Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gdje pronaći kamenje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gdje pronaći kamenje

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gdje pronaći kamenje
    Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 13:37
Wow! I vile uživaju u tvom vrtu Approve.
@maso: kamo god pođem, pokupim negdje po koji kamen. Imam tu naviku još iz djetinjstva, valjda sam se zbog ljubavi prema kamenju nedavno i preselila na MediteranLOL
Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 15:15
Ja sam iz Orahovice sto je "nedaleko" od Osijeka. I tu se dan nesto nakupiti po papuku i u blizini rijeka i potoka se nadje pokoji oblutak.
Tako ako preko ljeta slucajno dolazis na jezero na kupanje u Orahovicu, malo se uvijek da naci prostorai za kamenja u prtljazniku auta. tako da mozemo skupa je i meni treba ponesto kamenja da napravim kamenjar do kraja.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 15:21
Ja to jednostavno riješim u kamenolomu i naravno onako usput.

Ali svaki put se mojih kamen , dva pretvore u desetak komada u prtljažniku.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 10:48
Maso,sad si me sjetila jedne poznanice iz Osijeka.Kad sam išla kod nje nisam znala šta da joj kupim i pitam kolegicu(zajedničku) a ona veli:ma to ti je barem lako,donesi joj kamen!!!? Ona svima veli kad dolaze da joj koji kamen donesu i tako ta kolegica kad ide do nje obavezno par kamena u gepek(naravno da MM ludi,al šta će).Eto,ti objavi prijateljima i rođacima kad dolaze da voze kamenje umjesto kave i sl.LOLLOL
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 19:32
Kod nas se obično koristi  u parkovima pješćani kamen kojeg ima na plažama...izgleda jako dekorativno....a i može se naći dosta lijepih primjeraka..Moj MM uvijek poludi kad ja dođem na tu ideju....smile39












Ažurirao Donata - 12 Studeni 2007 u 19:33
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 19:34
Admin prekrasne slike vrta...smile94 za kamenje i oblutke ipak treba do dalmacije....smile187
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 19:58
prebacio sam neke od postova s druge teme, jer smo skrenuli sa te teme.
A vidim da ima dosta zanimanja o nabavki i pronalasku kamenja za vrt.


Ažurirao administrator - 12 Studeni 2007 u 20:28
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 20:33
Administrator i ja sam donosio kamenje sa papukaSmile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 21:41
Ajmeeeeee pa imate to jadno brdašce jedino i sad kad počnete odnositi kamenje bude ko krtičnjak veliko brdosmile96
Kod nas ima  u kamenolomu dosta vrsta(naravno da nemam poima kojih) kamenja i nije nešto skupo no i oko Drave ima krasnih oblutaka tako da ja nemam problema sa tim
Na vrh
Dorotea View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorotea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 14:55
Ja skupim kamenje sa plaze - nekako mi je to kamenje najljepse jer se bas bijeli i daje predivan ugodjaj vrtu. Dosta toga ja oivicim kamenjem,pravim krugove,polukrugovesmile46Moj je moto : svaki put na povratku s plaze bar 2 kamenaBig%20smile
http://venus.hooxs.com/portal.htm
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 14:59
...a u nasoj ravnici kamena ni za lijeka...ha, cuj ili cu na Papuk ili u Bosni kad idem kod mojih, svaki pu pokoji ponjet, nema druge....imam svega 5 manecica za svoj planirani kamenjar pa ce mi trebati dosta...Wink...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 15:01
Originalno poslano od člana Dorotea Dorotea napisao:

Jsmile46Moj je moto : svaki put na povratku s plaze bar 2 kamenaBig%20smile




..... i prođe ljeto, a Dorotea ima kamena za prodaju...smile96
Na vrh
Dorotea View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorotea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 15:20
Ma daaasmile96 a zadnji put mi je mm pomogao pa otvorio auto da stavim pa tek onda sam ispala sumjiva- u autu pokraj naseg su me bas tako popreko gledalismile39i zagledali se u tablice da vide tko to ima takve navikeGeek. Mozda je to i nedozvoljena radnja a sta ja znamExclamation
http://venus.hooxs.com/portal.htm
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 18:01
joj drage moje a ja neznam sta da radim od kamena toliko ga puno ima .....

Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Dorotea View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorotea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 18:18
jeee ali da li je to onaj s plaze?
Moja susjeda se cudi sta ce mi taj sa plaze kad ga ima svuda oko nas ali meni jednostavno to nije isto-ovaj moj se bijeli a njen se vidi da je tamansmile177
http://venus.hooxs.com/portal.htm
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 19:50
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

joj drage moje a ja neznam sta da radim od kamena toliko ga puno ima .....





sagradi još jednu piramidu smile96
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 20:10
piramidu cvjeca
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 20:24
smile55smile55smile55smile55 ma Dina kužimo se mi...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 17:39
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2008 u 13:53
ima prekrasnog kamenja u MBM-u!doduše,plaća se ali imaju dobar izbor raznorazne granulacije i oblika!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.