Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lučice ljubičastog luka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lučice ljubičastog luka

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
vlado955 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlado955 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lučice ljubičastog luka
    Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:30
Molim pomoć !
Želim posaditi lučice ljubičastog luka,ali ih nisam uspio pronaći.
Pretražio Veliku Goricu i okolicu i istočni dio Zagreba.
Zna li netko gdje ih ima ?

Unaprijed hvala,vlado955 !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 14:58
Ja sam kupila kod nas u Belišću.
Ako hoćeš mogu pogledati da li ima još pa ti poslati pouzećem. Mislim da je cijena bila oko 20,00 kn/kg.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 15:18
misliš li na konavosku kapulu, ljubičasti luk koji nije ljut i koristi se za salatu! glavice kad se vade budu dosta velike!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
vlado955 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlado955 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 17:19
Da,mislim na taj luk.
Na vrh
vlado955 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlado955 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 17:20
Još ću malo pronjuškati,pa se javim,zahvaljujem !
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 18:35
njemu se ne sade lukovice, on se posije pa se mladi strukovi sade! sada je vrijeme za sadnju, ja meni kupim na placi!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
rakitic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rakitic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 19:21
ja imam ali je domaci iz vlastite proizvodnje. ako vam odgovara imam 700grama, cjena 25kn.
Na vrh
vlado955 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlado955 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 11:23
Jeste li u Zg,došao bih po lučice.
Ja popodne odlazim u vikendicu i bit ću tamo par dana.
Ako do 14 h vidite ovu poruku,molim nazovite :095 9098 931.

Hvala,Vlado.
Na vrh
rakitic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rakitic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 15:41
zao mi je ja sam iz slavonije, pozdrav
Na vrh
vlado955 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlado955 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:10
Nisam Te htio gnjaviti,ali pošto nigdje nema,molim Te,pošalji mi te lučice ( ako još nađeš ).
Adresa : Vlado Babec
        Krušak 13,Vel. Buna
        10413 Kravarsko.

Najljepše zahvaljujem !
Na vrh
rakitic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rakitic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 18:09
tek sad sam vidjela poruku, zao mi je prodala sam. bit ce za iducu godinu ako urodi
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,154 sekundi.