Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gdje pronaći kamenje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gdje pronaći kamenje

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Matko View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 181
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Matko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2008 u 16:10
Skupim kamenje uglavnom šetajuči prirodom i uz obale rijeka!
tko rano rani..... ne čini proljeće!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2008 u 22:57
Oni od Donate bi meni trebali za sukulenteWink
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 21:03
Na našem jadranu ima kamenja ko u priči.
Po meni, najljepše kamenje se da naći na obalama gdje puše često bura.
I u gorskom kotaru i lici ima lijepog kamenja. Samo što vam treba mehanizacija za vađenje i transport. Jer su obično ne teško pristupačnim terenima.
...štihača je zakon...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 21:15
Pošto sam blizu mora ja odem na plažu i šetajući si donesem koliko mi treba, naročito ako trebam sitnije, a ako trebam veće i plosnatije, onda je naša Rječina pravi izbor.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 21:49
Originalno poslano od člana miha-m miha-m napisao:


I u gorskom kotaru i lici ima lijepog kamenja. Samo što vam treba mehanizacija za vađenje i transport. Jer su obično ne teško pristupačnim terenima.

Tamo gdje moji imaju predivno kamenje, to su čitave stijene u zemlji, tu bi trebalo i nešto explozivnije od mehanizacije!!! LOL
A, da im vidiš oblik iznad zemlje, imaju takve oblike, popute glave životinja i sl... Cry
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 20:14
maso, kod nas u slavoniji ne samo da nema kamena nego nema više ni zemlje, ma koliko to čudno zvučalo...
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 12:37
da li je kamenje koje uzmemo sa plaža opasno za biljke, mislim ipak more redovito pere to kamenje pa ne znam da li ima soli na njima...hoće li to štetiti zemlji i biljkama
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 13:17
Originalno poslano od člana miha-m miha-m napisao:

Na našem jadranu ima kamenja ko u priči.
Po meni, najljepše kamenje se da naći na obalama gdje puše često bura.
I u gorskom kotaru i lici ima lijepog kamenja. Samo što vam treba mehanizacija za vađenje i transport. Jer su obično ne teško pristupačnim terenima.
štihača je zakon...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 13:18
Lana, najbolje bi bilo oprati ga u obicnoj vodi... nista vise, cisto da se ta sol ukloni s njega..
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 20:44
Ja sam citala da jedino ne valja morsko kamenje stavljat u akvarije sa ribicama a sve ovo po vrtu nema stete.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 14:47
Ja si sitne donesem sa Jaruna i ljeti kupim sa plaže i sitne i velike i cvijeće i trave, sve što mi dođe pod ruku!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.