Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vrt ispod folije i stakla
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Plastenik kako napraviti sam svoj plastenik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Plastenik kako napraviti sam svoj plastenik

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 00:47






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 00:49








Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 00:51


Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 00:52
Bice jos slika ubrzo pozz ;)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 20:44
evo jos malo slika...;)





Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 20:47






Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 20:49




Na vrh
sanja9802 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja9802 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 16:15
pozdrav!
i ja sam ove godine postavila plastenik, trenutno nema vrata i malo je pod brijeg, odnosno nije ravno pa mi je problem zalijevanje. Kako nisam tamo zanima me kako ste riješili problem natapanja?
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 04:29
Izvini te sto ovako kasno odgovaram.
kod mene nije veliki plastenik, pa sam stavio bure od 200 litara iznad plastenika, i rucno zalivam svako jutro i vece.
i prosle godine je bilo masal dosta roda i previse cak :D
nadam se da ce i ove godine tako biti.
uskoro slika od prosle i ove godine pozzz
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 04:34
slike od prosle godine

Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 04:38
Zaboravio sam da kazem, da sam napravio jos jedan plastenik na isti nacin samo veci 10sa3.30
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 04:39
evo i slike:D

Na vrh
sanja9802 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja9802 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 07:12
i cijelo ljeto je zatvoren?Ja moram otvoriti jer su temperature za ugušiti se. i sve se spali od vručine pa mora biti propuh?
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 10:55
Dakle, što reći, jako lijepo, bio si vrijedan!

Super je ako se može napraviti plastenik, biljke su u njemu manje podložne bolestima, plodovi su ljepši, sve je ranije, nema straha od atmosferskih neprilika.....

Mora se otvarati- da se biljke ne skuhaju....

Svaka čast!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 06:47
Ne nije zatvoren.
otvorena su vrata po citav dan. pozzz
Na vrh
sanja9802 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja9802 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 07:40
Kod mene to nije dovoljno, mora biti otvoreno s obe strane da napravi strujanje zraka.
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 16:27
Znam ima kod mene vrata na obadvije strane.
koliki je kod vas plastenik?
pozz
Na vrh
vukma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vukma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 06:00
Pomoc, pojavila mi se krtica u plasteniku...:( ima li neko neki predlog, kako da je otjeram?
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 10:35
A, joj, ne znam neki dobar način za tjeranje krtice.
Stavi mačku u nutra- samo da se ne skuha od vrućine jadna maca, pogledaj što krtice jedu pa im nešto nastavi, probaj staviti neku flašu ukopanu u zemlju tako da stvara neki zvuk....

Toliko sam se ovaj tren sjetila... za ostalo pogledaj po net-u, sigurno ćeš nešto naći.

LP
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 11:43
Vukma, zaboravila sam napisati da su krtice zaštićene i da ne prave štete u vrtu te na bilo kojem zemljištu jer one ne jedu naše biljčice ni njihovo korijenje, jedino što nagrđuju zemlju sa svojim iskopima.

Probaj nešto naprviti što stvara čudan zvuk.

LP
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.