Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anastazijin_   zeleni raj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anastazijin_ zeleni raj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 125>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 22:39
Prekrasne erike!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 22:49
Prekrasno veliko dvorište Clap  uređeno lijepim biljčicama!
 
Zavidna sam Confusedjel je moje dvorište malo ! Wink
 
Dobro nam došla Hug
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 05:30

Nekako sam bila sigurna da voliš drveće! Sada ti konačno mogu priznati da sam toliko puta pretražila sve stranice s vrtovima tražeči tvoj vrt i želeći ti uzvratiti posjet. Na kraju sam čak pomislila da ga i nemaš a kad tamo cijeli mali park! Erike su prekrasne, tako raskošne! Teško da bi bilo što drugo tako dobro pristajalo tvojim četinjačama, zbilja savršena kombinacija!

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 07:50
Misty-da, puno ti hvala na lijepim riječima i strpljenju.
Volje je bilo i prije, ali problemi su bili više tehničke prirode LOL.
Pozdravljam i sve ostale posjetioce mog vrta i želim da i ubuduće uživate u njemu kao i ja u vašim prekrasnim vrtovima. Hvala na posjeti ! Smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 10:52
Anastazija imas divan vrt
Erika,cetinari,skimija...
   
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 15:47
I u mom vrtu su se pojavile skromne naznake skoro nadolazećeg proljeća ( jedva ga čekam )

zumbul




irisi




pakujac




božur




hortenzije




oni su došli kao izvidnica - kad će proljeće?




anemone su ovakve još od jeseni




azaleje još spavaju zimski san






mini narcise



Kraj njih sam neki dan vidjela i jaglac, ali on je nestao u hrpi zemlje koju je iskopala krtica.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 16:30
Anastazija baš me veseli što si nam se i u slikama pridružila! Radosnu ću ti dolaziti u goste!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 16:34
Anaida dobro mi došla, nadam se da ćeš uživati bar upola koliko i ja kod tebe !
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 16:36
Molim one sa iskustvom da mi vele koju je veličinu slika najbolje stavljati ?!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 16:45
Uobičajena veličina slika za forum je 640 x 480

Jako mi se sviđa tvoj vrt jer je pun prekrasnih biljaka koje su sa ukusom raspoređene i tvore lijep ambijent.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 17:02
Anastazija ,vidim da cu cesto svracati u tvoj vrt
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 21:25
Samo svrati, uvijek si dobrodošla ! Smile
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 21:40
Vaaaau, erike su me oduševile! Pogotovo jer mi nije jasno što se desilo s mojima ove godine, prije su isto tako lijepo cvjetale a ove kao da su se osušile Disapprove. Uglavnom, tvoje su predivne Clap! A lijepo je i vidjeti ostalo cvijeće kako se budi iz zimskog sna!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 21:43
Originalno poslano od člana Cimicifuga Cimicifuga napisao:

Uobičajena veličina slika za forum je 640 x 480

Jako mi se sviđa tvoj vrt jer je pun prekrasnih biljaka koje su sa ukusom raspoređene i tvore lijep ambijent.



Cimi, jedva čekam proljeće da hoste počnu izlaziti. Nadam se da je tvoja hostica dobro i da će dugo, dugo uljepšavati moj vrt i podsjećati me na tebe !

                    smile79
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 23:10
Kakav prekrasni vrt  smile141A tek kada sve procvjeta i zazelini...!!!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 23:21
vrt s puno potencijala kako kaže antonijaThumbs%20Up
je l se ono na jendoj slici vidi komadić mora
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 08:42
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

vrt s puno potencijala kako kaže antonijaThumbs%20Up
je l se ono na jendoj slici vidi komadić mora



E da je bar more - tu kod mene bi moglo biti jedino Panonsko (i to u  daljini jer sam na bregu) !
Nisam uspjela skužiti, koja je to slika ?
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 13:25
Da se ne bi prerano zanosila, zima mi svako jutro pokaže da je još uvijek tu i da se neće predati baš tako lako i bez borbe












U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 13:32
I kod nas isto tako - ujutro mraz i brrrr, a poslijepodne sunčeko i lijepoooo..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 13:41
Prekrasno carstvo erika, prekrasni šarenolisni rododendroni,smile227

Uopšte nije teško obožavati erike, pogotovo kada su tako fantastično rascvjetale kao tvoje!!!


Ja te molim, odaj nam tajnu, prije nego razmotaš, što ti je ono visoko, omotano, zaštičeno od zime!!!!Wink  Jako je teško živjeti u iščekivanju!!!!

Ovakve slikice okovane injem i mrazom me sačekaju svako jutro, pa pretpostavljam da si i ti tu negdje na mojoj zemljopisnoj širini!!!


Prekrasan mi je onaj japanski feng shui detalj, bijela kamena lanterna, gdje si ga nabavila i po kojoj cijeni?  Jednom sam vidjela nešto takvo, ali nisam vidjela cijene, vjerojatno nebo pod oblake cijena...... ali zato prekrasno!!!!


Veliki pozdrav od Free
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 125>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.