Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 63>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2011 u 22:58
doista si nadarena!radovi ti ne djeluju kao početnički,jako ti dobro ide,samo naprijed!i dobro nam došla!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 00:47
Evo malo novih radova:
 
 
 
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 00:50
Hvala vam curke! Vaše pohvale me zaista ohrabruju da i dalje radim, ali isto tako ću rado prihvatiti svaku vašu sugestiju jer je najbitnije u početku naučiti raditi kako treba.
Do novih radova šaljem vam svima smile79
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 02:44
Meni se ovo sviđa!
A di nađe ona dva kauboja, baš su cool!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 09:12
radovi su ti predivni, a kauboji posebni
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 09:28
Hvala cure, drago mi je da vam se sviđaju radovi.
A kauboji - papirnata maramica kupljena u Perlici u Zg, zaista imaju bezbroj uzoraka, čovjek bi mogao tamo ostaviti bogatstvo!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 09:42
prekrasno je sve , ali kako su nam ukusi različiti pa ću i ja tako - "kineska" vaza
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 11:22
ona sa psićima je preslatka!sve su odlične ali ona mi je ipak posebna!dobro sam rekla-radiš jako dobro kao da je iza tebe već dugo iskustvo!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 21:11
Napravila sam i svoju prvu kutiju u decoupage-u! Ideje sam dobila gledajući vaše radove i čitajući vaše savjete, prema tome ako se prepoznate u mom radu......budite ponosne jer ste dobile novog učenika!
 
 
 
 
 
Zadovoljna sam učinjenim ali sam nezadovoljna sobom kao fotografom jer je u živo puno ljepša. Ova lila boja je puno "konkretnija", a i kutove slikanja baš nisam pogodila.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 22:09

Kutija je skroz simptična. Samo naprijed. Na žalost dista boja izgleda drugačije nego uživo kada ih poslikamo, ali uvijek je bolje slikati na dnevnom svjetlu bez blica, tada boje ispadnu najsličnije stvarnima.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 23:55
Jani sa kutijicama si nadmašila sebe. Perfektne.A Otišlasi u najskuplji dučan / Perlicu/. Salveze mjenjamo
ili kupujemo paket, pa dijelimo na 3 i 4 osobe, može i 5.
Šta trebaš pitaj, u Zgbu nas ima dosta, Mima 35, Bi Buljana, Prolječe,GOGS,BT /Bajčić Tatjana/, ne mogu se svih sjetiti, jer ima i novih
Pitaj dobiti češ odgovore, ne kupuj kao i ja neke stvari bez veze, a materijal je jako skup. Lak i to dobar kupujemo u Središću, a neke stvar u Mega koloru, pa NB i Chemacho.
Javi se što trebaš.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 23:56
Pisala sam bez okulara, pa imam greške. Izvini
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 12:35
Prva kutija u decoupageu????
Svaka čast! Odlično ti je ispala i meni se jako sviđa ovako vesela!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 17:04
Hvala na lijepim komentarima! Baš je dobar osjećaj da vi koje ste već dugo u ovom poslu pohvalite nas "novopečene"smile79
Tatjana - po kojem principu mijenjate salvete, ovdje na forumu ili nekako drugačije? Vidjela sam da imaju i nekakva okupljanja i kavice po gradovima, to su okupljanja za razmjenu salvetica? Toliko toga ima na ovom forumu da stalno nešto novo pronalazim.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 17:05
Zaboravila sam pitati koji to lak i gdje u Središću kupujete?
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 17:57
Kutijica ti je prekrasna.
Sviđa mi se kako si uredna, to ti je pola uspjeha.
I ja sam u Zg i mogu ti poslati svojih salveta, uvijek se neka može iskoristiti.
Pošalji mi na PP adresu.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 22:58
Kutijica je prekrasna :) 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 10:35
Ovo je bio poklon mojoj svekrvi za rođendan:
 
Bila je jako zadovoljna!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 10:38
Ponovno isti problem s fotografijama!Cry
Na slici se ne vidi da je tanjur u crackle-u! Pokušala sam puno puta slikati, po danu, navečer, s blicom, bez blica..... ali jednostavno ja nisam za to!!!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 13:23
Danas sam završila i ovu kutijicu - i ona ide na poklon, sestrična slavi rođendan a kako voli zelenu boju, prilagodila sam njenom ukusu. Nadam se da će joj se dopasti!
 
 
pogled sa stražnje strane:
 
 
i unutrašnjost
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.