava nakupine kamenca i plijesni po terakotinim posudama
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.