Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 241242243244245 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 22:18
Prekrasno i rascvjetano kod tebe Milice...moji su se svi cvjetići lagano spremili na zimski san, osim jaglaca koji mi podare pokoji cvjetić. Roza Anemona ti je preeeeeeedivna, prava jesenska kraljica!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 22:44
Temzi, pozdravljam te....smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 23:23
U tvome vrtu kao da je proljeće došlo u posjet rujnoj jeseni s predivnim irisima.   
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2014 u 08:14
predivne slike...bas onako kako treba...da se vidi ljepota cvijeca...bravo nasa milice...ljep obilazak....Clap
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2014 u 20:38

Lucy,Hug

Josipa,Hug

Hvala vam što ste zavirile u moj vrt. Ovo ponovno cvjetanje me baš iznenadilo a naravno i obradovalo.....

Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2014 u 20:39
Za sve koji navrate u moj vrt,  evo malo  pomalo neobičnog kolača......Uz još neke sastojke, dodane su i ove voćke i povrćke sa slike......


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 21:15
Lijepo je bilo gledati tvoje cvjetiće, naročito anemonu, a i kolačić dobro izgleda
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 22:37
Anabistrica,smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 13:24
Lijepo je vidjeti irise u ovo doba godine u cvatu. Nadam se da to neće utjecati na njihovu proljetnu cvatnju jer su i moji izrasli i zazelenjeli kao da je travanj. Wink
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 20:56
Rajski vrtovi, hvala ti na posjeti.smile71 Ne znam što je bilo ovima da cvjetaju... Drugi mi nisu cvjetali u ovo doba godine...Nadam se da će  i na proljeće biti cvijetića......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2014 u 20:54
cvijeće je uvijek lijepo pa i onda kada pobrka tajmingWink kako ima bundeve voljela bih znati ovaj tvoj recept za kolač od njihSmile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2014 u 21:28
Moja je šumarica već davno odcvjetala, a kod tebe čak i perunika cvjeta. Kolači izgledaju zamamno ukusnosmile55
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2014 u 20:54
Blu sky,smile71poslano na pp....Uvijek me vesele cvjetne glavice u bilo koje doba godine......

Moon,smile71hvala ti na komentaru.... Kolači su obični, brzinski.....Moji su rekli da su dobri i da ponovim.....
Cvijetu perunike , pupovima sljeza i  cvijetu japanske jabuke sam se zaista ugodno iznenadila i razveselila.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2014 u 20:41
Za vas, koji zavirite u moj vrt, evo još cvjeta penjačica.... Ima nekoliko procvjetanih a ima još i pupova.....




Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 07:53
kako je lijepa...i ja imam jednu od mame koja mirise predivno...slikala sam ju par puta al miris je zanimljiv ...rado dodjem u tvoj vrt da se nahranim ljepotom...smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 08:16
Josipa,Hug pozdravljam te u mome vrtu.....dođi opet ponekad iako sada kada idu hladniji dani neće biti puno novosti.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 08:25
ja uzivam u onome sto je bilo ljets mastam i jedva cekam moje sjeme da krene...ima se sta vidjeti pa obilazi procitam koji savjet i pisem...samo piskaram ...smile73
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 13:01
Tvoj vrt je pun cvatućih iznenađenjaClap
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 18:05
Moon, smile71pozdravljam te u mome vrtu. Ovi cvijetići su me baš iznenadili i obradovali..... Nadam se da to neće ništa utjecati na cvatnju u redovno vrijeme......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 18:14
milice kod tebe se nema sto reci: od majstorice slavonske kuhinje do prave majstorice u vrtu ....pusa...
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 241242243244245 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.