Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 82>
Korisnik
Poruka
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2016 u 12:15
Tražim brsečki češnjak pa ako neko ima za prodati ili rzmijenu,isto tako su mi interesantni hercegovački i livanjski stare sorte?
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2016 u 16:47
Tražim lukovice biljelih ljiljana , razne vrste . Sv. Ante , orjentalni ...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2016 u 12:50
Kupujem sjemenke adenium obesuma. Molim ponude na pp. Hvala!
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2016 u 10:12
Jel ima netko vrtnu gloksiniju sjeme ili sadnicu,mijenjam ili kupujem,takodjer trazim narancastu kanu pod istim uvjetima.molim ponude na pp.
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2016 u 17:00
Tražim  sjeme Limonium sinuatum bijele boje i korjen ili sjeme Limonium tatarica - German statice. 





Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2016 u 18:37
Tražim Sedmolist - aegopodium podagraria .
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2016 u 19:41
Zna li netko dali ima kod nas Butije žele palma ,Diskonija tasmaniska paprat,Butije ima u Madjarskoj u rasadniku jednom, a za paprat nisam ništa našla.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2016 u 09:15
Pokušaj se informirati na palmapedia.com, oni vjerojatno znaju, a možda i netko od članova ima za prodaju. Smile
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2016 u 18:02
HVALA rajski vrtovi, potražiti ću,a ako netko zna od ćlanova neka javi.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2016 u 19:19
Butie capitate ima www.rasadnik-geront.hr Tongue
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2016 u 08:35
Ima li netko ili gdje ima travu Muhlenbergia capillaris 

Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2016 u 14:58
Tražim razne vrste božura,za kupnju ili razmjenu.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2016 u 16:33
Pronašla sam u Os..vrtni centar kod tvrdje ih ima povremeno, zena me upisala pa če mi javiti kad ih dobiju.
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2016 u 20:14
Tražim bijeli i crveni visoki Sedum -Žednjak.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2016 u 12:27
Tražim lukovice zumbula i niskih tulipana, neovisno o boji, odgovara mi svaka. Hvala. Smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2016 u 14:12
Tražim lukovice amarilisa, hippeastruma, nerine bowdenii i ornithogalum thyrsoidesa.

Također, tražim lukovice gladiola, neovisno o boji, te rizome perunika - irisa, svih boja i visina. 

Kupujem ili mijenjam za nešto što imam, prema dogovoru.
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2016 u 18:32
Tražim  crvenu hortenziju.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2016 u 20:45
Da li netko ima pampas travu u nekim drugim bojama? Zapravo , zanima me, da li zaista izraste u raznim bojama kao što je na slikama na kineskim stranicama? Ima li netko iskustva sa sijanjem sjemena pampas trave nabavljenih u Kini?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2016 u 20:40
Tražim malu sadnicu ili sjeme banane - musa basjoo (zeleni listovi) i musa maurelii (smeđi listovi), gomolje kane bilo koje boje i rizome alstroemerie, bilo koje boje. Hvala. Hug   
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2016 u 21:19
Milice, postoji pampasica sa rozkastim metlicama, ali ono što vidiš na slikama je manipulacija sa fotografijama i nije niti izbliza slično pravoj boji. Prava rozkasta pampasica je jako malo rozkasta tako da (bar za mene) nije ništa posebno, ljepša i atraktivnija mi je ova uobičajena sa bijelim metlicama.

Inače, upravo imam iskustvo sa sjemenjem iz Kine. Od pet kultivara echinacee dobila sam samo dvije pošiljke koje su sjeme echinacee (koji će kultivar niknuti, to ćemo tek vidjeti). Ostale tri pošiljke su bile sasvim deseto sjeme, nekakvo sitno crno.
Od 13 kultivara Phlox paniculata 11 je došlo isto nekakvo sjeme neke sasvim druge biljke, a od dva kultivara nisam isto sigurna da je to sjeme Phloxa.
Naručeno sjeme heuchere je isto stiglo sasvim nešto deseto. Tri kultivara liatris spicata isto stiglo sjeme nečeg tko zna čega.
Očekujem još pošiljki i pitam se što će stići.
Može se dobiti novac natrag i dobit ću ga, samo sam morala sve slikati i kako za svaki slučaj možeš staviti samo jednu sliku za dokaz, onda sam u fotošopu napravila kombinaciju da se vidi kako izgleda pravo sjeme kupljene biljke i za komparaciju sjeme koje su poslali. Za svako sjeme moraš prvo pokušati napraviti dogovor sa prodavačem, oni se u pravilu prave ludi, kao pojma nemaju o čemu pričaš i zavlače te. Bila sam ustrajna i nakon nešto unakrsnih poruka pokrenula svih tih dvadesetak sporova od kojih sam sve do jednog dobila i novac će mi biti vraćen najduže za 15 dana.
Moja kćer inače dosta kupuje preko Aliexpresa, uglavnom majice i sl. i sve je uvijek bilo ok. Očito sa sjemenom misle da mogu muljati.

Nakon ovoga naručila sam sjeme preko ebay-a od evropskih i američkih dobavljača. Tu ipak vrijede neka druga pravila. Samo su i puno skuplji.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.