Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gdje kupujete sadnice trajnica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gdje kupujete sadnice trajnica

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
nela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gdje kupujete sadnice trajnica
    Objavljeno: 31 Ožujak 2007 u 13:11
Na internetu sam vidjela na nekoj stranici u Istri da se prodaju trajnice i imaju slikice. Mogu se naručiti ali neznam kako će to stići iz istre u zg. Pa ako netko zna gdje to kupiti u zg neka mi javi.
- coreopis verticillata - djevojačko oko
- globularia cordifolia - modra glavulja
- gypsophila repens - puzava sadarka
- iberis semperens - snježnica
- kniphofia uvaria express - tritoma
- phlox subulata candy stripe - jastučasti plamenac

I još cvijet koji se sadi na balkon u tegle - bidens "golden star" - žute je boje.
Hvala!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2007 u 21:31
Ja bi ti pomogla ali da daš sliku cvijeta barem ili stranicu di si ih vidjela.No napamet ti predlažem vrtne centre da pregledaš,e sad koji su kod vas ne znam,vjerujem da je izbor velik pa da i to imaju.Ja kod nas rijetko kupujem u baumaxu ili pevecu iako i tamo vjerojatno ima,više volim vrtne centre npr."parkovi"...eeee u zg je to "zrinjevac" ,skoro pa sam sigurna da bi tamo našla,ili botanički vrt.Mislim da oni imaju proljetnu rasprodaju u botaničkom,jednom mi je teta tamo neku kukcožderku kupovala.

Ažurirao shasha - 31 Ožujak 2007 u 21:33
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2007 u 11:13
Bidensa ove godine sam manje viđala, ali susretala sam ga i na placu, a da malo probaš poluknuti na stranicu decora.hr!
Imaju lijep izbor cvijeća!!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2007 u 13:24
Bidens ti je najlakše na trznicama naci, a danas zahvaljujuci našem clanu Ivoni, imamo i teks o toj biljci na stranici!!!!
 
Hvala ivona jos jednom!!!
Na vrh
zmajica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zmajica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2007 u 13:40
Pokušaj na stranici http://hr.kpr.sk/floreau.php. Nisam mogla vjerovati što se sve može naručiti. Nisam još ništa naručila ali stranica je mrak. Čini mi se da i preko www.decora.hr možeš naručiti sadnice poštom.
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 15:59
Originalno poslano od člana zmajica zmajica napisao:

Pokušaj na stranici http://hr.kpr.sk/floreau.php. Nisam mogla vjerovati što se sve može naručiti. Nisam još ništa naručila ali stranica je mrak. Čini mi se da i preko www.decora.hr možeš naručiti sadnice poštom.
 
hvala hvala hvala smile83
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 13:37
Da li je itko već pokušao naručiti nešto sa ovih gore stranica???
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 13:38
Od Decore misliš???
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 13:50
Ne, nego ova adresa iznad.
 
a jesi ti već preko decore naručivala?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 13:52
Preko Decore jesam, i super zadovoljna sam i cijenom i "robom", ne dođu biljčice "nabildane" kao u MBM ili Bau... ali su zdrave i to je najbitnije. A preko Slovaka ti naručuje Horti, tak da nju pitaj za iskustva s njima.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 13:57

ok, hvala za info .

Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 19:54
I ja sam naručivala od Decore. Prezadovoljna sam. Kao što Tija kaže, biljčice jesu malene, ali su zdrave, što je uostalom najvažnije.
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 18:44
I ja sam proljetos kupila jedno 20-ak trajnica iz Decore, sve zapakirano u posebne vrećice, sa nazivima na svakoj teglici, paket je bio težak skoro 20 kila i plaćena je poštarina oko 80-ak kn.
Sve biljčice rastu i napreduju, preporučujem!
Na vrh
Sandra Šteko View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra Šteko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 10:40
Fritillaria Imperialis
Zaljubila sam se u ovaj prekrasan cvijet pa me zanima gdje ima za kupiti..u blizini SplitaClap
Na vrh
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2018 u 22:33
Topla preporuka za Vrtlarije Decora http://www.decora.hr i Kalici https://vrtlarijakalici.jimdo.com izbor trajnica odlican ne moze se usporediti ni sa jednim proizvodacem u RH ...posebno u Vrtlariji Kalici.. sadnice u odlicnom stanju dolaze za dan dva dostavnom sluzbom..
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2018 u 19:28
I ja kupujem i od vrtlarije Kalići i od Decore i nemam loših iskustava. Iz Decore uvijek za poklon dodaju jednu biljčicu (najčešće one kojih ima svugdje i koje se lako razmnožavaju, a od Kalića sam dobila sjeme. Kupovala sam i biljke iz Austrije i stizale su također za 2-3 dana, a redovito za poklon dodaju biljku koja se ne nalazi baš u svakom vrtu.

Najradije kupujem u MBM-u, Vrtnom centru u VG, na Flori, a ponekad se nešto i u Bauhausu zgodnoga nađe. Volim kupovati "uživo" zato jer se onda ima mogućnost vidjeti i izabrati biljku koju ti hoćeš. Internetski kupujem one biljke kojih nema u direktnoj prodaji.

"Bombončiće" među biljkama ima i naša forumašica Baka Bea i kod nje se moglo pronaći biljke kojih kod nas na tržištu nema.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.